Apartament doua camere
5

Apartament doua camere

Apartament 2 camere,parter,40 mp,semidecomandat + loc de parcare propietate Certificat energetic clasa A

2425 EUR/m2 | 40 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord
10
2

Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord

Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord . preț Garsoniere 48.000 65.000 euro. preț apartamente 65.000 75.000 euro

1067 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind garsoniere Navodari
3
9

Vind garsoniere Navodari

Vind afacere la pachet 6 garsoniere și un apartament pe același palier Et 3 din 4 in Navodari linga LDL pretabile Inchiriere muncitori Preț promoțional 210000 Euro Tel

909 EUR/m2 | 220 m2

Navodari Tabara, Constanta

Vand garsoniera Billa și Navodari
1
49

Vand garsoniera Billa și Navodari

Vând garsonieră Billa , Far , CT , etaj 2 încadrată 20 m preț 38500 euro , Gars Cet parter demisol 19 m , preț 27500 euro , gars la intrare in Năvodari langa Peny etaj 2 21 m încadrată preț 29500 euro tel

1375 EUR/m2 | 20 m2

Far, Constanta, Constanta

Vand garaoniera Mamaia Nord
8
3

Vand garaoniera Mamaia Nord

Vând garsoniera Mamaia Nord, 32a, utilată și mobilată, totul nou. Se acceptă și sistem de rate pe 1 an sau 2. Se accepta orice credit ! ( Credit Noua Casa, Credit Ipotecar, Credit Nevoi personale

2647 EUR/m2 | 17 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Proprietar vand garsoniera
10
11

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vand garsoniera complet mobilat utilata, incalzire pardoseala, langa lidl.26m+8 m balconu

1618 EUR/m2 | 34 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera de vanzare Saturn
5
16

Garsoniera de vanzare Saturn

Garsoniera de vanzare, în Saturn, complexul Alpha - Beța, toate utilitatile + AC

1500 EUR/m2 | 30 m2

Saturn, Constanta

garsonieră de vănzare
4

garsonieră de vănzare

Direct proprietar vănd garsonieră ăn zonă Eden .Soveja 25 mp.decomandat .la mansardă ,34.000 negociabil.tel. .

1360 EUR/m2 | 25 m2

Constanta, Constanta

Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800
10
3

Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800

Proprietar vă propun spre vânzare o garsonieră open-space,situată într-o zonă exclusivistă din Mamaia Nord în complexul rezidențial Tomis Villa, vis-a-vis de terasa Azimuth. Proprietatea se află la etajul 4 din 8, într-un imobil bine întretinut, cu acces facil și parcare privată.Garsoniera se vinde complet ...

2184 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vind garsoniera din construcție
5
3

Vind garsoniera din construcție

Vind garsoniera din construcție Virful cu dor, electric sanitare noi, geamuri și uși termopan, izolație polistiren exterior, acoperiș pe toată suprafața blocului de garsoniere, et 4, preț 33000euro , te

1500 EUR/m2 | 22 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Studio Mamaia Nord - zonă exclusivistă Plaja Azimuth
10
6

Studio Mamaia Nord - zonă exclusivistă Plaja Azimuth

Proprietar vă propun spre vânzare o garsonieră open-space,situată într-o zonă exclusivistă din Mamaia Nord în complexul rezidențial Tomis Villa, vis-a-vis de plaja Azimuth. Proprietatea se află la etajul 4 din 8, într-un imobil bine întretinut, cu acces facil si parcare privată.Garsoniera se vinde complet ...

2184 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vind garsonieră Mangalia 28Mp situată într-o vilă de apartamente și garsoniere Et2 str. Țepeș Vodă
10
16

Persoană fizică vind garsonieră 28Mp în Mangalia pe str Țepeș Vodă,situat într-o vilă Et. 2, izolat exterior de 10, geamuri termopan, uși termopan hol, baie cu oglindă, ușă la bucătărie culisant termopan cu oglindă, centrală propie pe gaz, garsoniera este situată pe sud. Preț 37000Euro

1321 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

Studio spatios in Mamaia Nord mobilat si utilat pe partea cu marea
9

Studio de vânzare Stațiunea Mamaia Nord Vă propunem spre vânzare un imobil situat în Mamaia Nord, cu acces facil din Bulevardul Mamaia Nord. Studioul este situat la parter inalt, într-o clădire cu regim de înălțime P+3, ce conferă un aer intim și autentic de vacanță. Proprietatea are o suprafață ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire.
10
4

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire cu intrare separata si loc de parcare pe varianta orasului ovidiu. 200 ron zi iarna vara 15 mai-15 septembrie 300 ron zi vara pretul afișat este pentru o singura persoana minim 1 an

22 EUR/m2 | 26 m2

Ovidiu, Constanta

Vand Garsoniera
5
2

Vand Garsoniera

Vand garsoniera in Navodari str Cabanei et 2,se vinde mobilata

1300 EUR/m2 | 20 m2

Navodari, Constanta

Garsoniera Saturn Mangalia
9
12

Garsoniera Saturn Mangalia

O garsoniera cu finisaje la alb intr-un bloc de sase etaje si al saptelea retras cu an de constructie 2024 , care se afla la etajul patru si are o vedere de vis (marea pe lateral dreapta si in fata iar pe lateral stanga lacurile de la Venus ) are prin contract si un loc de parcare ( platibil separat ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

Vand garsoniera Medgidia 2

Vand garsoniera Medgidia

Vand garsoniera 20 mp, Medgidia, etaj 3, cu vedere la bulevard si mall, magazine in apropiere, parc, fara imbunatatiri. Ideala pentru inchirieri.

1150 EUR/m2 | 20 m2

Nord, Medgidia, Constanta

Vand Garsoniera in zona CET - MOBILATA
6

Vand Garsoniera in zona CET - MOBILATA

Vând garsoniera CET, baie si bucătărie din construcție, 20mp, izolata termic, încadrată, mobilată și utilata modern, etaj 3 din 3. Prețul este de 49.500 negociabil, se poate și credit bancar.

2475 EUR/m2 | 20 m2

CET, Constanta, Constanta

Promovat
Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord
10
2

Vând Garsoniere apartamente vacanță Centru Eforie Nord

1067 EUR/m2 | 45 m2

Constanta, Constanta

Spatiu- garsonieră lângă plajă, Faleză Nord
5
2

Spatiu- garsonieră lângă plajă, Faleză Nord

Se vinde în zona Faleza Nord, un imobil la parter, cu acces separat de scara blocului, lângă plajă (un minut de mers pe jos). Preț fix 66000 euro. Detalii la numărul de telefon din anunț. Nu se colaborează cu agențiile.

3300 EUR/m2 | 20 m2

Faleză Nord, Constanta, Constanta

*oportunitate de investiție   pozitie premium în mamaia lângă loft, nuba si fratelli*
8
6

*oportunitate de investiție pozitie premium în mamaia lângă loft, nuba si fratelli*

- *pret mai mic decat al dezvoltatorului* 2 garsoniere Mamaia Nord Vedere parțială la mare și lac 40 m construiți 33,2 m utili B-dul Mamaia Nord nr. 183 187, bloc C2, et. 5 (Ap. 424 și 524) Preț: 72.000 + TVA garsoniera *Mobilate complet, moderne, gata de folosință* Cadastru, CF, relevee ...

2153 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia, Constanta

Se vinde studio open space Mamaia nord vizavi de lidl
4
1

Se vinde studio open space Mamaia nord vizavi de lidl

Vand studio open space Mamaia nord mobilat utilat complet. Inclusiv rezervari pe booking. Pt cei interesati sunati la .

1943 EUR/m2 | 35 m2

Mamaia%2bNord, Constanta, Constanta

Salvează căutarea