Apartamente 3 camere Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str. Babadag , bloc CORAL PLAZA , la etajul 5 , cu lift .Suprafata totala 76 mp . Este compus din living cu bucatarie open space , 1baie , 2 dormitoare si hol . Gaz la usa . Se poate prelua cu chiriasul existent , pret chirie 500 ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Strada Pacii- 3 camere, et 2
7

Strada Pacii- 3 camere, et 2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, pe strada Pacii, in apropiere de Piata Noua, situat la etajul 2/9. Imobiul dispune de o suprafata de 72 mp si este compartimentat astfel: hol, living+bucatarie, 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Complexul este ...

1111 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor   luminos, vedere panoramică
8
1

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică, fără vecini deasupra. Dacă îți dorești liniște, lumină naturală din plin și o priveliște deschisă asupra orașului, acest apartament de 3 camere din zona Sabinelor poate fi alegerea ideală. Situat la etajul superior ...

106 EUR/m2 | 704 m2

Tulcea, Tulcea

Apt 3 camere Tulcea
10
1

Apt 3 camere Tulcea

Vând apt 3 camere decomandat, 70 mp, et. 4/4, hidroizolație 2021, termoizolat, utilat complet (gaze, centrală termică, AC), mobilat, merită văzut.

1229 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

investiție în Delta Dunării   venit din turism   Ideal pentru Airbnb   turiști   pescuit   vacanță
10
6

investiție în Delta Dunării venit din turism Ideal pentru Airbnb turiști pescuit vacanță

Situat în Delta Dunării, zonă turistică , perfect pentru închiriere sezonieră , 3 camere potrivit pentru grupuri familii , acces rapid către plajă și Dunăre. Apartament 3 camere, semidecomandat, suprafata totala 60 m2, apartamentul se compune din trei camere, bucatarie, baie,balcon si o debara, beneficiind ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Sulina, Tulcea

Apartament 3 Camere Faleza
1

Apartament 3 Camere Faleza

De vânzare apartament mobilat, utilat, cu centrala termica pe gaz, decomandat cu 3 camere pe strada Gării, 65.2mp utili plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spațioasă, Construcție 1982, reabilitat 2025, lift nou.

1420 EUR/m2 | 75 m2

Faleza, Tulcea, Tulcea

Vând apartament cu 3 camere
8
7

Vând apartament cu 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil

1015 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
3

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament si garaj
7
2

Vand apartament si garaj

Vand apartament ai garaj.

1031 EUR/m2 | 64 m2

Macin, Tulcea

apartament 3 camere
5
1

apartament 3 camere

apartament îngrijit , cu centrala proprie pe gaze, izolat interior și exterior, geamuri termopan mahon , instalații electrice și sanitare schimbate, uși de interior din lemn, cu acoperiș stil șarpantă, nu necesită investiții , ideal pentru o familie cu, copii.

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea