Apartamente 3 camere Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Promovat
12

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Apartament complet renovat
5

Apartament complet renovat

Vând apartament renovat în totalitate, modern, aer condiționat cu invertor, mobilat cu mobilier de calitate, centrală termică Viessman, înlocuită toată tâmplăria PVC și ușile, izolat termic la exterior și interior, parchet înlocuit, etaj 2, zonă liniștită și cu verdeață, bloc cărămidă, aproape de instituțiile ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Husi, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Apartament Cina Husi
1

Apartament Cina Husi

Etajul 1 ,linga statia de autobuz spre centru,cu vedere in spate spre padure,insorit ,calduros iarna,necesita renovare,se poata locui si asa,cu gaz,dar fara centrala,termopan,usa metalica

1050 EUR/m2 | 60 m2

Husi, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere 2

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, zona centrala lângă Casa de Cultură, suprafață utila 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea