Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
4

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Promovat
45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!
3

45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!

45500euro!Garsonieră situata intr-un bloc la etajul 3/4, gata de mutare! Garsoniera este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind situată în Păcurari, o zona linistita cu acces facil catre toate punctele de interes. imobilul dispune de: - tamplarie PVC - baie cu dus - mobila noua -Electrocasnice ...

2144 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cameră de cămin de vânzare   Spate Magazin Jumbo
6
1

Cameră de cămin de vânzare Spate Magazin Jumbo

Cameră de cămin de vânzare Spate Magazin Jumbo Vând cameră de cămin 17 m la etajul 2, situată în spate la magazinul Jumbo. Spațiul este pe mijloc, fără pereți exteriori, cu excepția peretelui cu geam termopan. Ușă metalică, mobilată și utilată. Detalii: - Tip: Cameră de cămin, 17 m - Etaj: 2 ...

1512 EUR/m2 | 17 m2

Valea Lupului, Iasi

Garsonieră de vânzare   Bulevardul Socola- PODU ROS
9
1

Garsonieră de vânzare Bulevardul Socola- PODU ROS

Garsonieră de vânzare Bulevardul Socola Vând garsonieră situată în planul doi, în spate la Liceul Miu, foarte aproape de magazinul Jumbo. Apartamentul este liber, cu mutare imediată. Detalii: - Suprafață: 17 m - Locație: Bulevardul Socola, spate Liceul Miu, aproape de Jumbo - Dotări: Mobilată ...

1447 EUR/m2 | 17 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Garsonieră de vânzare   Cantemir, Podul de Piatră  E TAJ 1
10
1

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră E TAJ 1

Garsonieră de vânzare Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră Vând garsonieră confort 3, mobilată și utilată. Baie din construcția blocului cu veceu și duș. Detalii: - Etaj: ETAJ 1DIN 4 - Locație: 1000 m de Palas, 300 m de Complexul Cantemir - Transport: Foarte aproape de mijloacele de ...

1350 EUR/m2 | 14 m2

Podul+de+Piatra, Valea Lupului, Iasi

Garsonieră de vânzare   Cantemir, Podul de Piatră
6

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră

Garsonieră de vânzare Cantemir, Podul de Piatră Vând garsonieră confort 3, mobilată și utilată. Baie din construcția blocului cu veceu și duș. Detalii: - Etaj: Parter - Locație: 1000 m de Palas, 300 m de Complexul Cantemir - Transport: Foarte aproape de mijloacele de transport - Dotări: Mobilată ...

1350 EUR/m2 | 14 m2

18900, Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
2

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16
1

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Vand garsoniera 18 mp, zona Podu Ros -Kaufland, mobilata si utilata
4
1

Garsoniera cf 3, 18 mp, zona Podu Ros - Hotel Victoria, baie cu cabina de dus, bucatarie , f .curata, imbunatatiri, se vinde mobilata si utilata( aragaz, frigider, masina de spalat, tv) , acte in regula, 33500 euro

1861 EUR/m2 | 18 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Camera camin 17 mp, zona Bularga
5

Camera camin 17 mp, zona Bularga

Blitz va propune pentru cumparare 1 camera de camin de 17 mp situata la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Bularga. Garsonierea beneficiaza de o baie proprie si o chicineta utilata cu frigider si aragaz. Proprietatea se preteaza atat pentru locuinta, cat si pentru investitie. Va asteptam cu drag la vizionare! Cod ...

1753 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

Cameră cămin, 10 mp, baie proprie, etaj 1, zona Bularga
4

Cameră cămin, 10 mp, baie proprie, etaj 1, zona Bularga

BLITZ vă propune spre vânzare o cameră de cămin situată în zona Bularga, într-o locație liniștită și foarte bine conectată, în apropiere de Carrefour Market, Dedeman și în imediata vecinătate a complexului Silk Residence. Camera este poziționată la etajul 1 al unei clădiri cu 4 nivele și reprezintă ...

2650 EUR/m2 | 10 m2

Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias
10

Camera de camin cu baie proprie,etaj 4,cu chirias

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 4,din zona Bularga-str Mihail Sturza Sectia de Politie Nr 5, Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, Se poate prelua cu tot cu chiriaș,aceasta fiind închiriată cu 250euro, Dispune ...

2000 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2
10
2

Camera de camin cu baie proprie,zona Bularga,etaj 2

Vă propun spre vânzare o cameră de cămin,cu baie proprie,situată pe etajul 2 din 4, din zona Bularga-str Mihail Sturza-pod Bucium, Camera se afla pe etaj intermediar 2, pozitionata pe mijloc,fiind foarte calduroasa! Se vinde complet mobilată și utilată cum se vede în fotografii, ...

2125 EUR/m2 | 16 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Garsonieră de vânzare în zona Pacurari
7
3

Garsonieră de vânzare în zona Pacurari

Vă propun spre vânzare o proprietate tip garsonieră pe plan parter, poziționată stradal, într-o clădire cu un regim de înalțime P+1. Aceastră proprietate poate fi folosită pentru locuit, birouri sau activități comerciale(în funcție de reglementările legale care permit acest lucru). Aceasta se predă ...

1912 EUR/m2 | 29 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Garsoniera - zona Granit - Ocazie (loc de parcare inclus  #238;n pre #539;)
16

Garsoniera - zona Granit - Ocazie (loc de parcare inclus #238;n pre #539;)

Garsoniera Confort Sporit ndash; Zona Granit | Etaj 1 | Dotari de Top (AC amp; Hota Profesionala) Imobil.Ro va propune spre vanzare o garsoniera impecabila, situata in zona Granit, o locatie excelenta ce ofera acces rapid catre toate zonele importante ale orasului. Caracteristici si Dotari Premium: ...

2106 EUR/m2 | 33 m2

granit, Iasi, Iasi

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District
5
4

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District

Zona Bularga, langa Silk District, in spatele magazinului JUMBO, Garsoniera (camera de camin modificata), suprafata 22mp., are baie si bucatarie amenajate in camera, este la parter, se vinde mobilata si utilata, pretul de vanzare este de 31500 euro. Consilier imobiliar. Tel. .

1432 EUR/m2 | 22 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!
3

45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!

2144 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Categorii

Județe

Iasi
Salvează căutarea