Apartamente 4 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere - Zona Complexul Studentesc - 0% COMISION
19

Descoperă confortul unui apartament modern situat la mansarda (etaj 3) al unui bloc construit în 2006, cu centrală proprie și încălzire prin calorifere – perfect pentru cei care apreciază independența și controlul costurilor. Locuința se vinde așa cum se vede în poze, complet mobilată și utilată, astfel ...

1462 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 5 camere, 2 bai, decomandat, centrala zona Girocului
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos cu 5 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, reabilitat termic si are o suprafata de 110mp+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie separata - ...

1045 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14
1

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, 93 mp, Et 1, zona centrala Timisoara
16
4

Apartament 4 camere, 93 mp, Et 1, zona centrala Timisoara

Apartament cu 4 camere cu vedere pe 3 parti de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1972, structura ...

2559 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere si terasa de 20 mp - Torontalului
11
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din ...

1761 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit, cu personalitate si sarm, situat in inima Timisoarei, in zona centrala, ideal pentru cei care isi doresc confort, spatiu si acces rapid la toate punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

2252 EUR/m2 | 133 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0 % Apartament cu 4 camere si gradina 50 mp in Timisoara, zona Plopi
11
9

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2024 cu predare in martie 2026, structura ...

1250 EUR/m2 | 96 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
19

1462 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa
10
1

CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere,complet RENOVAT si UTILAT , cu suprafata utila de 62 mp, situat la Etajul 4 din 4,in zona Tipografilor,linga Take Ionescu,aproape de Medicina,Vederea este spre parcul cu verdeata,unde este liniste si aer curat.Blocul este din caramida ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 camere. Cetatii. Acoperis.
20

4 camere. Cetatii. Acoperis.

. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere ultracentral, 132 mp + 2 terase complet renovat in Timisoara
15

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament spectaculos cu 4 camere, complet renovat, situat ultracentral, la parterul înalt al unei clădiri istorice din inima Timișoarei. O alegere perfectă pentru locuință elegantă sau investiție în regim hotelier (Airbnb), cu acces facil către toate punctele ...

2246 EUR/m2 | 133 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, centrala proprie, zona Spitalul Judetean
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, spatios si luminos, semidecomandat, situat in zona Spitalul Judetean. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 58 mp utili+2 balcoane de respectiv 2 mpu si 5 mpu Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie mobilata ...

1636 EUR/m2 | 58 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Ap 4 camere, decomandat, 2 băi cu geam, 2 balcoane, etaj 1, Timișoara, Shopping City, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament spațios, cu 4 camere, decomandat, cu vedere pe trei părți, situat la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1991 și izolat termic. Locuința are un hol de acces, 4 camere, o bucătărie spațioasă, 2 băi, ambele ...

1515 EUR/m2 | 101 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului
13
2

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului

Apartament 4 camere bloc nou intabulat cu CF,individual,ocupabil imediat, situat la etaj 7 zona Torontalului-Lidl.Apartamentul se vinde impreuna cu 2 garaje subterane si boxa ,Apartament deosebit cu suprafata totala utila de 138 mp din care 117 mp apartamentul si 23 mp balcoane.Apartament format din ...

1652 EUR/m2 | 138 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea