Apartamente 4 camere Galati

Promovat
Vânzare apartament 4 camere, Micro 39   Centrală termică, hidroizolație, 53.000  Euro
7
4

Vânzare apartament 4 camere, Micro 39 Centrală termică, hidroizolație, 53.000 Euro

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, construit în anul 1976, în cartierul Micro 39. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 60 mp și dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geam termopan și branșament ...

783 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21
10

Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21

Agentia Imobiliară Domus vă oferă spre vânzare un apartament spații de 4 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 90 mp, situată în zona Micro 21, în imediata apropiere a Școlii nr. 3 și a Bulevardului Dunărea. Apartamentul beneficiază de o orientare dublă, astfel încât să vezi pe ambele părți ale ...

1111 EUR/m2 | 90 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un spațiu comercial situat în zona IC FRIMU, lângă complexul Central Park, o locație excelentă pentru afacerea dumneavoastră! Detalii proprietate: Locație: IC FRIMU, lângă Complex Central Park Suprafață totală: 97 mp Compartimentare: 4 încăperi separate, 2 intrări, ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apt 4 camere transformat in 3 camere, sup.85mp, in Galati, Piata Centrala
10
6

Agentia imobiliara Raian va propune spre cumparare un apartament spatios cu 4 camere decomandate transformat in 3 camere, situat in Galati, zona Piata Centrala, la etajul 4 al unui imobil P+4, construit in anul 1994. O locatie foarte cunoscuta care se remarca prin proximitatea fata de numeroase ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Piata%25252bCentrala, Galati, Galati

Vanzare apartament 4 camere, in Galati, blv. Brailei, sup.104 mp, mobilat si utilat
20
2

Propunerea noastra de vanzare este o oferta echilibrata de pe piata la acest moment, din categoria apartamentelor cu 4 camere, cu un confort sporit, in blocurile dupa anii 80. Discutam despre un apartament cu 4 camere decomandate situat in Galati, cartier Micro 18, chiar pe blv.Brailei, la G-uri, ...

942 EUR/m2 | 104 m2

Micro 18, Galati, Galati

Vanzare apartament 4 camere dec, in Galati, Micro 39A, sup.91mp, mobilat
19
2

Agentia imobiliara RAIAN va propune spre cumparare un apartament spatios cu 4 camere decomandate, situat in Galati, cartier Micro 39A, la etajul 4 al unui imobil P+4Et. Localizare: Locuinta se afla in imediata apropiere a mijloacelor de transport public in comun; Scoala Gimnaziala Nr.33 ...

945 EUR/m2 | 91 m2

Micro+39, Galati, Galati

Vand apartament 4 camere in ICFrimu ,etajul 4 strada Nae Leonard,decomandat,negoci fara imbunatatiri
2
11

Vand apartament cu patru camere pe strada Nae Leonard,etaju 4 cu doua balcoane ,80 de metri patrati ,74.000euro

974 EUR/m2 | 76 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Apartament spectaculos cu 4 camere BLOC NOU sup. utila 156 mp
8

Apartament deosebit cu 4 camere BLOC NOU su 155 mp doua locuri de parcare si boxa- spatiu de depozitare 13 mp AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament tip duplex cu adevarat spectaculos, situat intr-un bloc nou pe una dintre cele mai apreciate artere ale orasului Galati ...

1635 EUR/m2 | 156 m2

Galati, Galati

4 camere Micro 39B etaj 2 CT
10

4 camere Micro 39B etaj 2 CT

Apartament cu patru camere zona Micro 39B CT etaj 2 AcasA imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament format din patru camere si dependinte situat in zona Micro 39B. Apartamentul beneficiaza de o suprafata de aproximativ 95 mp: apartament in suprafata de aprox 60 mp + extindere de ...

1105 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Apartament pozitie centrala Galati
7

Apartament pozitie centrala Galati

Apartament versatil de 3 camere + bucătărie open space, ideal atat pentru activități de birou dar și ca locuință personală, situat chiar langa punctele zero ale orasului - zona ANAF Tribunal (strada George Coșbuc nr 5. Bl F). Apartamentul este situat la parter si dispune de o suprafață utila totala ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Central, Galati, Galati

Vanzare apartament cu 4 camere- IC Frimu -93,4 mp-spatiu comercial , cu potential rezidential
6
1

Agentia AXA ofera spre vanzare, apartament cu 4 camere , la parterul unui bloc cu patru etaje, ideal pentru activitati comerciale sau birouri, dar si cu posibilitatea de transformare in spatiu de locuit. Caracteristici : -supafata totala :93,4 mp - destinatia actuala: spatiu comercial - compartimentare: ...

1022 EUR/m2 | 93 m2

Galati, Galati

Apartament decomandat
6
54

Apartament decomandat

Alex si Nyky Imobiliare va propune pentru cumparare 2 camere semidecomandate situate in Galati, Zona Micro 17 la etajul3 al unui imobil cu 4 niveluri. Apartamentul este curat,cu Centrala termica , termopan,usa metalica,parchet,gresie si faianta , bransament individula apa canal, izolatie exterioara, ...

1051 EUR/m2 | 39 m2

Galati, Galati

vand apartament 4 camere
8

vand apartament 4 camere

Apartament cu 4 camere, 2 bai, stare buna de utilizare, AC, centrala proprie, termopane, 2 balcoane, suprafata totala: 90 mp, pozitionat pe sud, zona linistita.

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

Apartament 4 camere Micro 39B
13

Apartament 4 camere Micro 39B

Agentia imobiliara Imperium va oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în cartierul Micro 39B, cu o suprafață totală de 82 mp, amplasat la etajul 4 din 4. Imobilul nu prezintă probleme cu infiltrațiile, fiind întreținut corespunzător. Locuința este compartimentată eficient și dispune ...

841 EUR/m2 | 82 m2

Micro%2b39, Galati, Galati

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu 4 camere, strada Anghel Saligny, 85.000 euro
4
2

Se vinde apartament 4 camere (modificat în 3) – zona I.C. Frimu, str. Anghel Saligny Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în zona I.C. Frimu, pe strada Anghel Saligny, într-un bloc construit în anul 1986. Detalii: - Suprafață: 76 mp - Compartimentare: 4 camere (modificat în 3) - Etaj: ...

1118 EUR/m2 | 76 m2

Galati, Galati

Apartament 4 cam Mazepa 1,et 3
10

Apartament 4 cam Mazepa 1,et 3

Apartament cu 4 camere, cu o suprafață utilă de 70,8 mp, situat la etajul 3 din 4, pe un nivel unde există doar 2 apartamente. Apartamentul este compus din: living, 3 dormitoare bucătărie extinsă, cu o suprafață totală de 10 mp, debara, baie, 2 holuri. Dispune de balcon pe toată lungimea livingului. Imobilul ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Apartament 4 camere, decomandat,  Micro 20 - COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR!
20
1

Apartament 4 camere, decomandat, Micro 20 - COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR!

COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR!!! Situat în cartierul Micro 20, la stradă principală, acest apartament beneficiază de acces rapid către mijloace de transport în comun, școli, grădinițe, supermarketuri și toate facilitățile necesare vieții de zi cu zi. Poziția excelentă îl recomandă atât pentru locuință ...

1335 EUR/m2 | 82 m2

Micro 20, Galati, Galati

Apartament 4 camere decomandat, 86.37 mp, parter/ renovat premium/ Tecuci
11
1

Vă prezentăm un apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din zona Industrială din Tecuci, în imediata apropiere a bisericii. Locuința are o suprafață utilă de 86.37 mp și a fost renovată integral de la zero, fiind regândită și modernizată complet cu materiale ...

1111 EUR/m2 | 86 m2

Tecuci, Galati

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard