Apartamente 4 camere Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Mobilat Și Utilat 86 MP. Renovat 2 Băi 2 Balc.
9

Apartament 4 Camere Ultracentral Zona Zero Pitești Confort 1 Decomandat Etaj Intermediar Bloc cu Lift 86 mp Mobilat & Utilat - O proprietate rară în zona zero a Piteștiului, acest apartament de 4 camere, confort 1 decomandat, situat chiar la bulevard, ...

1767 EUR/m2 | 86 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
NOU PE PIAȚĂ ! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL 100 Mp Etaj 1 Renovat 2025 Mobilat Și Utilat Complet
20

Apartament Exclusivist cu 4 Camere Ultracentral, Pitești Zona 0 | 100 mp utili | Etaj 1 ideal | Renovare completă SEPTEMBRIE 2025 NOU PE PIAȚĂ O locuință rară, în ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament Ultracentral Pitești 4 Camere De Lux Etaj 1 CF1 Decomandat Mobilat Utilat 117M Terasă 25M
20
3

Apartament Premium cu 4 Camere Ultracentral, Pitești (Zona 0) Lux, rafinament și confort într-o locație de excepție - Te invităm să descoperi un apartament cu adevărat remarcabil, situat în inima orașului ...

2174 EUR/m2 | 92 m2

Central, Pitesti, Arges

Promovat
NOU PE PIAȚĂ!!! PENTHOUSE 140 Mp. DE LUX Bloc 2020 Trivale Zona Profi Mobilat Și Utilat Complet
19
2

Nou pe Piață Penthouse de Lux în CARTIER Trivale (Zona Profi), 140MP., MOBILAT ȘI UTILAT COMPLET !!! așa cum se vede în poze - Un penthouse spectaculos, unic pe piața imobiliară din Pitești, disponibil acum pentru cei care își doresc un stil de viață exclusivist. Locație - Situat în cartierul ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 2 Liber 98 Mp.
12
3

NOU PE PIAȚĂ !!! Apartament Premium cu 4 Camere ULTRACENTRAL, Etaj 2 98 mp utili - Dacă ești în căutarea unui apartament care îmbină spațiul generos, confortul modern și o poziționare imbatabilă, această proprietate este exact ce ai nevoie! Situat în zona ultracentrală a orașului PITEȘTI, la etajul ...

1479 EUR/m2 | 98 m2

Central, Pitesti, Arges

OFERTĂ !!! Apartament 4 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat ȘI Utilat Complet
12
7

OFERTĂ !!! Apartament 4 Camere Confort 1 Decomandat GĂVANA III, Etaj 3 din 4, Mobilat Și Utilat Complet !!! așa cum se vede în poze, An 1985, Suprafață 90 Mp., Apartamentul a fost transformat în 3 camere cu living open space, 2 dormitoare foarte spațioase, baie mare cu Aerisire, dotat cu centrală ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

Gavana+3, Pitesti, Arges

OFERTĂ! Apartament 4 Camere GĂVANA 3 Confort 1 Decomandat 85 Mp. Stradal Centrală Termică
16
1

Apartament Generos cu 4 Camere Găvana 3, Pitești - Confort, Spațiu și Locație Premium Totul într-un singur loc! - Descoperă un apartament deosebit, ideal pentru familii sau investiție, situat stradal, la bulevard, în inima cartierului ...

1071 EUR/m2 | 85 m2

Gavana%2b3, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Vând apartament 4 camere + garaj la demisol
7

Vând apartament 4 camere + garaj la demisol

Vand apartament cu 4 camere decomandat, mobilat și utilat pe strada Episcop Nichita Apartamentul dispune de două balcoane, două băi, 3 dormitoare (unul din cele 3 este folosit în prezent ca birou), bucătărie, doua holuri și un living generos. Apartamentul se află la parter de la intrarea principală, ...

1175 EUR/m2 | 100 m2

Curtea de Arges, Arges

Apartament 4 camere Nord Pitesti
11

Apartament 4 camere Nord Pitesti

Va prezentam spre vanzare apartament 4 camere cartier Nord Pitesti , confort 1 , decomandat , avand suprafata generoasa de 89 mp , 2 balcoane , 2 bai ambele cu geam , lift nou , etaj 9 10 . Pret 106 000 euro Laur Company Imobiliare LC 2201

1191 EUR/m2 | 89 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3 camere Razboieni, confort 1, etaj 3, centrala termică
7
15

De vanzare!! Apartament 3 camere situat în cartierul Războieni, confort 1, etajul 3din4, suprafață 60 mp cu balcon, centrala termică proprie, termopan parțial, gresie și faianță, finisaje medii, disponibil imediat. Acte la zi, liber de sarcini. Telefon: zero șapte patru cinci opt șase zero șase trei ...

1292 EUR/m2 | 60 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20
1

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...

