Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 80mp utili, 3 balcoane, lift - Simion Barnutiu
6
3

ID: P1239 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 80mp utili, anul constructiei 1980. Anvelopat termic. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata ...

1400 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
6

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Comision 0% Apartament 3 camere, mobilat-utilat, zona Girocului
12
8

ID intern: V5012 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului aproape de Spitalul Judetean, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime de Subsol+ ...

1660 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, 2 locuri de parcare, zona Buziasului
15
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2017, structura beton, material ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Central in Complex zona A, totul NOU, 80 mp, High-Level-Comfort, comision 0%
20
2

Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...

1994 EUR/m2 | 80 m2

Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Freidorf - Scara interioara, terasa 21 mp
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, terasa de 21 mp, interior pe 2 niveluri. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. ...

1854 EUR/m2 | 107 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 0750182615

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8
1

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 0750182615

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
2

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9
1

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere-bloc nou-loc de parcare in CF-zona Braytim-Comision 0%
17
5

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2084 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
2

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea