Apartamente de vanzare

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament  3 camere comuna PANGARATI -STEJARU
9
8

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 balcoane în localitatea Stejaru, comuna Pangarati județ Neamț, decomandat, etaj 2 cu acoperiş, centralǎ termicǎ proprie, termopane, boxǎ trecutǎ în cadastru. Suprafata totala a locuintei este de 88 mp iar boxa are 12 mp. ...

569 EUR/m2 | 69 m2

Stejaru (Pangarati), Neamt

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Pantelimon
5
52

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Pantelimon, suprafata totala de 48 mp , etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale , transport in comuna,scoli gradinite . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1396 EUR/m2 | 48 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament in zona Centrala
10
2

Apartament in zona Centrala

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament situat la 2 minute de Piata Mihai Viteazul. Acesta este situat la demisolul inalt al unui imobil cu 4 etaje, are suprafata utila de 43 mp si este compus din: sala de asteptare, birou, sala de consult, chicineta si 2 grupuri sanitare. Apartamentul ...

2440 EUR/m2 | 43 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, Tg. Mures, Aleea Carpati
9
1

Vand apartament 2 camere, Tg. Mures, Aleea Carpati

Vand apartament situat in Tg. Mures, zona Aleea Carpati. Este un apartament semidecomandat, suprafata utila 47.70 mp, compus din 2 camere , bucatarie, camara, nisa depozitare, hol, baie, balcon mare(pe bucatarie si camera mare), este situat la et 9 9 in bloc izolat si fara probleme de acoperis. Este ...

1781 EUR/m2 | 48 m2

Aleea Carpati, Targu Mures, Mures

Promovat
Gara, de vanzare 2 camere, decomandat, 54mp, vanzari Constanta
6
1

(cod7626) | Constanta, zona GARA, Stadionul Portul, de vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata 54mp inclusiv balconul, etaj 4 din 5 niveluri, bloc stradal, spatios, vedere spate, termopan, gresie, faianta, parchet laminat, incalzire RADET, gaze la USA, clasa energetica B, cadastru si intabulare. ...

1472 EUR/m2 | 54 m2

Gara, Constanta, Constanta

Direct dezvoltator, 0% Comision -Apartament cu Vedere la Lac, Parcare, Intabulare
10
28

Cadastru și intabulare pregătite pentru vânzare Direct dezvoltator 0% Comision Apartament cu Vedere Frontală la Lac + Loc de Parcare Inclus Avans minim, credit bancar, mutare imediată! Locație: Ovidiu, vedere superbă la lac Camere: 2, spațioase și luminoase Suprafață: 83 mp | Etaj: 2, 3, 4 sau ...

1458 EUR/m2 | 83 m2

Constanta, Constanta

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala
11

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala

Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc reabilitat, cu regim de inaltime P+10 E, situat în zona Basarabia, pe strada Herta. Este decomandat, luminos, renovat complet, dispune de gresie, faianta, instalatii sanitare noi, usa metalica, loc de parcare ADP si posibilitate de balcon mare. Apartamentul ...

2280 EUR/m2 | 50 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere cu view spectaculos, mansarda, etaj 10, zona Carpati-Darmanesti
16
3

APARTAMENT 2 CAMERE CU UN VIEW SPECTACULOS, MODERNIZAT INTEGRAL, CU MANSARDĂ 120 MP CU AUTORIZAȚIE DE CONSTRUIRE, ETAJUL 10, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA CARPAȚI DĂRMĂNEȘTI, 70.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre vânzare un imobil cu o vedere panoramică, ce asigură o priveliște unică a orașului ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere decomandate, zona Petrodava
10
8

Apartament 4 camere decomandate, zona Petrodava

APARTAMENT 4 CAMERE DECOMANDATE, ZONA PETRODAVA, 75.000 EURO neg. Oferim spre achiziționare apartament cu 4 camere decomandate, situat în zona Petrodava, la etajul 4, în bloc de 4 etaje, construit în anul 1980. Apartamentul este luminos și călduros, având poziționare pe mijloc și orientare cardinală ...

862 EUR/m2 | 87 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere decomandate tip duplex, etaj 1+P
9
3

Apartament 4 camere decomandate tip duplex, etaj 1+P

Apartament 4 camere decomandate, in suprafata utila de 98mp, plus 3 balcoane , tip duplex, etaj 1-P . Imobilul se afla in zona centrala a orasului, prevazut cu toate imbunatatirile, tamplarie din termopan, gresie, faianta, usi interioare schimbate, 2 bai, centrala termica, izolat exterior. Pret 95.000 ...

969 EUR/m2 | 98 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere, cu boxa, Bd.Traian, zona BCR
10
4

Apartament 4 camere, cu boxa, Bd.Traian, zona BCR

APARTAMENT CU 4 CAMERE, CU BOXĂ, BD.TRAIAN, ZONA BCR, 61.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semi-decomandată, ...

709 EUR/m2 | 86 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere decomandate Precista, zona Kaufland - Costa Rica
16

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE, PRECISTA,ZONA KAUFLAND - COSTA RICA, 74.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat la etajul 3, într-un bloc ...

1298 EUR/m2 | 57 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere,etaj 1, cu boxa, mobilat si utilat,Precista, zona Carrefour
18
2

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, CU BOXĂ, MOBILAT ȘI UTILAT, PRECISTA, ZONA CARREFOUR, 66.500 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, ce răspunde tuturor categoriilor ...

1330 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat zona Abatorului
11

Apartament 2 camere semidecomandat zona Abatorului

Acest apartament cu 2 camere situat în Florești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care își doresc un cămin modern, bine poziționat și cu acces facil către Cluj-Napoca. Imobilul face parte dintr-o construcție nouă, este situat la etajul 2 dintr-un bloc cu 7 niveluri și beneficiază de toate ...

2300 EUR/m2 | 55 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere, zona Centru, view spectaculos
10
2

Apartament 3 camere, zona Centru, view spectaculos

APARTAMENT 3 CAMERE, ZONA CENTRU, VIEW SPECTACULOS, 65.000 EURO neg. FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona centrala a Municipiului Piatra Neamț, la etajul 10, într-un bloc acoperit cu pod și prevăzut cu lift, cu o vedere panoramică, ce asigură o priveliște ...

903 EUR/m2 | 72 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere, etaj 4, zona Darmanesti
7

Apartament 2 camere, etaj 4, zona Darmanesti

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJ 4, ZONA DĂRMĂNEȘTI, 49.800 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje, acoperit cu pod, construit în anul 1989, din ...

905 EUR/m2 | 55 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere langa Marriot | Bloc 2016
6

Apartament 2 camere langa Marriot | Bloc 2016

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona 13 Septembrie/ Marriot/ Catedrala Mantuirii Neamului: Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: open-space. • Suprafața: • Utilă: 53,46 m²; • Construită: 60 m². • Etajul: 1/4 • Anul construcției: 2016 • Tipul ...

4008 EUR/m2 | 51 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 camere 86,5 mp | bloc exclusivist 2010 | Nord | mobilat/utilat
20
1

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere cu adevărat deosebit, având o suprafață utilă totală de 86,5 mp, ceea ce îl face probabil cel mai spațios apartament de 2 camere din Pitești. O raritate pe piață, acest apartament se remarcă prin livingul foarte generos de 33,48 mp, ceea ce oferă o senzație ...

1893 EUR/m2 | 79 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere, etaj 2, cu boxa in proprietate, zona Scoala nr.2- Asirom
10
2

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 2, CU BOXĂ ÎN PROPRIETATE, ZONA ȘCOALA 2 ASIROM, 60.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu 2 camere, ce răspunde tuturor categoriilor de vârstă, situat în zonă centrală a Municipiului Piatra Neamț. Apartamentul este pe structură decomandată, ...

1304 EUR/m2 | 46 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Apartament  cochet 2 camere aproape de padure
10

Apartament cochet 2 camere aproape de padure

Dacă îți dorești un cămin într-o zonă liniștită, aproape de natură, acest apartament poate fi alegerea ideală. Situat pe Strada Stejarului, într-o zonă verde și liniștită, în apropiere de pădure, apartamentul oferă echilibrul perfect între confortul urban și relaxarea oferită de natură. Locuința are ...

1723 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere la Sannicolau Mare
8

Apartament cu 3 camere la Sannicolau Mare

Apartament de Vânzare Confort, Spațiu și Liniște! Locație: Str. Gării nr. 21, Sânnicolau Mare Etaj: Parter Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Detalii: Suprafață ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sannicolau Mare, Timis

Apartament 2 camere, zona Centrala - Tribunalul vechi
12
1

Apartament 2 camere, zona Centrala - Tribunalul vechi

APARTAMENT 2 CAMERE, ZONĂ CENTRALĂ TRIBUNALUL VECHI, 60.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat la etajul 3 într-un bloc cu 4 etaje construit ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, cu boxa, zona BCR
13
2

Apartament 3 camere, cu boxa, zona BCR

APARTAMENT 3 CAMERE, CU BOXĂ, ZONA BCR, 65.000 EURO Oferim spre vânzare apartament cu 3 camere, situat pe Bd. Traian, în proximitatea Spitalului Județean, a Școlii Nr. 2, a unor centre comerciale și obiective de interes relevante pentru rezidenți chiriași. Imobilul este situat la etajul 10, într-un ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea