Apartamente 4 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 4 camere Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere cu terasa generoasa si priveliste Buna Ziua
10

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 101 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca.  Avantaje majore ale acestui apartament:          • 2 locuri de parcare disponibile in subteran, contracost;                ...

4455 EUR/m2 | 101 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Busteni - Valea Alba - apartament 4 camere - 112 mp - vedere Caraiman
20
3

Se vinde un apartament superb, amplasat ideal in zona centrala a orașului Bușteni, într-o vila P+1 de pe strada Costilei nr 45 in apropierea domeniului schiabil Kalinderu si gara Bușteni, cu vedere spre munții Caraiman cât si spre castelul Cantacuzino. Apartamentul este de 4 camere, cu o suprafață totală ...

1219 EUR/m2 | 96 m2

Busteni, Prahova

Promovat
Apartament 4 camere la cheie, zona McDonald's Manastur
10
1

Apartament 4 camere la cheie, zona McDonald's Manastur

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere in zona McDonald's din cartierul Manastur. Caracteristici: -1 bucatarie -1 camera de zi -3 dormitoare -1 baie -dressing -1 balcon

3062 EUR/m2 | 65 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere de vanzare la cheie cartierul Manastur
10

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 78 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 3 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

2936 EUR/m2 | 78 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere decomandat de vânzare - zona Fortuna   mobilat si utilat
5
2

Apartament 4 camere decomandat de vânzare - zona Fortuna mobilat si utilat

Apartament 4 camere decomandat de vânzare direct de la proprietar situat in zona Fortuna cartier Tudor. Proprietatea se află la etajul 4 4, acoperisul find renovat recent. Apartamentul este spatios avand o suprafață utilă de 83.7 mp din care un balcon de 3.5mp renovat si inchis cu geam termopan. Este ...

2012 EUR/m2 | 84 m2

Targu Mures, Mures

Apartament decomandat 4 camere 130mpu pivnita acces auto Orasul de Jos
20

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 130 mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Acces auto cu loc de parcare in curte • Pivnita inscrisa in acte de 47 mp • Suprafata mare si compartimentare eficienta • Pod folosit ca spatiu pentru depozitare • ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 4 camere de vanzare in Sebes Valea Frumoasei
15
1

Apartament 4 camere de vanzare in Sebes Valea Frumoasei

Va oferim oportunitatea de a achizitiona un apartament spatios si primitor situat in cea mai cautata si linistita zona din Sebes, cartierul Valea Frumoasei. Pozitionat ultracentral acest imobil este ideal pentru o familie care isi doreste proximitate fata de scoli, magazine si principalele puncte de ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Sebes, Alba

Apartament cu 4 camere, 150 mp, in Centrul Istoric al Brasovului
16

BLITZ Brasov va prezintă oportunitatea de a achizitiona un apartament deosebit, complet renovat, cu 4 camere, situat într-o casă pe două niveluri, amplasată strategic la doar câțiva pași de Piata Sfatului., cel mai fierbinte punct turistic al orasului. Ca structura si compartimentare, vorbim de un ...

2433 EUR/m2 | 150 m2

Brasov, Brasov

De vanzare apartament 4 camere zona Maramuresului Iris
7
3

De vanzare apartament 4 camere zona Maramuresului Iris

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, zona Gara -str. Maramuresului, Cluj-Napoca.   TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gara, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 ...

2371 EUR/m2 | 78 m2

Gara, Cluj-Napoca, Cluj

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 4 camere si 2 bai de vanzare in zona Primaveii
8
1

De vanzare apartament cu 4 camere si 2 bai in Cluj-Napoca in zona Primaverii cartier Manastur         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, situat in localitatea Cluj-Napoca, Cartier Manastur, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3000 EUR/m2 | 80 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere, 86mp, balcon, etaj intermediar, Calea Florești
12

BLITZ oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, 86 mp utili, într-una dintre cele mai căutate zone din Mănăștur – ideal pentru o familie care vrea spațiu, confort și acces rapid către tot ce contează. ✔ 86 mp utili + balcon închis; ✔ 3 dormitoare separate + living generos; ✔ 2 băi + debara; ✔ etaj ...

3605 EUR/m2 | 86 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Punctele cardinale-Take Ionescu-Medicina
10

Apartament cu 4 camere,situat in zona centrala Punctele Cardinale-Take Ionescu-Medicina-Bastion,la parterul inalt al unui bloc turn . Pe fiecare palier exista cate 2 apartamente,scara fiind accesibila si curata,dispune si de lift,iar accesul catre BOXA este facil. Imobilul este reabilitat in anul 2022,avand ...

2106 EUR/m2 | 90 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, finisat si mobilat, zona Academiei de Muzica
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere in zona Grigore Alexandrescu din cartierul Manastur. Caracteristici: -1 bucatarie -1 camera de zi -3 dormitoare -2 bai -1 balcon

2974 EUR/m2 | 77 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 74 mp utili, Centrul Civic
10
3

Apartament 4 camere, 74 mp utili, Centrul Civic

Blitz va propune spre vanzare un un apartament spatios de 4 camere, cu o suprafata utila de 74 mp, situat in zona Centrului Civic, la etajul 1 din 4 al unui imobil ingrijit. Apartamentul este foarte bine compartimentat: -living luminos cu acces direct pe hol -3 dormitoare separate, fiecare cu acces ...

2351 EUR/m2 | 74 m2

Brasov, Brasov

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Vânzare apartament 4 camere *ULTRACENTRAL* situat în Târgu Jiu, strada Unirii
10

Apartament 4 camere - 85 mp *ULTRACENTRAL* etaj intermediar Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, spațios și luminos, situat pe strada Unirii, una dintre cele mai apreciate zone ale municipiului Târgu Jiu, la doar câțiva pași de centrul pietonal. Apartamentul este situat ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

Targu Jiu, Gorj

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea