Apartamente de vanzare

Promovat
Premium Clasa A, 75mp, luminos, mobilat, echipat, ca nou, panorama, Tractorul, Brasov
19

Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare un apartament care trnsmite armonia apreciata: liniste, lumina si echilibru. Situat la etajul 8 din 10, acest camin ofera liniste, lumina naturala generoasa si o panorama deschisa ...

2280 EUR/m2 | 75 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Apart.2 camere decomandat - Bloc nou finalizat - 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
[GRAND KRISTAL RESIDENCE] Apartament 2 camere-67 mp
10
3

[GRAND KRISTAL RESIDENCE] Apartament 2 camere-67 mp

APARTAMENT 2 CAMERE DE VÂNZARE GRAND KRISTAL Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, cu suprafață utila totală de 67 mp, incluzând cele doua balcoane, situat în complexul Grand Kristal, la parterul imobilului. Suprafață practică, compartimentare modernă Parcare inclusă în preț Se ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp
6
3

Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp

De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
3

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere decomandat balcon pivnita Terezian Sibiu
12

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Terezian, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

2 camere Obor , parter sup 53 mp
5
1

2 camere Obor , parter sup 53 mp

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat în cartier Obor Parter cu balcon 5 mp + gradina în fata Zona liniștită, scara curata Centrală termică Termopan ferestre și balcon Liber Comision cumparator 2% Anunț postat de agenția imobiliara Expert

1000 EUR/m2 | 53 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Vânzare apartament 3 camere *ultracentral* - strada Alexandru Vlahuță
8
2

Vânzare – Apartament 3 camere – Zonă Ultracentrală– Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai bune zone ale municipiului Târgu Jiu, în imediata apropiere a centrului pietonal, o zonă foarte căutată datorită accesului rapid către toate ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 3 camere I C Bratianu Etaj 1 sup 81 mp
5
3

Apartament 3 camere I C Bratianu Etaj 1 sup 81 mp

De vânzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Garii- Dorobanti , mai exact zona strazii I C Bratianu Bloc din 1992 , zona liniștită Scara curată Etaj 1 din 4 Boxa la subsol Sup 72 mp + 2 balcoane Centrală termică nouă, Termopan ferestre și balcoane Izolat termic exterior Se ...

1048 EUR/m2 | 81 m2

Garii, Braila, Braila

COMISION 0% Penthouse de vanzare 4 camere Dumbravita - Kaufland
20
3

Penthouse cu 4 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un penthouse cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2017, structura este din beton cu zidarie din caramida. ...

1916 EUR/m2 | 131 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro 1

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2, 55000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, etaj2,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon, geam baie, usa metalica. 55 000 euro

1078 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere cartier Zorilor cu parcare subterana
5

Apartament cu 3 camere cartier Zorilor cu parcare subterana

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 79 mp, zona Zorilor, Cluj-Napoca.          Avantaje majore ale acestui apartament:         • un loc de parcare disponibil contracost;              ...

3228 EUR/m2 | 79 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Piața Centrală, etaj 3
8
6

Apartament 3 camere Piața Centrală, etaj 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în cartier Piață Centrala poziționat la etajul 3 din 4, într-un imobil construit în anul 1970, cu doar 2 apartamente pe nivel. Locuința are o suprafață de 68 mp și beneficiază de vedere bilaterală, oferind lumină naturală pe tot parcursul zilei. Proprietatea ...

1154 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere in Giroc, Cartier Planete - ID V2784
8
2

Apartament cu 2 camere in Giroc, Cartier Planete - ID V2784

ID intern: V2784 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Planetelor, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, ...

1654 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere partial renovat Mihai Viteazul Sibiu
9
2

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 37 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pozitie excelenta, aproape de Scoala nr. 6, Liceul Noica, la 2 minute de mers pe jos de Bulevardul Mihai Viteazu si 10 de Parcul Sub Arini; • Renovat partial in 2025, ...

2068 EUR/m2 | 37 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere Centru, etaj 3,renovat recent
5

Apartament 2 camere Centru, etaj 3,renovat recent

Apartament 2 camere decomandat, situat în zona Centrală, în apropiere de Restaurant Cosoreanu ideal pentru locuit sau investiție. Imobilul are o suprafață de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 4, într-un bloc bine întreținut. Locuința este renovată și pregătită pentru mutare imediată. Dotări ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

2 Camere Flamingo Luxury, ST-56 mp
5
1

2 Camere Flamingo Luxury, ST-56 mp

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Țiglina 2, în cadrul complexului Flamingo Luxury, pe strada Constructorilor, în apropiere de Secția 2 Poliție. Imobilul este construit în anul 2025 și respectă standarde moderne de confort și calitate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere gradina de 30 mp balcon Braytim Giroc
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o sufarata de 48 mp, situat in zona Giroc, dispune toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - Bucatarie open , living , baie , hol si dormitor - Teren in proprietate -Gradina de 30 mp sau balcon de 6 mp - 1 loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament de 62 mp utili cu doua dormitoare si gradina de 50 mp Braytim-Urseni
7
32

Vand apartament cu doua dormitoare si living open space, 62 mp utili, CU GRADINA DE 50 MP, TRECUTI IN CF, RULOURI, incalzire in pardoseala, materiale de cea mai buna calitate, situat intr-un imobil cu 9 apartamente. Fiecarui apartament ii revine cate un loc de parcare. Imobilul este situat intr-o zona ...

1331 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

2 camere Braytim-Timisoara
17
17

2 camere Braytim-Timisoara

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon generos si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 75000 euro Telefon. 0723674418

1396 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim
7
26

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...

1398 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea