Apartamente 3 camere Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
7

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

Apart. CU AMENAJARI DE LUX - 3 camere, etaj 4, Barlad, zona : Polimed
7

Va propunem spre Vanzare in regim de REPREZENTARE EXCLUSIVA, prin Agentia e-IMPACT - BURSA IMOBILIARA "e-IMPACT"- prin procedura "CONCURS de OFERTE" - APART cu Amenajari de LUX - 3 camere, SUPER FINISAT, decomandat cu baie cu geam exterior si bucatarie mare. Apartamentul are o suprafata totala de 87 ...

954 EUR/m2 | 87 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Promovat
12

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, suprafața utilă 78 mp, baie cu geam, hol spațios, bucătărie, 2 balcoane, decomandat, pod pentru depozitare, izolat, renovat ( instalație electrică schimbată, instalație sanitară nouă, centrală termică proprie, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet). Apartamentul se ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

Spital, Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere 2

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, zona centrala lângă Casa de Cultură, suprafață utila 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion
10
8

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion

Vând apartament 3 camere, decomandat, posibilități diverse de compartimentare și amenajare interioară. Raspund mai repede la mesaje pe WhatsApp. Zonă linistită în Vaslui, cartierul Ana Ipătescu, cu vedere către stadion. Se vinde mobilat si utilat cu frigider, aragaz, centrala termica, masina de ...

1082 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...