Apartamente 4 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
1

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
3

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
13
7

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand  apartament 4 camere
6
66

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere decomandate 2 balcoane, 2 bai, etaj 3 incalzire centralizata, Strada se afla in zona Lipovei

1688 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat la Bulevard Șagului  | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift
5
4

4 camere decomandat la Bulevard Șagului | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift

Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...

342 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, parter inalt zona Punctele Cardinale - comision zero
10
2

Se vinde apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt 10,situat in zona Take Ionescu Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Parter inalt, reabilitat termic in 2022, are o suprafata utila aproximativa de 90 mp + balcon + logie + boxa. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Punctele%252bCardinale, Timisoara, Timis

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii
1
10

vand ap cu 4camere in timisoara str diminetii

3dormitoare living bucatarie 2holuri 3debarale 2balcoane 2bai boxa la subsol

1292 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament  ultracentral
4
57

Proprietar vând apartament ultracentral

Proprietar vând apartament cu 5 camere, 2 băi, bucătărie i boxă. Suprafață de aproximativ 115 m2, ultracentral, lângă Piața Unirii; cu centrală termică proprie, izolație, ferestre termopan, curte interioară cu drept de parcare pentru locatari. Ideal pentru închiriere în regim turistic.

1565 EUR/m2 | 115 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Schimb sau vand apartament in Timisoara
10
1

Schimb sau vand apartament in Timisoara

Proprietar direct (exclus agentie imobiliara), vand schimb apartament 4 camere spatios si luminos la mansarda in Timisoara, (str. Dej, nr. 6, bl 56 etaj 5, Zona Calea Aradului Vest, langa biserica de la Piata Verde), cu apartament in Brasov, cartier Racadau, minim 3 camere (si doua bai). Termoizolat, ...

1341 EUR/m2 | 82 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, in zona Complexului Studentesc - 136 mp
10
1

Direct de la proprietar - APARTAMENT DE VÂNZARE CU 4 CAMERE + 2 LOCURI DE PARCARE INCLUSE -136 mp, complet mobilat si utilat Vă propun spre vânzare un penthouse spațios de 136 mp, situat pe Bld. Eroilor de la Tisa, în zona Complexului Studențesc ideal pentru locuință premium sau investiție. Proprietatea ...

1912 EUR/m2 | 136 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

apartament 4 camere Doja
10

apartament 4 camere Doja

Apartament in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 istorica de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pretabil pentru locuinta sau birouri, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada renovata 2021, interior ...

1767 EUR/m2 | 146 m2

Maria, Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament 4 camere
10

Proprietar Vând Apartament 4 camere

Proprietar ,vând ap în zona soarelui,langa spitalul judetean,86 mp utili,bloc vechi anvelopat cu polistiren de 10 cm.apartamentul se afla la et 1 ,are vedere pe 2 parti,este decomandat si are 4 cam ,2 bai si 2 holuri,2 debarale foarte mari .apartamentul nu are centrala,incalzirea este de la colterm avand ...

1919 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apwrtament 2

Vând apwrtament

Vând apartament la casa pe bv cetății 4 camere hol bucătărie baie spais pivniță magazie curte comuna 3 ap total

1389 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
5
5

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere semidecomandat etaj 2 din 4 situat str. Labirint zona Dacia dotat cu centrală termică climă geamuri salamander tripan ușă metalică intrare boxa subsol 5 mp trecută în cf se vinde complet mobilat și utilat zonă de interes școli grădinițe Iulius Mall supermarket piața transport ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat 82 mp   Ripensia Olimpia   renovat, mobilat   Proprietar
12
3

Apartament 4 camere decomandat 82 mp Ripensia Olimpia renovat, mobilat Proprietar

Vând apartament 4 camere decomandat, 81,8 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Ideal pentru familie sau investiție, în zonă liniștită, semicentrală, cu acces rapid la centru, parcuri și baze sportive. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Flexibilitate maximă: ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Proprietar, vand ap 4 camere decomandat, Bucovina, finisaje lux
10
4

Apartamentul are urmatoarele dotari: - bucatarie complet utilata inchisa - living - dormitor 1 cu balcon inchis - dormitor 2 cu balcon inchis - dormitor 3 - 1 baie cu bideu si vana - 1 baie cu dus - centrala proprie Parchetul este din lemn, usile de asemenea din lemn. Instalatia electrica, termica si ...

2100 EUR/m2 | 90 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 4 camere decomandat, central in Timișoara
9
2

Se oferă spre vânzare apartament 4 camere decomandat situat la etajul 3 4 intr-un bloc reabilitat termic, pe o strada închisă, poziționat excelent in zona Circumvalatiunii, cu o suprafață de 78.5 mp, apartamentul este compartimentat practic si luminos beneficiind de vedere pe doua părți. Compartimentare: ...

Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
8
1

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,bucatarie,2 holuri,2 bai,balcon,mobilat si utilat,centrala termica,90 mp suprafata utila,etaj 4 5,bloc izolat termic,cheltuieli mici! Pret 160.000 eur! Nu ma intereseaza sa fiu contactat de agenti imobiliari pt promovare!

1778 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea