Apartamente 4 camere Deva Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane si garaj sub bloc-zona Imp. Traian Deva
9
2

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere decomandat, hol central, bloc din caramida cu acoperis cu tigla, suprafata utila 95mp, cu centrala termica, aparat de aer conditionat,geamuri termopan, vedere pe 2 parti, garaj sub bloc 20mp, zona Imp. Traian Deva ( aproape de Spitalul judetean Deva, Casa de ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva
10
2

Apartament cu 4 camere decomandat-etaj2-zona Carpati Deva

Apartament cu 4 camere decomandat, amenajari ( faianta,gresie, geamuri termopan, izolat interior si exterior, centrala termica cu instalatia pe cupru, aparat de aer conditionat, usi interioare schimbate), vedere pe 2 parti, baia cu geam, etaj 2, zona Carpati Deva, pret 94000 euro. Informatii la telefon ...

1221 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere deosebit in Deva, zona bld. Decebal (ultracentral), etaj 1,
20
2

Vand apartament 4 camere deosebit in Deva, zona bld. Decebal (ultracentral), etaj 1, situat pe mijloc, izolat cu vata minerala, suprafata utila 157 mp + spatiu tehnic de 26 mp, casa scarii are intrare separata din strada, sunt doar 5 apartamente pe scara, renovat in toatalitate recent cu: usa la intrare ...

1831 EUR/m2 | 183 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand sau inchiriez apartament 4 camere in Deva, zona Pietei Centrale, etaj 3,
19
1

Vand sau inchiriez apartament 4 camere in Deva, zona Pietei Centrale, etaj 3, suprafata utila 86 mp, bloc de 4 etaje de caramida, acoperit cu pod si tigla ceramica, 2 bai cu geam, un balcon, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet stejar, mobilat partial. Pret vanzare: 125 000 euro negociabil. ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere decomandat in Deva, zona 22 Decembrie (Liceul Auto), suprafata utila 88 mp
19
1

Vand apartament 4 camere decomandat in Deva, zona 22 Decembrie (Liceul Auto), suprafata utila 88 mp + 3 balcoane mari (suprafata totala 109.63), livingul marit cu unul din balcoane, un balcon este inchis iar celalalt balcon este deschis cu vedere la bulevard, hol central, 2 bai, usa la intrare din metal, ...

1364 EUR/m2 | 88 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu
10
1

Apartament cu 4 camere, 80mp, Gojdu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 80mp², situat într-o zonă liniștită și ferită de agitația drumului principal. Apartamentul este compartimentat practic, format din 3 dormitoare spațioase, o bucătărie care dispune de spațiu de depozitare, un balcon ...

1038 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere Vulcan zona Dinca
5

Apartament 4 camere Vulcan zona Dinca

Apartament cu 4 camere,o bucătărie foarte mare,2 bai,balcon mare semideschis,situat la etajul 4 din 4 ,în blocul cu medicii de familie. Acest apartament a fost renovat complet în 2025 și dispune de urmatoarele îmbunătățiri:Instalatie sanitară nouă,instalație electrică nouă,coloana de apa individuala,instalație ...

500 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva. 1

Vând apartament patru camere, decomandat, în Deva.

Apartamentul se afla in zona Piața Centrală. Este construit din cărămidă, se află la etajul trei, din patru, și este decomandat. Nu este amenajat.

1038 EUR/m2 | 79 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, semidecomandat, nemobilat, langa Piata Centrala din Deva
9

Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...

1397 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10
1

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Progresul
20
3

Apartament 4 camere in Deva, zona Progresul

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: decomandat balcon mare inchis in termopan centrala termica aer conditionat instalatia electrica si termica pe cupru usa metalica ferestre termopan cu tamplarie din PVC doua bai geam la baie parchet, ...

1437 EUR/m2 | 87 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Progresul langa Sc Gen Nr 2, et 3
20
6

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Progresul langa Sc Gen Nr 2: Detalii imobil: etaj 3, decomandat - bloc de 4 nivele din caramida doua bai, baia mare cu geam - balcon inchis - hol central usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1
20
10

Apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti, et 1

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai, doua balcoane usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica incalzire in pardosea instalatie electrica ...

1411 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
5

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
2

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, 81 mp utili – spațiu, liniște, perfect pentru familie
5
3

Blitz va prezinta un apartament semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc solid din beton (construcție înainte de 1990, cu cofraje metalice plane), cu o suprafață utilă de 81 mp – un metraj care rar mai apare azi. Compartimentarea actuală: * hol generos la intrare, cu spațiu de organizare * ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 4 camere, 128 mp, Deva, jud. Hunedoara
10
10

Vand apartament 4 camere, 128 mp, Deva, jud. Hunedoara

Vand apartament 4 camere, 128 mp, et.4/6, zona 22 Decembrie vis a vis de liceul auto, 3 balcoane din care unul este incorporat în bucătărie, 2 bai mari, centrala prin condensare, camara, vedere pe ambele părți ale blocului, lift, cheltuieli de bloc sunt f mici comparabile cu ap de 2 camere, aproape de ...

1327 EUR/m2 | 98 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea