Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
7

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu
5
6

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu Nr.7,etj.4,12mp cu baie inclusă vis a vis de secția 2 poliție.Pret.25000 euro negociabil.Tel.

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

   Garsonieră de vânzare   zonă Telegrafului
5
28

Garsonieră de vânzare zonă Telegrafului

Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă liniștită și foarte bine amplasata, pe strada Renașterii, la doar câteva minute de mijloacele de transport, magazine și alte puncte de interes din cartierul Telegrafului. Suprafață utilă: 22 mp+8mp loc depozitare Etaj: 4 din 4(Acoperiș din țiglă făcut ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
22

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului
9
14

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului, etajul 3 din 4, zona linistita, strada Grigore T. Popa. Blocul dispune de centrala proprie pe gaz. Se vinde cum se vede in poze.

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
9

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera
6
1

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 20.000 . Detalii la telefon ...

1667 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

pers fizica vand garsoniera zona Medicina
5
1

pers fizica vand garsoniera zona Medicina

Persoana fizica vand garsoniera et 1 zona Medicinei,confort 3,suprafata 12 mp,utilata,mobilata,baie proprie (apa calda oprita pe termen limitat).Pret 22.000 euro. Tel

1833 EUR/m2 | 12 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
1

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
8

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2222 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vind garsoniera 3

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea