Apartamente 4 camere

Promovat
Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili
6
3

Apartament deosebit spatios si luminos 93 mp utili

Vând apartament primitor și bine compartimentat, potrivit pentru o familie care își dorește un spațiu generos și liniște, într-o zonă accesibilă din Sector 2. Locuința are o suprafață utilă de 93 mp (105 mp total) și este decomandată, oferind intimitate și confort în fiecare cameră. Dispune de 4 camere, ...

2022 EUR/m2 | 93 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare!
7

De vânzare!

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 dormitoare, living, două băi și bucătărie, 79,11 mp, str. Lotus, nr 12, vis-a-vis de școală, zonă liniștită, apartamentul este renovat, blocul este izolat și renovat. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4.

1291 EUR/m2 | 79 m2

Turda, Cluj

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
9

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere ultracentral
7
8

Apartament 4 camere ultracentral

Bloc construit in anul 1978 4 camere Ultracentral Centrala proprie Aer conditionat 2 balcoane inchise cu geamuri termopan 2 bai Apartamentul beneficiaza si de boxa la subsolul blocului Apartamentul este situat pe str.Carpati, nr.7 bl 358, sc A Foste proprietat Etajul 4 din 4 Mai multe detalii la nr. ...

862 EUR/m2 | 87 m2

Alexandria, Teleorman

Vând apartament 4 camere Pitești
8
4

Vând apartament 4 camere Pitești

Vând apartament 4 camere Pitești zona Big Găvana izolat exterior,doua bai , doua balcoane,4 camere,centrala nouă .preț 105.000 euro

1280 EUR/m2 | 82 m2

Pitesti, Arges

Vând apartament spațios mobilat și utilat, încălzire în pardoseală
8
4

Te invit să descoperi un apartament de 96 mp în Zimnicea, situat la etajul 2. Mobilat și utilat cu frigider, cuptor electric, mașină de spălat și dishwasher. Balcoanele și aerul condiționat wi fi îți oferă confort sporit. Rulouri exterioare și interioare. Apartamentul are 4 camere și se află într-un ...

593 EUR/m2 | 96 m2

Central, Zimnicea, Teleorman

De vânzare întreg parter de casă- Piața Catedralei 3

De vânzare întreg parter de casă- Piața Catedralei

De vânzare întreg parterul unei case de tip P+E, în P-ța Catedralei, 250 mp, compus din: 4 camere, 2 intrări, 2 băi, bucătărie, cămară, balcon, terasă, curte, 3 pivnițe. La etaj mai sunt doar 2 apartamente. Apartamentul are camere înalte, spațioase si luminoase, 3 dintre ele au vedere către stradă, ...

640 EUR/m2 | 250 m2

Arad, Arad

vand apartament 4 camere 1

vand apartament 4 camere

4 camere zona A, aproape de pata si Lidle, spital etc.

833 EUR/m2 | 90 m2

Lupeni, Hunedoara

apartament de vanzare 3

apartament de vanzare

4 camere ,bucatarie, hol,2bai,debara,camara,balcon

516 EUR/m2 | 126 m2

Pancota, Arad

Vand apartament 4 camere, situat in Sibiu, str Lupeni 52, suprafata utila de 101.98 mp
10
3

Compus din: spatiu multifunctional care include bucataria si camara, debara, living, camera cu logie, baie, logie, wc de serviciu, camera si sas, balcon, parcare privata ( poarta cu telecomanda ). Curtea interioară ( privata ) a blocului are gard comun cu Școala Gimnazială Nr. 8 și se află la aproximativ ...

1569 EUR/m2 | 102 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

PROPRIETAR - vand apartament ultracentral Str. Uzinei - Gara Sibiu
10
2

DIRECT PROPRIETAR- vand apartament ultracentral 4 camere 2 bai Str. Uzinei - gara Sibiu, la 3 minute de Promenada Mall. Bloc complet reabilitat termic 2025 (fonduri europene PNRR) - termoizolare 15, acoperis complet nou termo-hidroizolat, ignifugat, str. Uzinei nr.1 - P-ta 1 Decembrie - Sibiu. Apartament ...

1828 EUR/m2 | 90 m2

Garii, Sibiu, Sibiu

Apartament 4 camere zona Alexandru Obregia
8
1

Apartament 4 camere zona Alexandru Obregia

Apartament 4 camere, 2 băi 2 balcoane Decomandat Bloc dotat cu lift, apartamentul se află la etajul 7 10 Blocul este anvelopat, stradal Detalii apartament: Bulevardul Alexandru Obregia nr. 25, Bloc I4A, Scara 3 4 camere toate cu termopan și parchet 2 băi cu gresie și faianta 2 balcoane cu termopan ...

