Apartamente 3 camere Valcea

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare.
10
4

Apartament de vanzare.

Apartament cu trei camere decomandate orientate spre Sud, amplasat la etajul 2, intr-un bloc de patru etaje construit in anul 1982 si anvelopat in anul 2010. Apartamentul are bucatarie, doua bai, balcon, centrala proprie pe gaze, parcare de resedinta. Apartamentul se afla in zona Nord si se vinde mobilat ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

apartament cu 3 camere
10
3

apartament cu 3 camere

De vânzare, superb apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, situat in Brezoi, Județul Vâlcea, spațios și luminos cu acces facil către Penny, Anabella A-Z, Pepco și DN 7 A!! Apartamentul are o suprafață de 79 metri pătrați și este format din: * sufragerie; * dormitor dublu matrimonial; * ...

709 EUR/m2 | 79 m2

Brezoi, Valcea

2 camere et 1 zona Nord
7
36

2 camere et 1 zona Nord

Pret 45900 euro De vânzare apartament cu 2 camere et 1 din 4 ,in suprafata de 37mp. Apartamentul are gigacalorimetru la usa. Termopane , gelt - lavabil, usi interior termopan , calorifere noi , geamuri.la baie. Mutarea se poate face imediat

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa
10
28

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc nou, finalizat în anul 2024, la etajul 3 dintr-un imobil Suprafață utilă: 72 mp Terasă: 25mp ideală pentru relaxare, cu o priveliște deosebită Compartimentare și dotări: Centrală proprie pe gaz Aer condiționat Parchet ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament  de vânzare
7

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 3 camere, complet renovat si utilat în 2023, schimbat instalație sanitară, electrică, turnat șape, etc., et.4, Ostroveni, Aleea Narciselor, nr.2, Rm Vâlcea, suprafață utilă 50 mp, un balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon

1440 EUR/m2 | 50 m2

Ostroveni%2b, Ramnicu Valcea, Valcea

 Schimb sau vand apartament cu 3 camere Traian
5
8

Schimb sau vand apartament cu 3 camere Traian

Vând apartament cu 3 camere, cartier Traian etaj 3, suprafață 64 mp,vis a vis de Sala Sporturilor, bloc 5, str Aleea Ciocârliei sau schimb cu apartament cu 2 camere etaje inferioare, confort 1

1172 EUR/m2 | 64 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere, Dragasani
5
1

Apartament 3 camere, Dragasani

Vând apartament cu 3 camere, ultracentral: - apartamentul este situat în centrul orașului (Str. Regele Carol, bloc C) - etaj 3 4 - suprafața totala: 75 m.p. - suprafața utila: 68 m.p. - apartamentul este complet decomandat - apartamentul are 2 băi (baie și baie de serviciu) - apartamentul este izolat ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Dragasani, Valcea

Apartament 3 camere complet mobilat 67mp
5

Apartament 3 camere complet mobilat 67mp

Vand apartament in Babeni, suprafata 67mp, complet mobilat si utilat. Centrala proprie cu multe imbunatatiri

985 EUR/m2 | 67 m2

Babeni, Valcea

Vând apartament cu trei camere Auri
10
1

Vând apartament cu trei camere Auri

Vând apartament cu trei camere mobilat și utilat Auri ostroveni

1466 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

apartament cu 3 camere
1
13

apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, etajul 4, in suprafata utila de 59,08 mp.,strada Dacia, renovat si mobilat, centrala proprie, aer conditionat, 2 balcoane, termopane

1356 EUR/m2 | 59 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Traian etajul 1
10
65

3 Camere zona Traian etajul 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună Traian, la doar 2 minute de mers pe jos de Shopping City Mall. Detalii principale: Etaj: 1 Bloc tip O, izolat termic An construcție: 1988 Suprafață totală: 71 mp Compartimentare: decomandat Orientare: Est Sud-Vest (luminos ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A
9
11

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Vânzare apartament 3 camere Ostroveni Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, la etajul 3 din 4, în apropiere de Școala Generală nr. 10. Suprafață totală: 58 mp Compartimentare: decomandat total An construcție: 1986 Apartamentul este ...

1431 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere
5
5

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere

Vând apartament cu 3 camere cartier Traian etaj 3 suprafață 64 mp, confort 1, Rm Vâlcea, Aleea Ciocârliei Nr 2, bloc 5 sau schimb cu apartament cu 2 camere, confort 1,etaje inferioare.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere Lenin Sud
10
10

Apartament 3 camere Lenin Sud

Vând apartament 3 camere mobilat in CLT Lenin Sud cu centrala proprie, doua balcoane mari cu debarale, doua bai din care una transformata in dressing. Aer condiționat Mai multe informații la telefon.

1225 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand sau schimb  cu casa apartament 3 camere Dragasani - 70 m
6
2

Vand sau schimb cu casa apartament 3 camere Dragasani - 70 m

Vand sau schimb cu casa in Dragasani apartament 3 camere 70 m , et 4, spatios, balcon inchis , baie renovata in 2024, centrala termica , izolat exterior , aer conditionat.

1000 EUR/m2 | 70 m2

Dragasani, Valcea

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!
9
2

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!

Locuințe moderne într-o zonă cochetă din Râmnicu Vâlcea Strada Lespezi, Râmnicu Vâlcea Îți prezentăm Lespezi Residence, un ansamblu rezidențial exclusivist cu 6 case înșiruite, construite cu grijă pentru detalii și adaptate stilului de viață modern. Avantaje care fac diferența: Compartimentare practică ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Particular doresc un apartament de 2 camere, unul de 3 camere, garaj

Particular doresc un apartament de 2 camere, unul de 3 camere, garaj. De preferat: - in blocuri mai noi, - rebilitate termic, - cu tamplarie PVC de calitate si etansa, - cu geamuri termopan de calitate, - balcon inchis cu tamplarie PVC de calitate si etansa si cu geamuri termopan de calitate, - in blocuri ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 3 camere Băile Govora
9

Vand apartament 3 camere Băile Govora

Vând apartament in localitatea Băile Govora, judetul Vâlcea, zonă centrală. Preț : 64000 euro Imobilul este construit in anul 1984. Se afla la etajul 3 din 4 etaje si are suprafață utila de 62 mp. Detalii apartament: *nr camere : 3 *suprafața utila: 62 mp *compartimentare: decomandat *Conditii: Imobilul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Prajila, Valcea

Vand apartament
8
5

Vand apartament

Vand apartament 3 camere, cartier Petrisor, cu balcon. Necesita renovare.

1073 EUR/m2 | 41 m2

Petrisor, Ramnicu Valcea, Valcea

Super oferta: Apartament 3 camere, 61 mp, complet mobilat si utilat in zona ultracentrala
10
25

Apartamentul este situat la parterul unei clădiri cu 4 etaje și este situat într-o zonă ultracentrală cu multe spații verzi cu peluze, copaci și multe flori, și cu întreaga rețea de supermarketuri pe o rază de 100-500 metri: Lidl, Penny, Anabella, Diana, Carrfour și Kaufland, inclusiv piața alimentară ...

1451 EUR/m2 | 61 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament spațios 3 camere, 78 mp, central Drăgășani   zonă Rusidava
10

Apartament spațios 3 camere, 78 mp, central Drăgășani zonă Rusidava

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și foarte bine compartimentat, situat într-o zonă centrală și foarte accesibilă din Drăgășani, cu vedere directă spre Hotel Rusidava și strada Tudor Vladimirescu. Suprafață utilă: 78 mp Compartimentare: decomandat 3 camere Bucătărie separată 2 Bai 2 balcoane ...

1088 EUR/m2 | 78 m2

Dragasani, Valcea

Schimb (vând) apartament 4 cam Rm. Vâlcea cu 2 camere București
8
1

Schimb (vând) apartament 4 camere stare perfectă, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, priveliște deosebită asupra dealului Capela și muntelui Cozia, cu apartament 2 camere în București etaj p, 1, 2 sau cu o casă mică, ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Gorjului, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere, etaj 1, Cartier Ostroveni, zona Hermes, Rm Valcea
10
6

Se oferă spre vânzare apartament situat în cartierul Ostroveni, pe Bulevardul Tineretului, la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje (tip B), poziționat într-o zonă foarte căutată din orasul Râmnicu Vâlcea zona Hermes. Apartamentul beneficiaza de o pozitie excelenta, în apropierea centrelor comerciale, ...

1471 EUR/m2 | 70 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere de vanzare
6

Apartament 3 camere de vanzare

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios, ideal pentru o familie cu copii sau pentru închiriere, situat la etajul 4, bloc cu 2 lifturi. Apartamentul are un living generos open space 31.45 metrii și două dormitoare. Apartamentul are un balcon de 11.57 metrii, este inchis si dispune de debara pentru ...

1394 EUR/m2 | 71 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartment 3 camere
4

Apartment 3 camere

Vand s-au schimb apartment 3 camere .Apartamentul este situat central la etajul 2. Aproape de piața centrală.Suprafața utilă 68 mp.Schimb cu apartament cu 2 camere etaj 1sau 2+diferenta sau casa in zona limitrofă Dragasani.

1103 EUR/m2 | 68 m2

Central, Dragasani, Valcea

Bloc START3, ap 3 cam, et 3, nou , lift, parcare, curte 2200 m2, str Ostroveni, langa Zoo Valcea.
10
6

Bloc START3 Rezident, constructie UNICA in Rm Valcea - Vând apartament 3 camere finisat "la cheie" open space cu suprafața de 93 + loc parcare. Apartamentul este la etajul 3 in blocul START 3 cu et.4R si lift, finalizat in noi 2024, vizavi de Zoo Valcea pe str Ostroveni - Dem Radulescu, Zona Rezidentiala. La ...

1408 EUR/m2 | 93 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apt. 3 camere  Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea
5
3

Apt. 3 camere Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea

Particular, vand apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane inchise cu spatii de depozitare la uscatorie pod boxa + terasa complet izolata cu vedere spre Episcopie Dealul Capela. Aflat la et.4 cu suprafata utila de 68mp si 2 balcoane de 9mp intr-un bloc din 1982 cu ...

2044 EUR/m2 | 68 m2

Episcopiei%25253a, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament cu 3 camere situat in Dragasani, jud Valcea

Vand apartament cu 3 camere situat in Dragasani, jud Valcea

Vand apartament cu 3 camere, 2 balcoane, cu imbunaratiri: usa metalica, geamuri termopan, parchet, centrala termica pe gaz. Apartamentul are hol si bucatarie spatioase, camere luminoase cu orientare spre vest.

939 EUR/m2 | 66 m2

Dragasani, Valcea

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament in Drăgășani zona centrala cu 3 camere decomandat,etaj 4, pe Gib Mihăescu cu vedere răsarit si apus,sânt 8 apartamente pe scara,2 ap palier,dormitor,bucătărie,sufragerie,balcon la răsărit și dormitor și baie la apus,apartamentul se da cu dresing de 3ml 0,60---masina spălat Daewoo 8 ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Dragasani, Valcea

Apartament 3 camere 90,7mp
4

Apartament 3 camere 90,7mp

Proprietar - Oportunitate rară! Vă propunem spre vânzare un apartament nou, cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 al unui imobil cu regim mic de înălțime dotat cu lift, video interfon, camere supraveghere și acces cu barieră, bloc construit cu materiale premium și finisaje de înaltă calitate situat ...

