Apartamente de vanzare

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera Zona Kaufland Imum bl c2 parter Decomandat Baie Bucătărie Dormitor Hol Balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon:

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,
11
5

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,

Vind apartament in Lugoj zona Stadion 2 ; Bl 56 ; Ap 5 ; Jud Timis la etajul 1 ; compus din 2 camere ; bucatarie ; baie ; balcon ; in suprafata construita de 68 mp ; izolat exterior si interior ; instalatie de curent noua ; renovat total .( s-au la schimb cu casa cu întrare în curte ) Pe casa ...

1176 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

Ofertă atractivă
4
2

Ofertă atractivă

Ofer spre vanzare ,apartament cu TREI camere, doua bai, doua balcoane, 81mp, et.2, an construcție 1988,cu vedere catre mare ( port) si bulevardul 1Decembrie . Colaborez cu agențiile cu client. Ofer 1% comision.

2037 EUR/m2 | 81 m2

Gară, Constanta, Constanta

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)
9
5

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)

Vand apartament cu 3 camere, zona Faleza Nord, etaj 4, langa plaja Reyna. Apartamentul dispune de 2 bai și două balcoane cu vedere la mare. Preț 165000 euro.

2391 EUR/m2 | 69 m2

Constanta, Constanta

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

918 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Apartament Primaverii [ Bloc Solar Croma vizavi de clinica Phoenix Zahana]
10
1

Apartament intretinut, spațios, de 3 camere, cu o suprafata utila de 60 mp, are compartimentare decomandata. Pardoselile din lemn ofera un aspect cald si primitor. Baia este dotata cu cada si dus, iar bucataria beneficiaza de pardoseala din lemn. În living, lumina naturala patrunde dinspre strada, creând ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Slatina, Olt

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )
5
4

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )

Vand apartament in orasul Azuga compus din 2 dormitoare, living, 1 baie, bucatarie in suprafata utila de 58 mp ( si construita de 78mp din caramida dubla cu rost de aer intre ele pentru o buna izolare termica) necesita renovare la etj 1 + pod mansardabil de 35 mp utili ( La mansarda se urca pe o scara ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Azuga, Prahova

Proprietar vand apartament 2 camere pe Strada Venetia, Dumbrăvița - Kaufland
10
12

Bucură-te de confort și liniște în acest penthouse cu 2 camere situat într-o zonă plină de liniște. În vecinătatea apartamentului găsești Kaufland ,Mega Image se află la câțiva pași distanță, cabinet stomatologic, barber shop și o curățătorie de haine. Recent îmbunătățit cu izolație fonică, acesta oferă ...

2635 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament  2 camere, Mobilat  Resita 50

!!! 40000euro !! Etaj 2, Apartament 2 camere, Mobilat Resita

Apartament 2 camere, , etaj 2 MOBILAT, confort 2 Contorizare utilități, ușa metalică, gemuri termopan, podele laminate gresie faianță, uși de interior noi telefon zero sapte patru zero opt opt noua cinci noua opt

833 EUR/m2 | 48 m2

Resita, Caras-Severin

Vindem  Apartament  2 camere, Mamaia Nord
10
50

Vindem Apartament 2 camere, Mamaia Nord

Vindem Apartament 2 camere, zona Mamaia Nord, etaj parter inalt peste demisol,,suprafata utila- 70 mp, compartimentat astfel; living,dormitor,bucatarie baie si balcon ,imbunatatiri.geamuri PVC,usa metalica, gresie ,faianta, parchet laminat,centrala gaze, aer conditionat,rulouri,parcare la demisol,supraveghere ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Navodari, Constanta

Vând apartament in Hunedoara 6

Vând apartament in Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara etaj 1 Str Bucegi totul renovat recent totul este nou in el se vinde mobilat centrală noua parcare pt mașină

1444 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall
7

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall

Persoana fizica vindem apartament cu 3 camere pe Calea Aradului langa Bioclinica. Apartamentul este in bloc de 4 etaje, cu acoperis si izolat termic. Este decomandat, igienizat acum 2 ani, are 2 bai, 3 clime, instalatia electrica refacuta, parchet triplu stratificat in living si pe hol. Boxa renovata ...

2091 EUR/m2 | 66 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil
4
6

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil

Apartament parter,ne decomandat,izolat exterior,geam la baie,încălzire prin centrala pe gaz,are și un balcon cu ușa la dormitor,un spațiu verde generos în fața apartamentului. Ideal pentru persoane în vârstă sau pentru închiriat. Disponibil imediat,nu se cere termen de hábitat ie. Necesita renovare

1460 EUR/m2 | 50 m2

Alexandru%2525252bcel%2525252bBun, Iasi, Iasi

Apartament cu 3 camere, bucătărie,baie, 97.82 mp utili ,Cluj-Napoca
12
3

P.F.Vând Apartament mobilat cu două dormitoare, living, bucătărie, baie,cămară spațioasă,debara,97.82 mp. utili,orientare Sud-Vest,et.IVmansarda,, cu CF parcare cu abonament,zona str. Campului,complet mobilat,renovat recent,centrala gaz, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe,zona liniștită,aproape ...

2670 EUR/m2 | 97 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 3 camere   București
5
3

Vand apartament 3 camere București

Apartament 3 camere 64mp etaj 1 4 zona 1 Decembrie 1918 Preț: 115.000 (ușor negociabil) Tel: Apartament de 3 camere semidecomandat, luminos și bine structurat, cu o suprafață totală de 64 mp. Compartimentare Living spațios 2 dormitoare Bucătărie cu cămară Baie 2 holuri Debara Balcon închis ...

343 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vând garsonieră Strada Posada, Etaj 2
6

Proprietar vând garsonieră Strada Posada, Etaj 2

Vând garsonieră, etajul 2, strada Posada Locuința a fost renovată complet în 2021 Se vinde *CU* sau *FARA* mobila si electrocasnice Pretul se negociaza la fata locului

1348 EUR/m2 | 23 m2

Posada, Curtea de Arges, Arges

Apartament 3 camere 80,40 mp decomandat   Vila veche tip bloc
8
12

Apartament 3 camere 80,40 mp decomandat Vila veche tip bloc

Apartamentul se afla in Bucuresti zona gara de nord Calea Grivitei nr 154, sector 1 Nu are imbunatatiri , Necesita renovare totala incalzirea este pe soba cu gaze Apa calda pe boiler Etaj 1 din 4 Bloc tip vila constrit in 1929 Parchet vechi toata casa Constructia este din caramida + fier beton Nu are ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere (64 mp)   Voluntari | Parcare inclusa
5
2

Apartament 2 camere (64 mp) Voluntari | Parcare inclusa

De vânzare apartament 2 camere, 64 mp, situat în complexul rezidențial Hydra Residence (str. Galata, Voluntari). Caracteristici principale: - An construcție: 2008 - Suprafață utilă: 64 mp (balcon 4 mp) Compartimentare: decomandat, cu posibilitate de recompartimentare în 3 camere - Etaj 5 7 - ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

Voluntari, Ilfov

Apartament cu 2 camere
11
3

Apartament cu 2 camere

Vind apartament cu 2 camere in ipotesti la 5 min de centru 52m2 la parter cu balcon inchis din termopan cu 3 rinduri de sticla parchet in toata casa incalzire in pardoseala , cu parcare privata intabulata la pret de 85000 euro .

1635 EUR/m2 | 52 m2

Suceava, Suceava

Salvează căutarea