Apartamente 4 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament 4 camere, etaj intermediar, zona Circumvalatiunii,Timisoara
14

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in Zona Gheorghe Lazar din Timisoara, judet Timis, intr-o zona linistita, dar foarte bine conectata la principalele puncte de interes ale orasului, cu acces facil catre magazine, scoli, clinici medicale ...

1786 EUR/m2 | 84 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Piața Iosefin | Apartament 134 mp, etaj intermediar, balcon
7

Piața Iosefin | Apartament 134 mp, etaj intermediar, balcon

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament spațios de 134 mp, situat în Piața Iosefin, într-o clădire solidă cu regim redus de înălțime (P+2). Proprietatea este amplasată la etajul 1 – etaj intermediar, beneficiind de o compartimentare circulară, extrem de apreciată atât pentru locuire, cât ...

1418 EUR/m2 | 134 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 4 camere la etajul 1 in zona Lipovei
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei, la 10 minute de Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 4 camere | Etaj 1 | 83 mp | Zonă excelentă
9
1

Se oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere semidecomandate, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1985, cu o suprafață utilă de 83 mp. Locuința are un model deosebit, fiind bine compartimentată și potrivită pentru o familie. Compartimentare: Living spațios 3 dormitoare, dintre ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial 21

de vinzare spațiu comercial, 2 camere si WC, intrare direct din strada in vad comercial

un spațiu comercial de 37,29m format din 2 camere si un WC, situat in vad comercial cu intrare direct din strada cit si o a doua intrare din imobil. Primul contact se va realiza exclusiv prin e-mail, pentru a facilita comunicarea și pentru a oferi informații suplimentare sau pentru a programa o vizionare ...

1842 EUR/m2 | 38 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9
1

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere   3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție
14

Apartament 4 camere 3 dormitoare, renovat recent | ideal familie sau investiție

Oportunitate rară pentru cei care caută mai multe camere la un preț accesibil apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 4. Compartimentare practică, cu 3 dormitoare separate, ideal pentru familie sau pentru investiție (închiriere pe camere). Detalii: Suprafață utilă: 60 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

MODEL UNICAT!   4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa
15

MODEL UNICAT! 4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa

Apartament de vânzare cu 77 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din 1978. Îți oferă bucătărie separată și un balcon. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Mobilierul este inclus în preț. Locația este avantajoasă, în cartierul Cetate, aproape de Universitatea Politehnica ...

2143 EUR/m2 | 77 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere de vanzare Complexul Studentesc Timisoara
16
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, 3 dormitoare si 2 bai, situat in zona Complexului Studentesc din Timisoara, judetul TImis. Apartamentul este situat intr-un imobil modern, construit in anul 2010 din caramida, cu supraveghere video si acces persoane cu ...

1912 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte,  Torontalului Timisoara
15
4

Apartamente de vanzare cu 4 camere si curte, Torontalului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un complex rezidential exclusivist, situat in Timisoara, zona Torontalului, in imediata apropiere a centrului comercial Metro. Proiectul este format din blocuri cu regim de inaltime P+2E, concepute pentru a oferi locuinte moderne, spatioase si eficiente energetic, ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA
16
3

APARTAMENT DECOMANDAT, SPATIOS CU O POZITIONARE EXCELENTA

Apartamentul se afla în zona Girocului, în imediata apropiere a străzii Mareșal Alexandru Averescu. Compartimentare decomandat, structurat astfel: - antreu, scara interioară, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare cu dressing, dormitor cu balcon, 2 bai.

772 EUR/m2 | 158 m2

girocului, Timisoara, Timis

Bucovina - 4 camere - 2 bai - vedere 3 parti - etaj 2 - Centrala proprie
11
1

Apartament 4 camere de vanzare ndash; Zona Bucovina Se ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in zona Bucovina, la etajul 2 din 4, intr-un imobil solid si bine intretinut. Suprafata utila este de 80 mp, iar compartimentarea este de confort 1, decomandat, oferind un grad ridicat de functionalitate ...

1913 EUR/m2 | 80 m2

bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% Penthouse cu 4 camere si terasa de 153mp | Central
14

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse spectaculos pe trei nivele situat in zona Balcescu, intr-un imobil constructie 2019. Proprietatea se desfasoara pe o suprafata utila de 133 mp, completata de o terasa impresionanta de 153 mp, gandita pentru zona de relaxare, dining si spatiu ...

4135 EUR/m2 | 133 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Vând apartament 4 camere Steaua
5

Vând apartament 4 camere Steaua

Vând apartament 4 camere, 2 balcoane ,2 băi, 100mp cu centrala proprie, etajul 2 zona Steaua, mobilat.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. * !!! DACA SE DOREȘTE, POT MONTA CENTRALĂ TERMICĂ INAINTE DE PREDAREA APARTAMENTULUI !!! CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament 4 camere - Cetatii - 60 mp - Potențial excelent!
9

Evand Homes va prezinta un apartament semidecomandat, cu o suprafata utila de 60 mp, care reprezinta o oportunitate excelenta pentru familii, tineri profesionisti sau investitori care isi doresc sa personalizeze locuinta dupa propriile preferinte. Situat la etajul 4 al unui bloc construit in anul 1974, ...

1332 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea