Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
3

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 Camere Decomandat | Popesti-Leordeni | 6 min Metrou | Mobilat si Utilatat
10

Apartamentul este situat pe strada Biruinței în Popești Leordeni chiar lângă pasarela care duce spre metrou și Auchan Sky Garden. Locuința se află într-un complex închis, ce include 2 parcuri de joacă, etajul 5 din 5 într-un bloc construit în 2019, prevăzut cu pod izolat. Suprafața totală este de 52,49 ...

2038 EUR/m2 | 52 m2

Popești, Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Faleza Sud
6
2

Apartament 3 camere Faleza Sud

Vand apartament 3 camere decomandat Faleza Sud - Lic. Lucian Blaga - bloc 1983,et.2,supraf. utila 68 mp (balcon 4 mp inclus) ,centrala termica,toate imbunatatirile, curat, 112.000 EU.

1623 EUR/m2 | 69 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Drumul Taberei, mall Plaza, parc Moghioros
10
1

Proprietar vand apartament 4 camere in Drumul Taberei, la 5 minute de mall Plaza, piata si parc Moghioros, mobilat, utilat complet, zugravit, igienizat, curat, gresie, faianta, parchet din stejar, termopan, usa metalica noua la intrare, balcon inchis cu tamplarie PVC, 3 aparate de aer conditionat, cablu ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere
16
5

Apartament 2 camere

Vánd apartament cu dou camere pe str.Paringuluibl.Bl.A3 sc.2 ,et7 din 10 Apartamentul necesita renovare. Pret 17000 euro.usor negociabil Telefon

304 EUR/m2 | 56 m2

Lupeni, Hunedoara

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Grigorescu 1 camera 28 plus balcon persoana fizica
10
6

Grigorescu 1 camera 28 plus balcon persoana fizica

Grigorescu strada profesor Tudor Ciortea nr 7 garsoniera 28 plus balcon total 32 metri ;1 camera ,hol ,bucătărie ,baie ,debara și balcon ,etaj 4 4 .zona rond OMV ,mijloace de transport ,piața ,Profi ,parcul rozelor ,plaja,foișoare pe malul Someșului ,terenuri de fotbal ,5-7 minute stadionul Cluj Arena ...

3071 EUR/m2 | 28 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament mobilat, 2 camere, semidecomandat
10
3

Apartament mobilat, 2 camere, semidecomandat

Valea Prahovei, Campina. Mobilat, 2 camere cu suprafață de 3 camere, semidecomandat. Bucatarie foarte mare 11.2 mp. Hol lung la intrare 4.4 mp, sufragerie 19.10 mp, hol mic 1.5 mp din care se intra in dormitor 11.2 mp si baie 4.0 mp. Centrala termica, usa de metal, tv, aragaz, hota, frigider, masina ...

1152 EUR/m2 | 52 m2

Campina, Prahova

Apartament 2 camere Zona Sc nr 10,Rm Valcea
3

Apartament 2 camere Zona Sc nr 10,Rm Valcea

Apartament 2 camere,etaj 3 din 5,supragata 47 mp,se vinde ca in poze

1574 EUR/m2 | 47 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

apartament 2 camere la casa ,central parter
8
37

apartament 2 camere la casa ,central parter

persoana fizica ,vând apartament central 2 camere decomandat , 104 m cu pivnita 30 m încălzire pe gaz , baie ,bucătărie camara alimente ,curte comuna .

480 EUR/m2 | 104 m2

Central, Arad, Arad

Vand sau schimb cu casa apartament 3 camere zona Palatul de Justitie.
10
3

Vând apartament cu 3 camere,semidecomandat,complet mobilat și utilat,situat la parter. Cu o suprafață totală de 64 mp. Locatia acestuia este una atractivă,având acces rapid catre Bulevardul A.I Cuza.Este situat vis-a-vis de Palatul De Justiție și Magazinul Penny. Pret:105.000 (negociabil).Accept ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

Slatina, Olt

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament premium 2 camere
10
1

Apartament premium 2 camere

Proprietar, vând apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafață generoasă și o compartimentare ideală. Situat la etajul 10, într-un imobil cu 10 etaje construit în 2021, prevăzut cu două ascensoare și videointerfon, acest apartament vă oferă pe lângă priveliștea deosebită spre munți și liniștea mult ...

2088 EUR/m2 | 80 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Salvează căutarea