Vand Garsoniera
10

Vand Garsoniera

Vând garsonieră decomandata, confort I, cochetă si complet mobilată, situată in Sânpetru la Subcetate. Detalii proprietate Suprafață utilă 38mp Terasa generoasă 12mp Etaj parter, acces facil Se vinde mobilată gata de mutat Geamuri termopan schimbate in 2025 tripane An construcție 2017 Cota parte ...

2000 EUR/m2 | 38 m2

Sanpetru, Brasov

Promovat
Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor
5
3

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor

De vanzare garsoniera decomandata utilata si mobilata, gata de mutat - zona Lujerului, LANGA Piata Veteranilor. 2 lifturi cu camere fiecare - Etaj 8 9 intr-un bloc intretinut, cu administratie implicata care a adus imbunatatiri considerabile in ultimii ani, scara dotata complet cu termopane, lifturi ...

2184 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vând garsoniera strada ursului etaj4 complet mobilata cu baie bucătărie , baie preț 2700 euro detalii la telefon

848 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare centrala
7

Garsoniera de vanzare centrala

Garsoniera de vanzare Garsoniera are centrala nouă electrica cu consum foarte bun . Boiler electric A++ Locatie Bulevardul Ion Corvin .Se afla la etajul 1 din 3 . Locație liniștită . Parcare sub geam . Garsoniera poate fi folosita pentru sistem hotelier fiind intr o locație centrala ,randament foarte ...

1273 EUR/m2 | 22 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera zona Sud- de vanzare
10

Garsoniera zona Sud- de vanzare

Garsoniera de vanzare -zona Sud , Ploiesti Localizare excelenta - la doar cativa pasi de multiple magazine, restaurante si puncte de interes urban Acces facil la transport si zone comerciale Parcuri in imediata apropiere , ideale pentru plimbari si relaxare Caracteristici garsoniera : - spatiu luminos ...

1222 EUR/m2 | 27 m2

Sud, Ploiesti, Prahova

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1
9

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1, aleea Teilor, bloc C8. Zona eate foarte linistita, ferita de traficul greu si zgomotul bulevardelor principale. In apropriere avem scoli, licee, magazine. Garsoniera este renovata acum cativa ani, inca in conditie buna, incalzirea este prevazuta ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera CF 1, 37 mp, cu Balcon, Amenajata si Mobilata in Confectii sunt PROPRIETAR, FARA COMISION
8
3

Vand Garsoniera Confort 1, suprafata 37 mp, etaj 4, in Confectii, aproape de universitate Compartimentare : 1 camera mare cu geam termopan - 1 bucatarie separata cu geam termopan - 1 baie mare cu cada - 1 hol - 1 balcon inchis in termopan Garsoniera arata foarte bine, cu gresie, faianta si parchet ...

1014 EUR/m2 | 37 m2

Confectii, Arad, Arad

Garsoniera la cheie, etaj 2, Vlaicu Fortuna
4

Garsoniera la cheie, etaj 2, Vlaicu Fortuna

Garsonieră la cheie, localizată în zona de interes, etajul 2 4, cartierul Aurel Vlaicu, aproape de Piața Fortuna. Locuința are 17 mp conform actelor și se compune din: hol, baie amenajată, cameră de locuit, mobilată și utilată cu toate electrocasnicele necesare. Potrivită pentru investiție (chiriile ...

1521 EUR/m2 | 14 m2

Arad, Arad

Vanzare Garsoniera
14
9

Vanzare Garsoniera

Proprietar.vand garsoniera 28 mp.în casa ,constructie noua ,D+p+m,Techirghiol..mobilata și utilata.in apropriere de centru și lac.utilitati:apa,canal,electric, incalzire apa cu boiler.in camera cu convector ,gaz la poarta , intabulata,preț 44900 euro.

1604 EUR/m2 | 28 m2

Techirghiol, Constanta

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2
9
9

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2

Vând garsoniera pe strada Elev Stefanescu Stefan, 11, bl 450. Et.7.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului
9
14

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului, etajul 3 din 4, zona linistita, strada Grigore T. Popa. Blocul dispune de centrala proprie pe gaz. Se vinde cum se vede in poze.

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare.
4

Garsoniera de vanzare.

Se vinde garsonieră de 27 mp, bine compartimentată, potrivită pentru o persoană sau un cuplu. Garsoniera dispune de cameră luminoasă, baie și zonă de bucătărie. Locuința nu este racordată la gaz, gătitul se face pe butelie, iar încălzirea este electrică. Situată într-o zonă accesibilă, aproape de magazine, ...

958 EUR/m2 | 24 m2

Marasesti, Vrancea

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vand Schimb garsoniera cu apartament 2 camere etaj 1 sau Parter
4
2

Vand garsoniera dubla in Ploiești confort 2, etaj 3, zona Vest .Pret negociabil 37000 euro .

1423 EUR/m2 | 26 m2

Ploiesti, Prahova

Pantelimon Lic. Lucian Blaga
4
39

Pantelimon Lic. Lucian Blaga

Proprietar, vand garsoniera parter din 4, mobilata si utilata, apa calda si caldura RADET, gaze in apartament, intretinere mica, preț avantajos, perfecta pentru locuință proprie sau pentru investiție, acte în regula

1500 EUR/m2 | 16 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera in zona CENTRALA  -  Brasov  -  36 mp

Garsoniera in zona CENTRALA - Brasov - 36 mp

Proprietar ofer spre vânzare o garsoniera situata în Brasov pe strada Lunga, având o suprafață utilă 36 mp. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu doua nivele și se remarcă prin compartimentarea semidecomandata și poziționarea într-o zonă cu acces facil către mijloace de transport în comun, ...

Central, Brasov, Brasov

Garsonieră Lugoj  preț ușor negociabil
1
7

Garsonieră Lugoj preț ușor negociabil

Se vinde garsonieră în Lugoj, în Cartierul I.T.L., etajul 4, camera este renovata, izolată termic, geamuri termopan, pe jos parchet laminat, ușă metalică, se vinde așa cum este. Dotată cu mașină de spălat, frigider, dulap și pat. Contor de curent individual, canalizare, apă și țeava de gaz este la ușă. ...

950 EUR/m2 | 10 m2

Lugoj, Timis

Garsoniera de vanzare
10
3

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera in Caransebes cartier nord al. alunisului et 4 mobilata cum se vede, pret 25000 euro negociabil.Mai multe detalii la tel dupa ora 17

1087 EUR/m2 | 23 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Vând garsoniera sud
12
4

Vând garsoniera sud

Garsoniera etaj 2 lângă circa sud, de pe revolutiei, 21 mp, curat, renovat, ușa metalica, baie, bucatarie, nu are gaz, căldura si apa calda de la entel negociabil, fără agenții. Relatii numai mesaj scris la whatsap

1262 EUR/m2 | 21 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Garsoniera zona Auchan Titan
10
155

Garsoniera zona Auchan Titan

Garsoniera confort II zona Auchan Titan, mobilata, baie si mini chicineta. Mijloace de transport: Autobuze: 101, 253, 311, 330, 335, N104. Tramvaie: 23, 40. Metrou Titan.

1531 EUR/m2 | 16 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Razboieni-garsoniera de vanzare stradala
10
38

Razboieni-garsoniera de vanzare stradala

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare o garsoniera in cartierul Razboieni, in apropiere de Biserica Sfanta Filofteia si Colegiul Tehnologic Dimitrie Dima, spatioasa si luminoasa, stradala, suprafata utila 25 mp, suprafata construita 32mp, bucatarie si camera sunt generoase, parter p+4, ...

1540 EUR/m2 | 25 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Garsonieră de vânzare si curte cu iesire la stradă
9
6

Garsonieră de vânzare si curte cu iesire la stradă

Locuinta este la parter aproape de centru într-o zonă foarte bine conectată:magazine, parc,școală, stație de autobuz. Este decomandată suprafață utilă 32,47mp ,suprafață construită 45,46mp

2433 EUR/m2 | 32 m2

Centrul Civic, Sibiu, Sibiu

Vind  camera cămin transformată garsoniera
6

Vind camera cămin transformată garsoniera

Vind camera de cămin transformată în garsoniera în Brașov. Tractoru pe str Aleea Constructorilor 20mp et 3 3 renovata nemobilată cum se vede în poze cu boiler și încălzire de la Tectron. Preț 36500 euro negociabil.

1825 EUR/m2 | 20 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Salvează căutarea