1852 EUR/m2 | 91 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere  Ostroveni 2

Apartament 2 camere Ostroveni

Apartament cu 2 camere decomandat situat in Ostroveni bloc S . Etaj 5 din 10 etaje. Suprafata 60mp. pret 63000 euro

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

aprtament de vanzare
9
7

aprtament de vanzare

Bloc anvelopat,cu gigacalorimetre,renovat 3 camere decomandate etajul 2 Ostroveni langa tic tac, Bloc C12, Scara A

1180 EUR/m2 | 61 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere de vânzare in A-uri Vâlcea

Apartament 3 camere de vânzare in A-uri Vâlcea

Ap.3 camere, decomandat, 78mp, et.7 8, 2 bai, 2 balcoane termopan(4,5mp și 4 mp), bucătărie 12mp, bloc anvelopa, cu sistem de supraveghere, scară foarte curată cu locatari liniștiți. Pe o rază de 150 m se află școală, grădiniță, cabinete medicale, magazine alimentare, gospodarul, loto, farmacii, posta, ...

1282 EUR/m2 | 78 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apărătorul se afla la 150m de scoala,Posta,dispensar uman stație rețete lângă bloc bloc amvelopat cu sistem de supraveghere etc.

1282 EUR/m2 | 78 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament cu 3 camere decomandat ultracentral
8

Vand apartament cu 3 camere decomandat ultracentral

Vand apartament cu 3 camere ultracentral, decomandat situat in Mun Dragasani strada Gib Mihaescu Nr 20, vis-a vis de Hotel Rusidava, deasupra Magazinului Vodafone, in blocul 52 etaj 4 din 4. Acesta se compune din camera de zi, 2 dormitoare, bucatarie baie debara, vestibul si 2 balcoane. Suprafata este ...

1214 EUR/m2 | 70 m2

Dragasani, Valcea

Apartament 3 camere   Park Residence Râmnicu Vâlcea
5

Apartament 3 camere Park Residence Râmnicu Vâlcea

Parter Finalizat la cheie Loc de parcare Contact: Adresa: Splaiul Independenței, Rm Vâlcea Preț: 127.900 Euro Negociabil Autorizație spațiu comercial ( Chiar dacă există această autorizație, apartamentul rămâne perfect configurat pentru locuit, fiind o locuință complet funcțională. ...

1640 EUR/m2 | 78 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Schimb - Vând apartament 4 camere Rm. Vâlcea cu București
8
3

Schimb - Vând apartament 4 camere Rm. Vâlcea cu București

Schimb - Vând apartament 4 camere stare foarte bună, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, cu apartament 2 camere în București sau o casă mică, perfect locuibilă, în zonele Păcii, Gorjului, Apusului, Drumul Taberei. Detalii ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere ultracentral
8
2

Apartament 3 camere ultracentral

APARTAMENT 3 CAMERE ULTRACENTRAL DECOMANDAT, MOBILAT , 2 BĂI, BUCĂTĂRIE, BALCON ÎNCHIS, COMPLET ANVELOPAT, TERMOPAN, UȘĂ METALICĂ, CENTRALĂ PE GAZ, ETAJ 3 4, SUPRAFAȚĂ TOTALĂ 71 MP, VIS- -VIS DE CATEDRALA ADORMIREA MAICII DOMNULUI

1127 EUR/m2 | 71 m2

Central, Dragasani, Valcea

Apartament strada Morilor
10

Apartament strada Morilor

Apartament de vanzare str Morilor nr 36, bloc C, etaj 2 din 6 ap 12 bloc dotat cu lift, apartamentul dispune de loc de parcare in curtea complexului Apartamentul are o suprafață totală de 111,40 m patrati dotat cu 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane cu vedere la str principala si in curtea complexului, ...

1577 EUR/m2 | 111 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament in Brezoi - 3 camere, 66,3 mp  utili , parter   mobilat
10
4

Apartament in Brezoi - 3 camere, 66,3 mp utili , parter mobilat

Proprietar vând apartament spațios și luminos, cu 3 camere decomandate, situat la parter, într-o zonă liniștită, la doar 150 - 200 m de centrul orașului Brezoi, județul Vâlcea. Suprafață utilă: 66,3 mp Ideal pentru locuință permanentă, de vacanță sau spațiu comercial datorită poziției accesibile și ...