Apartamente 4 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 4 camere Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 118 mp - Ansamblu Rezidenţial
19

Apartament 118 mp - Ansamblu Rezidenţial

Bis imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în Zona Restaurantului Giulia, de pe Calea Moldovei într-un ansamblu rezidential Nou. Locaţie accesibilă şi aerisită, în imediata apropiere de Centrul comercial B1 Retail Park şi a altor zone de interes : restaurante, gradiniţe, şcoli, ...

992 EUR/m2 | 118 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 4 camere, Republicii, etaj 1, garaj și boxa, zona Canal 7
9

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat ultracentral, pe Bulevardul Republicii, zona Canal 7. Apartamentul cu patru camere decomandat are o suprafață utilă de 78 mp și dublă orientare, spre E și V. Amplasat la etajul 1 al unui imobil de apartamente cu 2 apartamente ...

1692 EUR/m2 | 78 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 4 camere   zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie
6

Apartament 4 camere zona Capitol, 100 mp utili, centrală proprie

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară DANICRIS vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Capitol, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Constanța. Locuința este amplasată la etajul 4 din 10, într-un imobil bine întreținut, oferind confort, spațiu generos și ...

2600 EUR/m2 | 100 m2

Capitol, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă zonă Ultracentral, pe str Impăratul Traian.
8
29

Casă zonă Ultracentral, pe str Impăratul Traian.

Zonă ultracentrala. Casă situata pe strada Împăratul Traian,lângă Unitatea de Jandarmi,la 1 minut de Banca ING.de pe str. A.I.Cuza. Casă construită pe sol din cărămidă,subsol cu beci sub două camere și acoperită cu tablă, deschidere dublă la două străzi. Are teren 241 mp.și casa 112mp.util,plus un garaj ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Siloz, Craiova, Dolj

Apartament cu 4 camere confort unic panorama in Andrei Muresan
11

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 135 mp, zona Andrei Muresanu, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:        - parcare inclusa in pret; - priveliste larga; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, ...

2556 EUR/m2 | 135 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Zonă Centrală | T120 – reper emblematic
20

Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 4 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Giurgiu, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift, recent reabilitat termic. Proprietatea este amplasată în celebrul bloc T120, cunoscut de giurgiuveni drept unul dintre reperele arhitecturale ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

Giurgiu, Giurgiu

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere cu gradina in vila de vanzare parcare Borhanci
13
1

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 130 mp, zona Borhanci, Cluj-Napoca.        Avantaje majore ale acestui apartament:         - terasa si gradina proprie de aproximativ 170 mp; - parcare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament ...

3154 EUR/m2 | 130 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR)   2 băi, 2 balcoane
14

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR) 2 băi, 2 balcoane

Vând apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Alexandria, ideal pentru familie. Locuința are o suprafață utilă generoasă de 104 mp și este compartimentată eficient: living, 3 dormitoare, bucătărie, 2 băi, 2 balcoane renovate și 2 spații de depozitare. Blocul ...

865 EUR/m2 | 104 m2

Alexandria, Teleorman

FILM:Apartament cu 4 camere,2 bai,2 balcoane,2 garaje,Targu Secuiesc,Covasna
11

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare in REPREZENTARE EXCLUSIVA un apartament de 4 camere, 2 bai, 2 balcoane si 2 garaje intr-o zona linistita, pe strada Achim Andrei, in Municipiului Targu Secuiesc, Judetul Covasna Va invitam sa experimentati ...

1216 EUR/m2 | 74 m2