Apartamente 3 camere Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

Vanzare casa duplex Moara Grecilor
10
2

Vanzare casa duplex Moara Grecilor

Vanzare casa duplex Moara Grecilor strada Gheorghe Doja nr 17 bis. Casa este transformată din birouri. Are 2 dormitoare, 1 baie, 1 bucătărie și un salon. . Teren pentru grătar și loc de joacă. Fosă proprie, apă, curent, gaz, încălzire in pardoseală. Mobilată complet. Loc de parcare.

1200 EUR/m2 | 65 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, decomandat
8
1

Apartament 3 camere, decomandat

Apartament 3 camere,2 băi, 72 m , decomandat, strada Ana Ipătescu,bl 306, etaj 3 4, vedere pe ambele părți ale blocului. Preț negociabil

1097 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament în Vaslui strTraian (vis a vis de Digi) 3 camere + openspace de 33 mp

1512 EUR/m2 | 86 m2

Vaslui, Vaslui

apartament cu 3 camere
2

apartament cu 3 camere

apartament cu 3 camere zona centru mobilat tel husi vaslui

700 EUR/m2 | 110 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere, etaj 1
10

Apartament 3 camere, etaj 1

Vând apartament 3 camere, 70 mp, semidecomandat, etaj 1 3, cu doua balcoane plus doua spații de depozitare situat in zonă centrală, bulevardul Epureanu, față în față cu Agenția pentru Ocuparea Forțelor de Muncă.

1079 EUR/m2 | 63 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vând apartament
10
15

Vând apartament

ULTRACENTRAL!!! Vând apartament 3 camere, suprafata construita 81mp, suprafata utila 65 mp, în zona Piața Centrală, lângă Ciuperca, Str. Nicolae Iorga Nr.5, Bl. I1-2, Sc. 2, Ap. 14, Et. 4, apartament călduros iarna și răcoros vara, fiind amplasat spre nord, cu pod construit, centrală termică, izolat ...

827 EUR/m2 | 81 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere (decomandat)
2
3

Apartament 3 camere (decomandat)

Cand apartament conf foto atasate

933 EUR/m2 | 75 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, suprafața utilă 78 mp, baie cu geam, hol spațios, bucătărie, 2 balcoane, decomandat, pod pentru depozitare, izolat, renovat ( instalație electrică schimbată, instalație sanitară nouă, centrală termică proprie, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet). Apartamentul se ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

Spital, Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere
4

Apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, 83 mp utili, 2 balcoane, etajul 3, 2 bai, bucătărie mare și spațioasă, izolat, schimbat instalația electrica, zona cinema Bârlad, necesita renovare. Pret informativ 80000 euro, ușor negociabil. Relații suplimentare la telefon .

964 EUR/m2 | 83 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 cam
9

Vand apartament 3 cam

Apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, et 4, cu pod, acoperis tabla, renovat in totalitate si mobilat aproape in totalitate cu mobilier nou.

920 EUR/m2 | 75 m2

Husi, Vaslui

Apartament 3 camere, zonă centrală vaslui
1

Apartament 3 camere, zonă centrală vaslui

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONĂ CENTRALĂ VASLUI, ZONĂ FOARTE BUNĂ. LA UN PAS DE PIAȚA TRAIAN ȘI PRIMĂRIE.

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parter, Bârlad, zona Gării. Locuința are o suprafață utilă de 61,43 mp și o suprafață construită de 76 mp, beneficiind în plus de o mică grădină de aproximativ 16,02 mp, ideală pentru relaxare, flori sau amenajarea unui spațiu verde. Apartamentul ...

1115 EUR/m2 | 61 m2

Barlad, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea