Garsoniera

Promovat
Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna  43 mp -70 K
5

Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna 43 mp -70 K

Vand garsoniera studio de 43 MP total la intrare in cartier Militari Residence. Este complet mobilata si utilata , etaj 6 7. Apartamentul este situat la 3 min de statia Gladiolelor , 12 min de Metrou Preciziei , zona buna cu SPA, magazine Kaufland, Lidl , si complex Militari Shopping.

1795 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor
5
3

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor

De vanzare garsoniera decomandata utilata si mobilata, gata de mutat - zona Lujerului, LANGA Piata Veteranilor. 2 lifturi cu camere fiecare - Etaj 8 9 intr-un bloc intretinut, cu administratie implicata care a adus imbunatatiri considerabile in ultimii ani, scara dotata complet cu termopane, lifturi ...

2184 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vânzare
5

Garsoniera de vânzare

De vânzare garsoniera recent renovată, ultra finisată in suprafață de 41mp. Este compusă din hol, baie, camera si bucătărie spațioasa. Pereți retencuiți in totalitate, tavane false, instalație electrică complet noua, instalație de apă si canalizare noua Geberit, Sanidusa, baterii Ferro. Se vinde mobilată ...

1341 EUR/m2 | 41 m2

Ocna Mures, Alba

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Razboieni-garsoniera de vanzare stradala
10
39

Razboieni-garsoniera de vanzare stradala

Avem deosebita placere de a va propune spre vanzare o garsoniera in cartierul Razboieni, in apropiere de Biserica Sfanta Filofteia si Colegiul Tehnologic Dimitrie Dima, spatioasa si luminoasa, stradala, suprafata utila 25 mp, suprafata construita 32mp, bucatarie si camera sunt generoase, parter p+4, ...

1540 EUR/m2 | 25 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Garsoniera de vanzare, et.9 10, langa Parklake, 5 minute de metrou Dristor
5

De vânzare garsonieră, et.9 10, lângă ParkLake, la 5 minute de metrou Dristor, proaspăt igienizată, mobilă bucătărie nouă, canapea nouă, scara unica, 3 lifturi

1852 EUR/m2 | 27 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Persoana fizică vând Garsoniera tip D zona Rogerius
7

Persoana fizică vând Garsoniera tip D zona Rogerius

Garsonieră decomandată tip D, mobilata si utilata, situată pe strada Traian Lalescu. Compartimentată astfel: bucătărie ,cameră, baie și hol. Camera este spațioasă, luminoasa, avand mult spatiu de depozitare(sifonier dublu + 2 comode). Imobilul fiind orientat spre rasarit si are aer conditionat. Bucătăria ...

2111 EUR/m2 | 27 m2

Oradea, Bihor

Garsoniera in zona Independentei
5
11

Garsoniera in zona Independentei

Garsonieră complet utilată ,4 garsoniere pe etaj, scara curată și liniștită , etaj 4, se vinde cu totul în ea , se poate muta imediat după vânzare .izolatie făcută .

1630 EUR/m2 | 23 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând garsonieră, zona Nufărul
5
2

Vând garsonieră, zona Nufărul

Vând garsonieră din uscătorie, 10 mp. Situată în Nufărul, str Morii, et 4 4, acoperiș țiglă, bloc recent izolat termic exterior. Interfon, ușă metalică, geam termopan, gresie, faianță, podele laminate, mobilată. Situată pe soare, zonă foarte liniștită. Necesită mici renovări. 29000 E. Nu colaborez cu ...

2900 EUR/m2 | 10 m2

Oradea, Bihor

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal
8
6

Proprietar garsoniera Piata Alba Iulia Decebal

Proprietar vand garsoniera decomandata cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole). Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate) Locuința se vinde ...

2613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere pret 80000 euro
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere pret 80000 euro

Proprietar vand apartament 2 camere,zona Inel II scoala 8 ,cu balcon 37 mp, cu centrala pe gaze ,et..1 4 mobilat, utilat ,incadrat ,placat ,la pretul de 80000 euro.Pentru mai multe informatii sunati la telefonul

2162 EUR/m2 | 37 m2

Constanta, Constanta

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau 4

Vând garsonieră sau schimb cu apartament sau casa plus diferenta in Buzau

Garsonieră confort 1, etajul 10 in micro 3 , spațioasă,, utilată, mobilată la cheie,shopping citty,școală, grădiniță,cămin,magazine la 2 minute .Alte informații la telefon .Rog seriozitate.

1406 EUR/m2 | 32 m2

Micro 3, Buzau, Buzau

Garsonieră de vânzare în Miercurea Ciuc
10

Garsonieră de vânzare în Miercurea Ciuc

Garsonieră de vânzare în Miercurea Ciuc 31 mp | etaj 4 4 | în blocul situat pe strada Mikó nr. 2. Vă propunem spre vânzare o garsonieră luminoasă, situată într-un imobil construit în anii 80, într-o zonă bine cotată a orașului Miercurea Ciuc. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 31 mp, se află la ...

2161 EUR/m2 | 31 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Vanzare imobil 3 camere etaj 4 4 10

Vanzare imobil 3 camere etaj 4 4

Apartament 3 camere,4 4,44mp,izolat exterior ,alte informații la telefon după ora 15.

543 EUR/m2 | 44 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsonieră la parter   acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie
4
1

Garsonieră la parter acces rapid, ideală pentru cabinet, locuit, birou sau alta investitie

Garsoniera 30 mp + Balcon 4.5 mp

1071 EUR/m2 | 35 m2

Campeni, Alba

Garsoniera de vabzare- strada Lanii, Bartolomeu
5
1

Garsoniera de vabzare- strada Lanii, Bartolomeu

Garsoniera este situată intr un bloc liniștit la etajul 4 4. Este bloc de garsoniere cu balcoane din construcție, nu de camere de camin. Locuința compusă din: cameră, bucătărie, baie, hol și balcon. Este racordată la toate utilitățile, inclusiv cablu internet și are contoare separate pentru gaz, curent ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Brasov, Brasov

vând garsonieră confort2
3
4

vând garsonieră confort2

Garsoniera este sitută in zona kaufland autogară,acces rapid la transport public și autogară,centre de interes,in apropiere de liceu,scoală. Dispune de mici inbunătățiri,mini bucătărie,baie proprie.perfectă pentru un cuplu sau o persoană singură. Pentru mai multe detalii sunați.

854 EUR/m2 | 24 m2

Bacau, Bacau

Garsoniera mobilata si utilata, etaj 2.
5

Garsoniera mobilata si utilata, etaj 2.

De vânzare Garsonieră în Onesti, zona Kaufland. Etaj 2 Mobilată și utilată Pe mijloc, izolată exterior Bloc renovat 2025 Centrală termică. Preț 28.000 euro.

1167 EUR/m2 | 24 m2

Onesti, Bacau

Cameră de cămin de vanzare
5

Cameră de cămin de vanzare

Vand camera de cămin langa jandarmerie. Etaj 1 bloc Perla.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Jandarmerie, Spataru, Buzau

Garsoniera 14m  Baicului, Bucuresti sector2

Garsoniera 14m Baicului, Bucuresti sector2

Gaesoniera 14m , etaj 3 4, zona Baicului, sector 2, Bucuresti. Racordata la reteaua de termoficare, boiler propriu, posibilitate de racordare la reteaua de gaze a blocului. Imobil construit 1971. Pret 25000 euro, negociabil. Direct proprietar.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera 38 m 2 utili
10
77

Garsoniera 38 m 2 utili

Garsoniera Semidecomandata 38 m 2 Utili. Etaj 1 din 4 Garsoniera este utilată complet. Încălzire in pardoseala. Aer condiționat. Dotări: Canapea extensibilă;TV.;Dresing ; Bucătăria este mobilata (Nou ) Frigider, Plita,Cupto electric,Boiler electric,Masina de spalat rufe. Toate electrocasnicele sunt noi. Garsoniera ...

1066 EUR/m2 | 38 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Titan garsonieră cf2 ,Str.Postavarul
5
24

Titan garsonieră cf2 ,Str.Postavarul

Vanzare garsoniera confort 2 situata pe Str.Postavarul, etaj 9 din 10 ,se vinde mobilata si utilata conform pozelor ,bloc curat ,contorizat ,supraveghere video ,fara probleme ,acte pregătite pt vanzare.

1921 EUR/m2 | 19 m2

Sector 3, Bucuresti

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea