Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 80 mp utili,toate utilitatile-Aradului
9
2

ID Intern: P671 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, decomandat situat la etajul 5/5 , cu vedere la Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona ...

2991 EUR/m2 | 81 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU cu 3 camere si 2 bai in Torontalului COMISION 0
20

COMISION 0! Apartament cu 3 camere si 2 bai, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 72 mp, compartimentarea fiind practică, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -2 dormitoare ( unul matrimonial ...

1764 EUR/m2 | 72 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
2

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, zona Torontalului
15

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, zona Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1774 EUR/m2 | 74 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina
18

Apartament cu 3 camere în zona Take Ionescu Medicina

De vânzare apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc cu lift, în Timișoara Take Ionescu Medicina. Locuința are o suprafață utilă de 66 mp și o suprafață construită de 77 mp, dispunând de un balcon mare. Apartamentul se vinde mobilat, conform fotografiilor. Caracteristici: 3 ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etajul 1, bloc nou, zona Mehala
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 3 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 1, într-un bloc cu regim ...

1922 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Garaj Boxa Centrala Proprie Zona Centrala
14
8

Apartament cu 3 camere decomandat, 1 baie cu posibilitate de a doua baie, centrala proprie, su: 68 mp ,balcon , situat la parter înalt, vedere pe 2 părți, plus boxa, si garaj sub bloc, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Scoala, Gradinita, la 7 minute de mers pe jos de Iulius Mall, ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10
2

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!
5
3

Vand apartament 3 camere decomandat. Pret negociabil!!!

Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...