1835 EUR/m2 | 79 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Sebastian - Telita - Apartament 4 Camere
10
10

Sebastian - Telita - Apartament 4 Camere

Persoana Particulara ofera spre vanzare: - o proprietate tip apartament, cu 4 camere + dependinte decomandat, situata in Bucuresti, zona Sebastian - Telita sector 5, intr-un imobil tip bloc cu 8 nivele , construit in anul 1983. Apartament este amplasat la etajul 6 8. Dispune de o suprafata totala ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 4 camere etaj 1
5
2

Apartament 4 camere etaj 1

Apartament 4 camere transformat în 3 camere. Are 2 balcoane o terasa centrala proprie gresie faianță parchet instalație apa separata. Se vinde complet utilat cu toate electrocasnicele. Apartament curat îngrijit în apropiere de kaufland Lidl Penny.

1000 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Apartament 4 camere de vânzare zona Favorit
11
5

Apartament 4 camere de vânzare zona Favorit

Se vinde de catre proprierar apartament 4 camere decomandat etaj 2, 76mp, renovat 2023 cu urmatoarele îmbunătățiri și anume : - Izolație exterioară și interioară - Centrala termica nouă condensatie Ariston - Instalații sanitaea, termică si electrica noi - Gresie și faianță tip nou - Parchet tip nou - ...

1118 EUR/m2 | 76 m2

Roman, Neamt

Vand apartament penthouse
2
2

Vand apartament penthouse

Vand apartament nou ,open space,la mansarda, in mini bloc cu doar 5 apartamente ,locatie centrala langa Penny ,vis a vis de piata, str Pietroasa nr2A1 ,2 parcari incluse in pret, S=115mp utili,138mp construiti, 2bai,balcon. Se vinde semifinisat .

1391 EUR/m2 | 115 m2

Apahida, Cluj

Apartament 4 camere, Piata Traian
10
4

Apartament 4 camere, Piata Traian

Vand apartament 4 camere decomandat, în imediata apropiere a pieței Traian, Vaslui etaj 3, structură mare, suprafață 100 mp. An construcție bloc 1997. Centrală termică nouă schimbată în anul 2024. 1 balcon, 10 m lungime, inchis , cu acces din sufragerie si bucătărie, vedere în spatele blocului 1 balcon ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Apatament 4 Camere, 95m , Calea Calarasilor, Piata Muncii . DIRECT PROPIETAR
8
2

Vând apartament spațios de 4 camere (95 m ) în Calea Călărașilor, la 3 minute de mers pe jos de metrou Piața Muncii. Ideal pentru investiție (randament 5 7% la închiriere) sau sediu de firmă datorită accesului stradal. - Etaj 4 7, semidecomandat, confort 1 - Centrală termică proprie, aer condiționat, ...

1974 EUR/m2 | 95 m2

Calea%25252525252bCalarasilor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 4 camere și 2 bai în cartierul Tudor zona Super
9
4

Vand apartament cu 4 camere și 2 bai în cartierul Tudor Vladimirescu, zona Super str Moldovei. Apartamentul are 86 metri pătrați și se afla la parter într-un bloc cu 4 etaje, este izolat exterior, ușa metalica, geamuri termopan, centrala termica, pivnita etc

1395 EUR/m2 | 86 m2

Targu Mures, Mures

Vanzare apartament 4 camere,  Ploiesti, Piata Mihai Viteazu
10
3

Vanzare apartament 4 camere, Ploiesti, Piata Mihai Viteazu

Vanzare apartament 4 camere, confort 1A decomandat, liber, in Ploiesti, zona Piata Mihai Viteazul - Caraiman, situat la etajul 4 din 4 intr- un bloc construit in anul 1983, suprafata totala 104 mp, suprafata utila 77 mp. Specificatii: Bloc izolat termic 2 balcoane inchise in termopan, 2 bai Ferestre ...

1364 EUR/m2 | 77 m2

Ploiesti, Prahova

Apart. 4 camere, Bd. 1 Decembrie 1918, 82 mp util, et 4-4 , 1985, boxa 8mp, loc parcare platit
10
1

Contractul cu promisiune de vanzare, cu prima plata 55% iar restul dupa 10-11 luni, la finalizarea contractului, nu a fost atractiv. Total 156.000 Euro Vand ( sau schimb cu 2 camere etaj. 1-2) ap.4 camere, suprafata utila totala 82.3 mp (din care balcon 6 mp), situat la etaj 4 din 4, orientare est ...

1902 EUR/m2 | 82 m2

Central, Constanta, Constanta

Oferte vanzari 3 camere 22

Oferte vanzari 3 camere

Titulescu metrou Basarab ap în vila 3 camere parter cca 52m.p. , intretinere mica are centrala , 2 întrări termopan, aer conditionat zona super aproape parc Herăstrău 122300 euro eventual plus pivnita 5500 euro depozitare 5.80 m.p. și mai avem în aceiași vila inca un ap 2 camere 98800 euro

40767 EUR/m2 | 3 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea