Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor
5
3

Garsoniera Lujerului Piata Veteranilor

De vanzare garsoniera decomandata utilata si mobilata, gata de mutat - zona Lujerului, LANGA Piata Veteranilor. 2 lifturi cu camere fiecare - Etaj 8 9 intr-un bloc intretinut, cu administratie implicata care a adus imbunatatiri considerabile in ultimii ani, scara dotata complet cu termopane, lifturi ...

2184 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera  de vanzare 1 Decembrie 1918 ,Trapezului
6
2

Garsoniera de vanzare 1 Decembrie 1918 ,Trapezului

Vand Garsoniera 1 Decembrie 1918 metrou ,250 metri pana la metrou 1 decembrie 1918 pe alea Mizil ,renovată complet utilată complet !!exact ce se vede in poze ,apa ,gaz , etc preț :42.000 Euro etaj parter din 4 ,bun și pentru spațiu comercial !

2529 EUR/m2 | 17 m2

Sector 3, Bucuresti

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian
5
36

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian

Vând garsoniera cf1 SD etaj 3 10,Intrare și vedere stradală.Toate îmbunătățirile.Amenajata modern.Exclus agentii

1682 EUR/m2 | 33 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera in zona liniștită
10
2

Vand garsoniera in zona liniștită

Vând garsonieră in Ansamblul Primăvara în bloc de 2 etaje+ mansardă. Bloc fără risc seismic. Garsoniera este la parter înalt,are 34 mp+ balcon de aproximativ 7 m +loc de parcare 11 m. Întrarea in ansamblu este securizată cu barieră, este curat, liniște, verdeață, piscină acoperită, loc de joaca pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsonieră de vânzare   Grozăvești, 28 mp, renovată
5

Garsonieră de vânzare Grozăvești, 28 mp, renovată

Se vinde garsonieră cu curte și intrare separată, situată în zona Grozăvești. Suprafață utilă de 28 mp, renovată, dotată cu parchet și ușă metalică. Ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 55.000

1964 EUR/m2 | 28 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

garsoniera petre ispirescu sebastian 10 min de unirii finisaje lux  38000 euro
5
4

garsoniera petre ispirescu sebastian 10 min de unirii finisaje lux 38000 euro

Agentia imobiliare bucuresti vă prezintă un apartament cu 1 camere, de vanzare, tip compartimentare decomandat, situat în zona Rahova din Bucuresti. Proprietatea este amplasată într-un imobil de tip bloc, construit în anul 1975, la etajul 1 10. Dispune de o suprafata totala de 18 mp. Utilitati generale: ...

41 EUR/m2 | 18 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

garsoniera bragadiru mega image 36000euro
2
24

garsoniera bragadiru mega image 36000euro

garsoniera bragadiru mega image 36000euro gresie faianta usa metakica parchet centrala termica proprie se poate transforma usor in 2 camere

1200 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând garsonieră Cartier Titan Sectorul 3
5
7

Vând garsonieră Cartier Titan Sectorul 3

Garsoniera are suprafața utilă 19,08 mp, la etajul 9, din 10. Blocul este construit în 1970, reabilitat termic în anul 2019. Nu este încadrat în risc seismic.

2018 EUR/m2 | 19 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar Garsoniera
9
1

Proprietar Garsoniera

garsoniera de vanzare confort 2 . et.10 & 10Dr.Taberei Moghioros bloc civilizat dispune de apa rece, apa calda, caldura, gaze ,zugravita recent, schimbat calorifere inst. facuta pe cupru, inst. baie si bucatarie PPR are g ,f ,um , t ,cabluTV, in imediata apropiere se afla statia de metrou Parc Dr.Taberei ...

2190 EUR/m2 | 20 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Piata Delfinului
9
15

Garsoniera Piata Delfinului

Garsoniera 31 mp, etaj 5 10. Pereti interiori izolati, balcon inchis, termopane de calitatr, parchet, gresie, apometre radio, instalatii cupru, faianta, usa metalica. 1' Piata Delfinului 5' Sos Pantelimon 10' Mega Mall 5' Parc Pantelimon 15' Arena Nationala Unitati de invatamant in zona. 15' Metrou ...

2048 EUR/m2 | 31 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand garsoniera la Gara de Nord, compet utilata - 48.000 Euro
5
14

Garsoniera se afla la etajul 9 9, este complet utilata si mobilata, frigider, aragaz, aer conditionat, boiler electric, masina de spalat, televizor, cablu tv, internet wireless, pat cu saltea noua. Necesita mici renovari. Blocul are bulina rosie, nu are incalzire termica. Nu doresc sa fiu contactat de ...

1846 EUR/m2 | 26 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand garsoniera 1

Vand garsoniera

Garsoniera Nicolae Grigorescu nr.18, etajul 3 din 10, bloc reabilitat, la 3 minute de statia de metrou Titan. 27 mp, fara balcon, 55000 euro, usor negociabil.

2111 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2
9
9

Garsonieră Elev Stefanescu, sector.2

Vând garsoniera pe strada Elev Stefanescu Stefan, 11, bl 450. Et.7.

2344 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Auchan Titan
10
155

Garsoniera zona Auchan Titan

Garsoniera confort II zona Auchan Titan, mobilata, baie si mini chicineta. Mijloace de transport: Autobuze: 101, 253, 311, 330, 335, N104. Tramvaie: 23, 40. Metrou Titan.

1531 EUR/m2 | 16 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieea de vanzarw
8
6

Garsonieea de vanzarw

Vand garsoniera in sectorul 5 pe Calea Ferentari ,mobilata si utilata!

1447 EUR/m2 | 38 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Spitalul Fundeni
8
13

Garsoniera Spitalul Fundeni

Proprietar vand garsoniera in apropiere de Spitalul Fundeni str. Marului ,Dobroiesti (drumul spre Dragonul Rosu) Drumul garii complex New city residence 50 mp la et 6 mansarda 2-Geamuri in camera,1-geam baie. An costructie bloc: 2014 2 lifturi Garsoniera se vinde mobilata La 3 min mers pe jos statia ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera mobilata-utilată, etaj 4 din 4,blocul nu are lift!!! La 10 minute de metrou Pacii. Suprafața 22 mp.Blocul nu are gaze,totul se face electric.Blocul nu este reabilitat.Strada Intrarea Liniei nr 1 (sector 6).Pret negociabil 31000 euro .Mai multe detalii la telefon .NU RASPUND LA MESA ...

1409 EUR/m2 | 22 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Proprietar, vand garsoniera mobilata bloc NOU, zona Metalurgiei, Drumul Binelui
4
2

Proprietar, vand garsoniera 32 mp utili, situata la parter, in bloc construit in 2018 - Ansamblul rezidential Viva Residence. Garsoniera este mobilata si utilata complet si modern (aer conditionat, frigider, masina de spalat rufe, aragaz, cuptor electric). Detine centrala termica. Foarte bine amplasata, ...

2194 EUR/m2 | 31 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră vânzări București 1

Garsonieră vânzări București

Direct proprietar, vând garsonieră etaj 8 conf 2, Alexandru Obregia metrou Piața Sudului. Necesită parțial renovat 2 uși de interior schimbate și dat cu lavabil. Variante. Se vinde numai cu schi. cu garsonieră conf 2 aceeași zonă la etaj mai jos. Sau o cump.cu banii ches dacă nu găsesc ...

346 EUR/m2 | 20 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand garsoniera zona centrala
5
19

Vand garsoniera zona centrala

Vand garsoniera zona piata gemeni sector 2, 35mp,et1,este racordata la gaz,lumina si apa,centrala pe gaz noua.Garsoniera este in curte comuna si are loc de parcare. In zona sunt gradinite ,scoli si facultati.Mijloace de transport in comun in fata curtii si metrou la 10 min de mers pe jos.Pentru mai ...