Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat -  Lipovei
13

Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat - Lipovei

ID: P2559 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980.Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
5

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
2

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea