Apartamente 3 camere Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 camere zona Traian
10

Vand apartament 3 camere zona Traian

Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc nou, construit în anul 2022. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4, într-un imobil dotat cu lift, oferind confort și acces facil. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Compartimentarea este practică și bine gândită, ...

1727 EUR/m2 | 88 m2

Vaslui, Vaslui

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Apartament Cina Husi
1

Apartament Cina Husi

Etajul 1 ,linga statia de autobuz spre centru,cu vedere in spate spre padure,insorit ,calduros iarna,necesita renovare,se poata locui si asa,cu gaz,dar fara centrala,termopan,usa metalica

1050 EUR/m2 | 60 m2

Husi, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere 2

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, zona centrala lângă Casa de Cultură, suprafață utila 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion
10
8

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion

Vând apartament 3 camere, decomandat, posibilități diverse de compartimentare și amenajare interioară. Raspund mai repede la mesaje pe WhatsApp. Zonă linistită în Vaslui, cartierul Ana Ipătescu, cu vedere către stadion. Se vinde mobilat si utilat cu frigider, aragaz, centrala termica, masina de ...

1082 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea