Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
8

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
6

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu
5
6

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu Nr.7,etj.4,12mp cu baie inclusă vis a vis de secția 2 poliție.Pret.24000 euro negociabil.Tel.

2000 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
23

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera 12 mp
2
12

Garsoniera 12 mp

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Take Ionescu lângă ISHO), ideală pentru investiție studenți.Suprafața 12 mp, complet renovată, etaj 4 4, incălzire Colterm, baie comună. Informatii la telefon .

1792 EUR/m2 | 12 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Propietar inchiriez cu contract anaf o garsoniera la un băiat care sfințește locul
5
15

Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT
9
22

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT

Fara agentii imobiliare Proprietar vand garsoniera situata la etajul 1, situata pe str Avram Imbroane langa magazinul Profi,având acces facil catre mijloace de transport in comun, centrul orasului, facultăți etc Bloc izolat termic, etajul 1, incalzire de la colterm, costuri mici de intretinere, geam ...

1611 EUR/m2 | 18 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
4

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
6

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera-Zona Șagului
7
2

Garsoniera-Zona Șagului

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Se vinde garsoniera Calea Lipovei
3

Se vinde garsoniera Calea Lipovei

Persoană fizica vand garsoniera (apartamentata) Calea Lipovei in bloc de apartamente, aproape de Iulius Town, etaj 4, 15 m2 utili, bloc cu acoperis, mini-bucatarie, usa metalica, baie cu cada, incălzire centralizata, teava de gaz pe casa scarii cu posibilitate montare centrala.

2333 EUR/m2 | 15 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera
5

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera

Schimb cu Garsoniera sau apartament 1-2 camere ( ofer diferenta unde este cazul ) Porsche Cayenne S E -hybrid 420 cp VIN : WP1ZZZ92ZFLA50330 3 Chei Motor 3.0 V6 benzina + electric Facelift an 2015 Primul proprietar in romania 246.000 km - Carte service ( schimburile de ulei efectuate la fiecare 10.000 ...

1031 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
5
8

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam, canapea de piele, bucatarie utilata, fereastra intre ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
9
12

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla,este usa si la bucatarie, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam (4300 RON), canapea de piele, ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take%2525252525252bIonescu, Timisoara, Timis

Zona Traian -Utilitati incluse in pret
6
2

Zona Traian -Utilitati incluse in pret

Zona Traian. Utilitati incluse in pret. Maxim 2 persoane.. Pretul difera in functie de locuinta aleasa .

10 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita 8

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita, etaj 4, acoperis tigla, bloc anvelopat, construita din uscatorie, 4 familii pe etaj, suprafata cca. 15 mp, mobilata si utilata complet, baie proprie cu vana, hol si o mica camera, fara agentii, ocupabil imediat, ideala pentru investitie - chirie (se inchiriaza ...

1800 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

pers fizica vand garsoniera zona Medicina
5
3

pers fizica vand garsoniera zona Medicina

Persoana fizica vand garsoniera et 1 zona Medicinei,confort 3,suprafata 12 mp,utilata,mobilata,baie proprie (apa calda oprita pe termen limitat). Disponibila din 01.07. Pret 22.000 euro. Tel

1833 EUR/m2 | 12 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului
9
14

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului, etajul 3 din 4, zona linistita, strada Grigore T. Popa. Blocul dispune de centrala proprie pe gaz. Se vinde cum se vede in poze.

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

   Garsonieră de vânzare   zonă Telegrafului
5
29

Garsonieră de vânzare zonă Telegrafului

Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă liniștită și foarte bine amplasata, pe strada Renașterii, la doar câteva minute de mijloacele de transport, magazine și alte puncte de interes din cartierul Telegrafului. Suprafață utilă: 22 mp+8mp loc depozitare Etaj: 4 din 4(Acoperiș din țiglă făcut ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.

Dacia, Timisoara, Timis

Vand garsoniera complex studentesc
3
46

Vand garsoniera complex studentesc

Garsoniera langa complex studentesc ,in Timisoara, camera si baie ,recent renovata , fara mobilier , etaj 2 suprafata 16mp,, parchet , usa metalica

156 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar,vând garsonieră
7
1

Proprietar,vând garsonieră

Apartamentul se află lângă magazinul Profi din calea Buziașului! Se vinde parțial mobilat,exact cum este în poze! Apartamentul este la etajul 3 4! Suprafața utilă 20.5mp! Încălzire colterm!!

2000 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera
6
1

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera
6
16

Garsoniera

Proprietar ,vand o garsoniera mobilata ,curata cu toate facilitatile necesare unui stil de viață modern,aproape de toate punctele de interes,scoli,grădinițe,Lidl,Kaufland,mol,farmacii,foarte aproape și UVT centru,facturi de întreținere mici,electrocasnice noi,convertor de căldură nou,boiler nou,canapea ...

2333 EUR/m2 | 15 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
34

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vânzare garsoniera 15

Vânzare garsoniera

Proprietar vând garsoniera 17 mp et 4 umt bloc izolat.Compartimentat:hol acces bucătărie, camera.Baie comuna dar fiecare are cutie cu dus și apometre separat pt propriul consum.

282 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea