Apartamente 3 camere Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Vaslui Persoane Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Apartament Cina Husi
1

Apartament Cina Husi

Etajul 1 ,linga statia de autobuz spre centru,cu vedere in spate spre padure,insorit ,calduros iarna,necesita renovare,se poata locui si asa,cu gaz,dar fara centrala,termopan,usa metalica

1050 EUR/m2 | 60 m2

Husi, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere   Mobilat   Centrală proprie   Călugăreni, Vaslui
4
4

Apartament 3 camere Mobilat Centrală proprie Călugăreni, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Călugăreni, la etajul 2 din 4 etaj ideal. Suprafață: 60 mp Etaj 2 4 Centrală proprie Aer condiționat Se vinde mobilat Preț: 72.000 euro negociabil Se acceptă și credit bancar Pentru detalii și vizionare, mesaj privat.

1200 EUR/m2 | 60 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea