Garsoniera

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou
3
48

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră disponibilă spre vânzare în zona Crângași, Sector 6, într-un bloc construit în anul 1983. Suprafața utilă este de 29 mp, poziționată la etajul 4 10. Locația este excelentă, cu acces direct la metrou Crângași, Piața Crângași și parcul Crângași. Se vinde mobilată și reprezintă o variantă ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
OCAZIE I Studio My Place North Pipera I Rond OMV I COMISION 0%
9

Va ofer spre vanzare studio premium, in faza 2, in Complexul Rezidential MY Place North, de langa Plaza Pipera, aproape de metrou Pipera, langa rondul OMV. Detalii financiare: cesiune antecontract de bun viitor; se achita in 2 transe Pret achizitie persoana juridica = 94900 cu taxare inversa Pret achizitie ...

2157 EUR/m2 | 44 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Garsoniera Premium,decomandata,terasa, boxa,parcare,gata de mutat,Avantgarden, Brasov
11
2

Comision cumparator:2%+tva ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o garsoniera cocheta, mobilata si utilata, situata in Avantgarden, zona Bartolomeu ndash; una dintre cele mai cautate si dinamice zone rezidentiale din Brasov. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din ...

2936 EUR/m2 | 33 m2

avantgarden, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
77

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare Garsonieră Adiacent Decebal – 300m Metrou Muncii
8

Vânzare Garsonieră Adiacent Decebal – 300m Metrou Muncii

Agenția Cristal Imobiliare vă propune spre achiziție o garsonieră strategic poziționată în zona ultra-centrală Decebal – Piața Muncii. Această proprietate este definiția oportunității imobiliare, oferind mixul perfect între accesibilitate rapidă și liniște, la un preț excelent. Puncte Forte & Acces Imediat ...

2740 EUR/m2 | 40 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera tip studio de vanzare la cheie Ianga Fsega si Iulius mall
6

Garsionera de vanzare, open-space, 43 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.          Garsoniera in imediata apropiere a centrului comercial Iulius Mall si a facultatii FSEGA, ideal pentru investitie si cu posibilitate preluare business regim hotelier. Avantaje majore ale acestei ...

3674 EUR/m2 | 43 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Berceni - Piata Progesul
4

Berceni - Piata Progesul

Berceni - Piata Progresul, renovata recent, mobilata modern, utilata complet, aer conditionat, adiacent metrou Eroii Revolutiei, Soseaua Giurgiului, Mega Image, Lidl

1677 EUR/m2 | 31 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

De vanzare Garsoniera Lujerului
6

De vanzare Garsoniera Lujerului

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare o Garsoniera, intr-un bloc din anul 1965, cu o suprafata de 32 m2, aflat la doar 5 minute distanta de statia de metrou lujerului si tramvai 41. Imobilul se afla la etajul 8/9 orientat spre sud est, cu vedere pe fata blocului , loc de parcare adp, 1 ...

2181 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vânzare   zona Port
3
6

Garsonieră de vânzare zona Port

Garsonieră de vânzare zona Port Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare o garsonieră situată la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje, în zona Port. Garsoniera dispune de grup sanitar propriu, tâmplărie PVC cu geam termopan și este liberă, cu posibilitate de predare imediată. Preț: 24.000 ...

1200 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera in Deva, etaj 3, bloc de 4 etaje izolat exterior, mobilata, utilata
1

Vand garsoniera in Deva, etaj 3, bloc de 4 etaje izolat exterior, zona Strand (Zarandului), usa metalica, termopane, gresie, faianta, parchet, centrala termica noua prin condensare, glafuri de marmura la geamuri, mobilata si utilata integral totul nou si de calitate. Pret: 34 000 euro usor neg. Tel: ...

1259 EUR/m2 | 27 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Promovat
Garsoniera de vanzare - zona Darmanesti
8
9

Garsoniera de vanzare - zona Darmanesti

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră semidecomandată, situată la etajul 4 al unui bloc de pe strada Grigore Ureche, în Piatra Neamț. ✅ Suprafață utilă: 31,70 mp ✅ Balcon ✅ Centrală termică proprie ✅ Boxă ✅ Geamuri și balcon termopan Blocul nu este acoperit, însă dispune de izolație ...

789 EUR/m2 | 32 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera de vanzare zona Marasti aproape de Expo Transilvania
4
1

Garsoniera de vanzare, 22 mp, zona Marasti, Cluj-Napoca.         TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare  situata in localitatea Cluj-Napoca, zona Marasti, aflata la etajul 2 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; anul constructiei ...

3091 EUR/m2 | 22 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Far, MOBILATA UTILATA
4
3

Garsoniera de vanzare zona Far, MOBILATA UTILATA

COD VA 42374 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona FAR, o garsoniera, decomandata, avand suprafata de 34 mp situat la etaju 1 din 4. Garsoniera este RENOVATA COMPLET.Garsoniera se vinde MOBILATA UTILATA la pretul de 65.000 Euro.Pentru mai multe detalii despre oferta ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Far, Constanta, Constanta

Garsoniera de vanzare Matei Basarab
3
2

Garsoniera de vanzare Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
5

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră metrou Piața Gorjului, posibilitate centrală, bloc mixt, reabilitat
10

OCAZIE EXCELENTĂ! Garsonieră decomandată, zona Metrou Piața Gorjului posibilitate montare centrală! IDEALĂ PENTRU LOCUIRE SAU INVESTIȚIE! Dacă îți dorești o garsonieră bine compartimentată, renovată, complet mobilată și utilată, situată într-o zonă excelent conectată la mijloacele de transport și ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera in Militari Residance
3
7

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
1

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona INEL 2, decomandata, gaze la usa
4
4

Garsoniera de vanzare zona INEL 2, decomandata, gaze la usa

COD VA 42372 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona INEL 2, o garsoniera, decomandata, avand suprafata de 40 mp situat la etaju 3 din 4. Garsoniera este izolata exterior, gaze la usa, necesita renovare..Garsoniera se vinde la pretul de 78.500 Euro.Pentru mai multe detalii ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Inel%2bII, Constanta, Constanta

De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
6

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea