Apartamente 4 camere Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Vând Apartament 4 camere
10

Proprietar Vând Apartament 4 camere

Proprietar ,vând ap în zona soarelui,langa spitalul judetean,86 mp utili,bloc vechi anvelopat cu polistiren de 10 cm.apartamentul se afla la et 1 ,are vedere pe 2 parti,este decomandat si are 4 cam ,2 bai si 2 holuri,2 debarale foarte mari .apartamentul nu are centrala,incalzirea este de la colterm avand ...

1919 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apwrtament 2

Vând apwrtament

Vând apartament la casa pe bv cetății 4 camere hol bucătărie baie spais pivniță magazie curte comuna 3 ap total

1389 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
5
5

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere semidecomandat etaj 2 din 4 situat str. Labirint zona Dacia dotat cu centrală termică climă geamuri salamander tripan ușă metalică intrare boxa subsol 5 mp trecută în cf se vinde complet mobilat și utilat zonă de interes școli grădinițe Iulius Mall supermarket piața transport ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat 82 mp   Ripensia Olimpia   renovat, mobilat   Proprietar
12
3

Apartament 4 camere decomandat 82 mp Ripensia Olimpia renovat, mobilat Proprietar

Vând apartament 4 camere decomandat, 81,8 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Ideal pentru familie sau investiție, în zonă liniștită, semicentrală, cu acces rapid la centru, parcuri și baze sportive. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Flexibilitate maximă: ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Proprietar, vand ap 4 camere decomandat, Bucovina, finisaje lux
10
4

Apartamentul are urmatoarele dotari: - bucatarie complet utilata inchisa - living - dormitor 1 cu balcon inchis - dormitor 2 cu balcon inchis - dormitor 3 - 1 baie cu bideu si vana - 1 baie cu dus - centrala proprie Parchetul este din lemn, usile de asemenea din lemn. Instalatia electrica, termica si ...

2100 EUR/m2 | 90 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 4 camere decomandat, central in Timișoara
9
2

Se oferă spre vânzare apartament 4 camere decomandat situat la etajul 3 4 intr-un bloc reabilitat termic, pe o strada închisă, poziționat excelent in zona Circumvalatiunii, cu o suprafață de 78.5 mp, apartamentul este compartimentat practic si luminos beneficiind de vedere pe doua părți. Compartimentare: ...

Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
8
1

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,bucatarie,2 holuri,2 bai,balcon,mobilat si utilat,centrala termica,90 mp suprafata utila,etaj 4 5,bloc izolat termic,cheltuieli mici! Pret 160.000 eur! Nu ma intereseaza sa fiu contactat de agenti imobiliari pt promovare!

1778 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M
10
1

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M

Ultracentral Timisoara Locuinta in curte, Distanță 200 m de P-ța Maria și 1200 m de catedrală Parter+ 2 Etaje+Mansardă, 4x25mp total 100 mp Balcon la mansardă + pod Incălzire centrală termică pe gaz Scări interioare: una în spirală și alta în rampă Reabilitată termic

1800 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , stadion
10

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , stadion

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , cu urmatoarea configuratie : - hol acces - bucatarie cu debara - living cu balcon inchis - baie servici - baie cu cada - 3 dormitoare ( dormitorul principal este prevazut cu balcon inchis ) Apartamentul detine toate utilitatile ...

793 EUR/m2 | 92 m2

Lugoj, Timis

 Apartament 4 camere premium - Shopping City
10
1

Apartament 4 camere premium - Shopping City

Proprietar Locație de TOP: La 2 minute de Shopping City, într-una dintre cele mai căutate zone din Timisoara SPAȚIOS ȘI LUMINOS: 100 mp utili, etaj 3 4, complet decomandat pentru confort maxim CONFIGURAȚIE PERFECTĂ: Living generos cu ieșire pe balcon inchis 3 dormitoare confortabile 2 băi complete Bucătărie ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere
10
5

De vanzare apartament 4 camere

Persoana fizica, vand apartament cu 4 camere, coridor, doua bai, doua balcoane. Apartamentul are 86m2 si este decomandat. Camerele detin rulouri exterioare, iar balcoanele au rulouri exterioare electrice. Cele 4 camere sunt impartite astfel: -sufragerie -doua dormitoare -dressing O baie este cu cada, ...

2035 EUR/m2 | 86 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

3 camere living bucatarie+ terase 106 mp lift Florenta loc parcare tva 0
9

Apartament pe 2 nivele, 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, terase de aproximativ 15 mp, lift, orientare sud, rulouri aluminiu electrice, încălzire pardoseala, centrala termica proprie, pregatit ptr pompa caldura si panouri fotovoltaice, videointerfon, loc de parcare, langa magazine, transport urban, ...

1472 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

Vand sau închiriez spațiu comercial
1

Vand sau închiriez spațiu comercial

Apartament de 100 mp, parter, se poate folosi și ca spațiu comercial. Pentru mai multe întrebări sunați la numărul de telefon!

430 EUR/m2 | 100 m2

Nadrag, Timis

Vând apartament penthause 4 camere
10

Vând apartament penthause 4 camere

Penthouse elegant, complet mobilat spațiu, lumină și confort premium Vă propun spre vânzare un penthouse deosebit, ideal pentru cei care își doresc un stil de viață modern și rafinat. Proprietatea dispune de 4 camere spațioase, cu o suprafață utilă de 101 mp, inteligent compartimentată pentru confort ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina  Dumbrăvița 96 mp  Parcare inclusa
5
3

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina Dumbrăvița 96 mp Parcare inclusa

Proprietar vând apartament 4 camere + grădină | Dumbrăvița | 96 mp | Parcare inclusă Str. Mikszáth Kálmán Dumbrăvița Preț: 165000 Fără comision vânzare directă de la proprietar Bună ziua, Sunt proprietarul și vând apartamentul nostru cu 4 camere, situat la parterul unui bloc nou (2019), construcție ...

1719 EUR/m2 | 96 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 4 camere spațios   80,63 mp utili   Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.
10
5

Apartament 4 camere spațios 80,63 mp utili Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.

Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 4 camere, situat într-o zonă foarte apreciată din Timișoara, pe str. Gheorghe Lazăr nr. 30 32, bloc 85. Etajul 4 din 10. Rugăminte: Nu dorim colaborare cu agenții imobiliare și nu dorim preluarea anunțului de către acestea. Locuința are o suprafață utilă ...

2259 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 4 camere de vanzare in Lugoj
8

Apartament decomandat cu 4 camere de vanzare in Lugoj

Situat intr-o zona linistita, pe malul raului Timis in cartierul Cotu-Mic, apartamentul ofera o priveliste minunata asupra orasului, atat ziua cat si noaptea. La 5 minute de mers pe jos de Universitatea Europeana Dragan si la 10 minute de centrul orasului, aer curat, liniste, verdeata, loc de joaca pentru ...

856 EUR/m2 | 90 m2

Lugoj, Timis

De vanzare apartament 4 camere. Steaua
9

De vanzare apartament 4 camere. Steaua

Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Se afla la etajul 3 4. Apartamentul dispunde de urmatoarele modificari: Dispune de 91.2 mp utili + balcoane inchise in total 100 mp utili. Este compartimentat astfel: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - ...

2065 EUR/m2 | 92 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Pf.vand apartament
10

Pf.vand apartament

Pf vand apartament 111mp,4 camere,3 bai,doua balcoane,complet dotat și utilat,confort lux,etaj 2 2,pod spumat,rulouri electrice,2,doua locuri de parcare,situat în Chisoda.

1775 EUR/m2 | 111 m2

Chisoda, Timis

Salvează căutarea