1643 EUR/m2 | 76 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Oportunitate! Apartament 4 camere Gavana
20
1

Oportunitate! Apartament 4 camere Gavana

Acasă nu înseamnă doar metri pătrați. Înseamnă lumină, confort și locul în care te simți bine din prima clipă. În inima cartierului Găvana, acest apartament spațios și foarte bine compartimentat îți oferă exact acel sentiment de „acasă” pe care îl cauți. Cu vedere pe două părți, camere luminoase și o ...

1174 EUR/m2 | 78 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 camere Nord, etaj 6/10, potrivit pentru o familie
7
1

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în cartierul Nord, la etajul 6 din 10. Apartamentul are compartimentare decomandată, cu camere spațioase și luminoase, fiind potrivit pentru o familie. Dispune de 2 băi și 1 balcon. Locuința are finisaje clasice, ...

1183 EUR/m2 | 76 m2

Pitesti, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
9
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Apartament 4 camere, Ultracentral, etaj 2 9, vedere panoramica
10
4

Apartament cu 4 camere decomandate, amplasat in zona Ultracentrala, cu panorama asupra orasului(vedere pe doua parti), la etajul 2 unui imobil cu 9 nivele. Apartamentul este spatios, o suprafata totala de 89 mp din care 77 mp utili. Este format din living, trei dormitoare, 2 bai, bucatarie, camara, ...

1805 EUR/m2 | 77 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Apartament 4 camere Negru Voda, etaj 4
9
1

Apartament 4 camere Negru Voda, etaj 4

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare apartament cu 4 camere situat în Negru Vodă, într-un bloc solid construit în anii ’70, în perioada dezvoltării platformei Dacia împreună cu partenerii francezi — o generație de construcții apreciată pentru calitatea structurii și rezistența în ...

1134 EUR/m2 | 74 m2

Pitesti, Arges

Apartament 4 camere +boxa, ultracentral Pitesti
12

Apartament 4 camere +boxa, ultracentral Pitesti

4 camere ultracentral – Piața Milea, Strada Victoriei | 85,10 mp total | poziție premium în centrul Piteștiului. Într-una dintre cele mai apreciate zone din Pitești – Piața Milea, pe Strada Victoriei – a apărut la vânzare un apartament de 4 camere cu un potențial extraordinar. Situat la etajul 4 din ...

1592 EUR/m2 | 75 m2

Pitesti, Arges

Apartament 4 camere ultracentral | Strada Victoriei – Piata Milea
12

4 camere ultracentral – Piața Milea, Strada Victoriei | 85,10 mp total | poziție premium în centrul Piteștiului Într-una dintre cele mai apreciate zone din Pitești – Piața Milea, pe Strada Victoriei – a apărut la vânzare un apartament de 4 camere cu un potențial extraordinar. Situat la etajul 4 din ...

1592 EUR/m2 | 75 m2

Pitesti, Arges

 Apartament 4 camere NORD
9

Apartament 4 camere NORD

NEXT LEVEL IMOB vă oferă spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat la etajul 5 din 10, într-un bloc solid, bine întreținut, dotat cu lift nou. ✨ Puncte forte: Suprafață mare, compartimentare eficientă Luminozitate excelentă pe tot parcursul zilei Hol generos + spații de depozitare (debara ...

1229 EUR/m2 | 77 m2

Pitesti, Arges

Apartament 4 camere Gavana 2
15

Apartament 4 camere Gavana 2

NEXT LEVEL IMOB - vă invită să descoperiți acest apartament decomandat cu 4 camere, situat într-o zonă foarte bună și liniștită, în cartierul Găvana 2 – ideal pentru familii sau pentru cei care caută spațiu, confort și acces rapid la facilități urbane. Suprafață utilă: 80 mp Etaj: 3 din 4. Compartimentare: ...

1538 EUR/m2 | 80 m2

Pitesti, Arges

Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu 2 Locuri iin Parcare Subterană
18

Penthouse 4 camere Exclusivist unic in Pitesti, situat in Craiovei in Blocul Elite - ultra utilat și mobilat Acest apartament reprezintă o ocazie rară, făcând parte dintr-un bloc de tip Boutique, cu puține apartamente, ce oferă intimitate și confort. Nu este doar un simplu loc de locuit, ci o experiență ...

2731 EUR/m2 | 108 m2

Pitesti, Arges

Vând apartament 4 camere Pitești
8
4

Vând apartament 4 camere Pitești

Vând apartament 4 camere Pitești zona Big Găvana izolat exterior,doua bai , doua balcoane,4 camere,centrala nouă .preț 105.000 euro

1280 EUR/m2 | 82 m2

Pitesti, Arges

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2
8

Vand apartament 4 camere conf1 modificabil 1+2

Proprietar vand apartament cu 4 camere, confort 1, fond nou. Pentru cei interesati se poate modifica si in: garsoniera + apartament cu 2 camere ambele confort 1 si decomandate. Se afla in cartierul Trivale la strada principala Libertatii, bloc P6 fond nou, dupa supermaket PROFI. Aproape de magazine, ...

1685 EUR/m2 | 100 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Salvează căutarea