Promovat
3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional  rezidential
20

3D!Studio cochet si aerisit,regim vila, parcare privata,Tractorul,Brasov: investitional rezidential

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de vanzare. ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre vanzare un studio luminos si cordial, situat in cartierul Tractorul, intr-o zona linistita si aerisita, la parterul unui bloc tip vila, ideal pentru cei care cauta confort, acces facil si un stil de viata echilibrat. ...

2467 EUR/m2 | 45 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Comision 0 %! Garsonieră de vânzare, loc de parcare suprateran!
12
1

Bună ziua, vă ofer spre vânzare o garsonieră modernă, situată într-o zonă în plină dezvoltare din Brașov, cu acces facil către Coresi Shopping Resort, alte puncte de interes ale orașului și Centura ocolitoare. Este amplasată într-un bloc nou, dotat cu lift, și beneficiază de orientare estică, oferind ...

2994 EUR/m2 | 38 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera renovata-Tractorul
6

Garsoniera renovata-Tractorul

Vă propunem spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în cartierul Tractorul, într-o zonă foarte bine poziționată, aproape de Lidl, Kaufland, Coresi Mall, piață, școală și grădiniță. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării și accesului facil către ...

2000 EUR/m2 | 24 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Garsoniera premium 43 mp si parcare Subterana Inclusa Noble Residence
12

Comision 0 % GARSONIERA PREMIUM SI PARCARE SUBTERANA INCLUSA | Noble Residence, la 2 minute de Urban Plaza | Etaj 2, An 2025 | Brasov Noble Residence, strada Poienelor nr. 12, cartierul Astra mdash; la cateva sute de metri de ansamblul Urban Plaza si de noua zona premium care se dezvolta pe strada Carpatilor, ...

3021 EUR/m2 | 43 m2

astra, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră spațioasă cu terasă   Subcetate City 2, Sânpetru (lângă Brașov)
2
1

Garsonieră spațioasă cu terasă Subcetate City 2, Sânpetru (lângă Brașov)

Proprietar, vând garsonieră modernă, bine compartimentată, situată în Subcetate City 2, zonă rezidențială liniștită, aerisită, cu acces rapid către Brașov. Imobilul se află într-un bloc nou în construcție (Vila 9, Str. Marin Preda), cu finalizare estimată: septembrie 2026. Etaj 1 - zona living - ...

1730 EUR/m2 | 37 m2

Sanpetru, Brasov

Schimb garsoniera
4
1

Schimb garsoniera

schimb garsoniera confort 1 din Făgăraș str. Tudor Vladimirescu et1 cu garsoniera din zona metropolitana Brasov

938 EUR/m2 | 32 m2

Fagaras, Brasov

Proprietar vând garsoniera in Brașov
8
2

Proprietar vând garsoniera in Brașov

Garsoniera decomandata, parter bloc de garsoniere. Necesita renovare. Preț negociabil la fața locului

2037 EUR/m2 | 27 m2

Bartolomeu, Brasov, Brasov

Garsoniera 33 mp Bartolomeu Brasov Parter
5
1

Garsoniera 33 mp Bartolomeu Brasov Parter

Se vinde garsoniera 33mp utili in Bartolomeu parter cu izolatie interioara,centrala noua,instalatie curent noua,nivelul energetic este foarte bun si pe timp de iarna si pe timp de vara,statie de autobuz 300m,zona linistita. 64000 euro neg

1939 EUR/m2 | 33 m2

Brasov, Brasov

Centrul Istoric Brasov | Garsoniera de vanzare | Ideala investitie
13

Garsonieră Centrul Istoric Brașov – Str. Cerbului | Mobilată și utilată | Ideală investiție Într-una dintre cele mai autentice și pline de farmec străzi din Centrul Istoric al Brașovului, pe Strada Cerbului nr. 16, se află această garsonieră cochetă, potrivită atât pentru locuire pe termen lung, cât ...

3583 EUR/m2 | 22 m2

Brasov, Brasov

Garsoniera Brasov - Str Marte
5
4

Garsoniera Brasov - Str Marte

Garsonieră de vânzare Str. Marte, Cartier Saturn, Brașov | parter | Mobilată și utilată |Localizare excelentă aproape de magazine, parcuri, Piața Astra și mijloace de transport în comun, magazine in apropiere( Lidl , Carrefour ) DETALII PROPRIETATE Suprafață cameră: 28 mp Spațiu depozitare: 14 mp Hol: ...

2241 EUR/m2 | 29 m2

Brasov, Brasov

vand garsoniera 2

vand garsoniera

vând garsoniera decomandata

1000 EUR/m2 | 30 m2

Est, Fagaras, Brasov

Vând cameră de cămin zona Tractorul
9
1

Vând cameră de cămin zona Tractorul

Vând cameră de cămin transformată in garsonieră,în Brașov,Tractorul pe Aleea Constructorilor,21 mp,et2 3,renovată,mobilată și utilată,42.900 euro neg,tel:

2043 EUR/m2 | 21 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Garsoniera de vanzare, 34 mp, etaj intermediar, boxa - Avantgarden
7

BLITZ vă propune spre vânzare o garsonieră situată în cartierul Avantgarden, într-un imobil nou, amplasată la etaj intermediar, ideal pentru confort termic și acces facil. Locuința are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 3 mp și o boxă pentru depozitare. Compartimentarea este ...