Apartamente 4 camere

Promovat
Apartament 4 camere ULTRACENTRAL
4

Apartament 4 camere ULTRACENTRAL

Prime Imobiliare ADS va propune spre inchiriere/vanzare apartament 4 camere situat ultracentral, langa Ramada, 80 mp. , demisol. Apartamentul este pretabil pentru diferite activitati economice sau spatiu de locuit. Pentru detalii va rugam sa ne contactati: Mădălina - 0784380259 - tranzactionam imobile, ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament de vanzare cu 4 camere, 2 bai, etaj intermediar, Aradului
12
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament spatios, decomandat, cu 4 camere, 2 bai si 3 balcoane, situat la etaj intermediar, etajul 3 din 4, intr-un bloc curat si linistit, cu doar doua apartamente pe nivel, in zona Aradului din Timisoara. Locatia este excelenta, la doar 1.6 km de Iulius Town ...

1855 EUR/m2 | 76 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Reșița, apartament 4 camere,  90 mp, etaj 1, zona Moroasa
13
1

Reșița, apartament 4 camere, 90 mp, etaj 1, zona Moroasa

Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare, un apartament decomandat, spațios de 86 mp, in stare locuibilă. Imobilul este compus din 4 camere, baie,  bucătărie, hol generos, debara  și balcon, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje .     Amplasamentul imobilului se ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Moroasa 1, Resita, Caras-Severin

Promovat
Apartament 4 camere Inel 2
12
1

Apartament 4 camere Inel 2

Agentia Acord imobiliar va propune spre vanzare un apartament decomandat de 4 camere situat la etajul 1/4 cu o suprafata utila de 70mp.Apartamentul are 3 dormitoare 1 living si 2 bai .El este racordat la toate utilitatile inclusiv Centrala pe Gaz noua . Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati ...

1686 EUR/m2 | 70 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita
10

Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios si elegant, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Dumbravita – strada Oxigen, in imediata apropiere de British School, Dedeman, Auchan si numeroase alte puncte de interes. Proprietatea este amplasata intr-o zona cu dezvoltare ...

2123 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere decomandat | Etaj 1 | Complexul Studentesc
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 4 camere în zona Complexul Studentesc, situat la etajul 1 al unui cu 4 etaje, in apropiere Facultati, Profi, Lidl, Mega Image avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara ...

2476 EUR/m2 | 84 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 4 camere și terasă de 160 mp | Calea Aradului
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

2373 EUR/m2 | 112 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Penthouse cu 4 camere si terasa de 153mp | Central
14

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse spectaculos pe trei nivele situat in zona Balcescu, intr-un imobil constructie 2019. Proprietatea se desfasoara pe o suprafata utila de 133 mp, completata de o terasa impresionanta de 153 mp, gandita pentru zona de relaxare, dining si spatiu ...

4135 EUR/m2 | 133 m2

balcescu, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamen  exclusivist, 121 mp utili cu panorama in parcul Hasedeu!
13

Apartamen exclusivist, 121 mp utili cu panorama in parcul Hasedeu!

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Cluj-Napoca, in zona strazii Strada Bogdan Petriceicu Hasdeu – o locatie apreciata pentru echilibrul dintre dinamica urbana si proximitatea fata de punctele academice si medicale de referinta ale orasului. Pozitionarea reprezinta unul dintre ...

3554 EUR/m2 | 121 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 4 camere zona Inel II- Camp

Apartament 4 camere zona Inel II- Camp

Agentia Imobiliara Impact 2000 Avem placerea de a va prezenta confortul unui apartament decomandat cu 4 camere situat în zona Inel II, perfect pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu generos cu posibilitatea amenajării unui birou acasă. Cu o suprafață utilă de 65 mp, avand si un balcon ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Inel II, Constanta, Constanta

De vanzare duplex 4 camere, inca in stadiu de constructie
16
5

De vanzare duplex 4 camere, inca in stadiu de constructie

Duplex modern de 4 camere în noul complex SUNSET – Vatra Satului, Giroc ️ În construcție – Finalizare estimată: 2026 O oportunitate rară de a te muta într-un duplex spațios și luminos, parte dintr-un complex rezidențial nou situat în zona Vatra Satului din Giroc – o suburbie liniștită și în continuă ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apart.3 cam zona Avram Iancu !!
10
18

Apart.3 cam zona Avram Iancu !!

Central, apartament în vilă! Zona Piata Izvoarele str.Avram Iancu Se oferă spre vânzare apartament spațios, situat la etajul 2 al unei vile bine întreținute, într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului. Proprietate ideală pentru cei care își doresc intimitate, confort și o locație ...

1768 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, la 3 minute de Metrou Aparatori Patriei.
12

Vă oferim spre achiziție un apartament cu 4 camere, generos ca spațiu și bine configurat, situat într-un imobil durabil, recent izolat termic, amplasat strategic pentru a oferi acces rapid la transportul public și la diverse puncte de interes urban. La 3 minute de Metrou Aparatori Patriei, Piata Aparatori, ...

2100 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere cu gradina in vila de vanzare parcare Borhanci
13

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 130 mp, zona Borhanci, Cluj-Napoca.        Avantaje majore ale acestui apartament:         - terasa si gradina proprie de aproximativ 170 mp; - parcare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament ...

3154 EUR/m2 | 130 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea