Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Garsoniera Bucuresti Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A
8
1

Particular vand garsoniera 32mp, sector 1, Sisesti 32A

Particular vand garsoniera 32mp cu toate utilitatile (apa, curent gaze) , centrala termica proprie si mobilata (cum se vede in imagini), situata la etajul 3 din 4 accesul se face cu lift, pentru mai multe detalii si vizionari sunati la

2281 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
apartament - EnVogue Residence, Militari, 58 mp
17
15

apartament - EnVogue Residence, Militari, 58 mp

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati ...

1837 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera 13 Septembrie-Drumul Sarii
9

Vanzare garsoniera 13 Septembrie-Drumul Sarii

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre cumparare o garsoniera amplasata in zona Drumul sarii. Garsoniera este decomandată, amena jata complet cu gresie, faianta, parchet din lemn masiv, termopan, usa metalica la intrare, centrala temica. Usile din interior sunt noi, din lemn. Exista si boxa ...

2450 EUR/m2 | 40 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, 30mp, centrala proprie, metrou, AC, Hils Pallady
4
1

DEB REAL ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata in ansamblul rezidential Hils Pallady, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, intr-o zona moderna si bine conectata la mijloacele de transport. Garsoniera este amplasata la etajul 11 din 11 si se vinde complet mobilata si utilata, ...

2933 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand garsoniera mobilata (33 mp) cu curte proprie (50 mp), zona Sincai parc Tineretului
9
8

PROPRIETAR vand garsoniera mobilata (exact ca in foto) cu curte 50mp (inclusiv magazie exterioara) inchiriata de la AFI Sector 4 (posibilitate obtinere titlu de proprietate), zona Sincai parc Tineretului (strada Elena Cuza). Parter in imobil doar cu parter. Camera are 17 mp, bucataria 10 mp, baia 5 mp, ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Militari OFERTA
7
15

Garsoniera Militari OFERTA

Militari. Rezident. PROPIETAR. Str Sergent ilie Petre nr 86 Chiajna Ilfov cu o suprafata de 31.73 mp. Et 7. din 8. An de constructie 2018. Garsoniera dubla decomandata. cu centrala proprie ...aer conditionat.geam termopan.. ...Colaborez. si. cu agentii

15 EUR/m2 | 3,173 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand garsoniera Berceni Top House
10
12

Vand garsoniera Berceni Top House

Garsoniera dubla TOP HOUSE, Drumul Binelui 49, sect 4, centrala termica proprie, ușă metalica, demisol, decomandată, bloc nou, curat, civilizat, utilata, dotata electrocasnice, liberă. Se vinde cum se vede. Accept prima casa. La pas: 3 min. StațieSTB, Kaufland, 7 min. Carefour Arena, Selgros, Hornbach, ...

1426 EUR/m2 | 34 m2

Sector 3, Bucuresti

garsoniera 2025
1
4

garsoniera 2025

ofer spre vanzare garsoniera spatioasa et 1 11, anul 2025 finalizare, in zona Auchan Titan, la strada de acces usor in zona cu mijloace de transport, in zona parc Teilor, unitati de invatamant. contact o72 72 77 98o Fara colaborare cu agentii

1974 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in bloc nou   investitie   Proprietar mobilat complet TVA inclus  Lift
10
3

Garsoniera in bloc nou investitie Proprietar mobilat complet TVA inclus Lift

Proprietar, vand garsonieră modernă în bloc nou Aviatiei (zona Biharia) | Se vinde cu chiriaș (450 E lună) sau fara, nu exista termen de eliberare. Garsoniera este complet mobilată și utilată , fiind pregătită pentru locuire sau pentru continuarea investiției în regim de închiriere sau regim hotelier ...

2647 EUR/m2 | 34 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Vanzare garsoniera foarte spatioasa, bloc 2021, parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni, Marului
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare Garsoniera Decomandata Aparatorii Patriei-Turnu Magurele
3
1

Garsoniera Aparatorii Patriei-Turnu Magurele, decomandata, etaj 5 din 10, suprafata 34 mp, an constructie 2000. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, AC. Mobilat si utilat complet. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: ...

2103 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vitan garsoniera
7
27

Vitan garsoniera

Vitan Barzesti în spatele Hotelului RIN, bloc reabilitat, anul 2011, decomandata, etajul 11 12, suprafață 39 mp, balcon mare închis, centrală proprie, fără îmbunătățiri majore, actele la zi. Negociabil.

1167 EUR/m2 | 39 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vând Garsonieră studio
5

Vând Garsonieră studio

Vând Garsonieră tip studio Compartimentată ca și un apartament (Dormitor sufragerie hol baie) Construcție finalizată 2019 Parter 40m pătrați Loc de parcare în acte 10 m pătrați Centrală termică Rulouri exterioare la geamuri Ușa antiefracție Zona liniștită sector 4 Bucuresti Transport în comun lângă ...

1863 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Central   13 Septembrie   T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2
5
8

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2

Central 13 Septembrie T. Vladimirescu, garsoniera cf. 1, decomandata, et. 2 din 2 cu pod, boxa la subsol, bloc din caramida foarte solid cu curte, necesita zugraveala, se accepta creditare bancara. Pret. 70.000. Euro. Tel. . e-mail:

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsoniera 40mp imobil nou  Sos. Salaj
7
90

Garsoniera 40mp imobil nou Sos. Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - la 2 minute de statie STB 117 - la 12 minute de Supermarket Kaufland - la 5 minute de Supermarket Profi -la 3 minute de scoala si gradinita -zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ...

1098 EUR/m2 | 40 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera Complex Parc Brancusi, bloc 2020, centrala
11
2

Garsoniera Complex Parc Brancusi, bloc 2020, centrala

Va propunem spre vanzare garsoniera decomandata, la demisol inalt, situat intr-un imobil cu 6 etaje finalizat in 2020, cu o suprafata totala de 34 mp, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. balcon centrala termica pe gaze aer conditionat complet mobilat si utilat masina de spalat rufe, ...

1850 EUR/m2 | 34 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||
13

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
2

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera
9

Garsoniera

Garsoniera de vanzare Se ofera spre vanzare garsoniera situata in zona Berceni, amplasata la parter inalt, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta se vinde mobilata si utilata, cu exceptia patului, fiind potrivita atat pentru locuire personala, cat si pentru investitie. Zona ofera acces facil catre ...

2430 EUR/m2 | 37 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata | 45 mp - Grand Arena -
6
1

Garsoniera decomandata | 45 mp - Grand Arena -

Ofer spre vanzare o garsoniera in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Aceasta se vinde complet finisata, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lifturi . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, exterioare, respectiv ...