Apartamente de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Persoane Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
proprietar vând apartament Lângă Kaufland!
10
2

proprietar vând apartament Lângă Kaufland!

Vând apartament cu două camere, situat în Mamaia, la etajul 3 din 4 al unui imobil foarte liniștit.Apartamentul are o suprafață de 53 mp utili și este ideal pentru( familie, investiție). Caracteristici: Două camere spațioase Bucătărie -open space Balcon-inchis Baie Dormitor foarte spațios,dispune de ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2 camere  PB
5
1

De vânzare apartament 2 camere PB

Apartament 2 camere decomandat fără vecini deasupra (și fără nervi ) Cauți liniște? Nu promitem lux de vilă, dar îți garantăm ceva rar: nimeni nu-ți tropăie în cap la 12 noaptea Vând apartament cu 2 camere, tip PB, decomandat, într-o zonă liniștită. Etaj 4 din 4, cu acoperiș Bloc fără lift (dar ...

1596 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Vand ,SCHIMB Ap. Hipodrom
10
7

Vand ,SCHIMB Ap. Hipodrom

Apartament 2 Cam, Alea Cutezatorilor, în fata școli Mihai Eminescu lângă complexul Ascunsa, zonă liniștită, Etajul 3,scara foarte curată, vecini OK, necesită renovare.

847 EUR/m2 | 53 m2

Hipodrom, Braila, Braila

apartament doua camere in constanta 17

apartament doua camere in constanta

vand apartament doua camere decomandat situat central in constanta in bloc antiseism mobilat si utilat.

1786 EUR/m2 | 56 m2

Balada, Constanta, Constanta

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Garsonieră 47 mp + 1 loc parcare | 69.500 euro| Etaj 1din 3 | Bloc 2012
10
7

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, nr.58F, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă, vedere spate. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon ...

1655 EUR/m2 | 42 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vand apartament in Brestei
5

Vand apartament in Brestei

Apartament decomandat 2camere la parter ,52 mp si un loc de parcare trecut in acte. Imobilul se afla pe strada Aleea Nectarului iar blocul este format din parter si un etaj sunt 7apartamente pe scara ,are centrala propie pe gaze,Ac electrolux cu inverter și wifi,supermarketuri Profi,Lidl,Mall Promenada,Scoala,gradinita,farmacie,statie ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Apartament tip studio
10
5

Apartament tip studio

Apartament tip studio de vânzare, situat la limita dintre Sânpetru și Brașov (administrativ în Sânpetru), la o distanță de două stații de Mall Coresi, având o suprafață de 52m , bloc nou (2016), etajul 4 din 6, izolat termic, toate utilitățile. Deține balcon, boxă subsol și loc de parcare.

1894 EUR/m2 | 52 m2

Rulmentul, Brasov, Brasov

Vest Lamaita apartament cu 3 camere 56mp
7
9

Vest Lamaita apartament cu 3 camere 56mp

Lămâița - vând 3 cam semidec, etaj 2 4, 56 mp, 1982, G-F-T, separatie gaze, apometre, ușă metalică, interfon, balcon, vedere față, pe mijloc, geam baie, preț 67500 euro, telefon O79O 4O95O6.

1205 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
8
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - bloc Huedin Nr 1, - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian
5
36

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian

Vând garsoniera cf1 SD etaj 3 10,Intrare și vedere stradală.Toate îmbunătățirile.Amenajata modern.Exclus agentii

1682 EUR/m2 | 33 m2

Sector 3, Bucuresti

Vest - Lamaita ap 3 camere semidec 56mp
6
7

Vest - Lamaita ap 3 camere semidec 56mp

Lămâița - vând 3 cam semidec, etaj 2 din 4, 56 mp, 1982, G-F-T, separatie gaze, apometre, ușă metalică, interfon, balcon, vedere față, pe mijloc, geam baie, preț 67500 euro, telefon o79O - 4O9 5O6.

1205 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Vânzare Apartament 2 camere în Zalău, Brădet
8
6

Vânzare Apartament 2 camere în Zalău, Brădet

Persoană fizică (exclus agenții) vinde apartament cu 2 camere în Zalău, cartier Brădet, în zonă liniştită, aproape de magazine, parc și stația de bus. Are 52mp şi a fost renovat în 2009, cu un balcon închis. Situat într-un bloc izolat termic, curat cu interfon și casa scării îngrijită. Situat la etajul ...

1144 EUR/m2 | 52 m2

Zalau, Salaj

Apartament 2 camere str.Orly (Crihala)
2
18

Apartament 2 camere str.Orly (Crihala)

Vand apartament 2 camere ,suprafata de 52,6 mp in zona Crihala , bloc caramida, etaj 4 cu acoperis pe toata suprafata blocului, cu multiple imbunatatiri instalatie electrica si sanitara noua, gazul in curs de instalare platit pana la usa calorifere legate la centrala (electrica...la finalizarea conductei ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Proprietar vand apartament 2 cam 45mp parter înalt decomandat dubla orientare  langa Piata Rogerius
10
1

Proprietar vand apartament 2 cam 45mp parter înalt decomandat dubla orientare langa Piata Rogerius

apartament de vânzare 45mp parter înalt decomandat ,bloc cu 4 etaje aproape de Piata Rogerius complet renovat și mobilat.Dubla orientare, 2 boxe la subsol ,loc de parcare de domiciliu.Posibilitatea de a face 2 balcoane la bucatarie și dormitor s-au transformat în spațiu pt anumite afaceri(coafor canin,salon ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Oradea, Bihor

Persoană fizică vând apartament 2 camere Florești, Teilor
10
2

Persoană fizică vând apartament 2 camere Florești, Teilor

Persoană fizică vând apartament LA CHEIE în Florești Despre apartament: * etaj 2 din 5, poziționat în centrul blocului; * vedere panoramică deosebită; * 2 camere (open-space living bucătărie + dormitor); * 38 mp utili + 6,25 mp balcon; * interior cochet, mobilat modern; * complet utilat (hotă, plită ...

2592 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
11

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere et 7 7
9
4

Apartament 2 camere et 7 7

Apartament 2 camere, 54 mp, etaj 7 7 complet mobilat și utilat,strada Dunarii Bloc i2. Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, cu suprafața de aproximativ 54 mp, situat la etajul 7 din 7. Apartamentul este complet mobilat și utilat, fiind ideal pentru mutare imediată sau pentru investiție (închiriere). Locuința ...

981 EUR/m2 | 54 m2

Alexandria, Teleorman

Vind apartament 2 camere Mamaia
10
18

Vind apartament 2 camere Mamaia

Vind Ap. 2 camere, Mamaia, constructie 2016, etaj superior, vedere Marea Neagra, vedere lacul Siutghiol, orientare sud, lift, rampa de acces persoane cu dizabilitati, complet mobilat, centrala termica, balcon 8 m lungime, imobil protejat video, spatii comerciale la parter si in cartier, situat la 50 ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Mamaia, Constanta

Proprietar vând apartament 3 camere Str.Mioriței
1
1

Proprietar vând apartament 3 camere Str.Mioriței

Proprietar vând apartament 3 camere,str.Mioriței, etaj 3 ,bloc cu 4 etaje. Apartamentul are centrală proprie, izolat interior și exterior, tâmplărie termopan maro,apa trasă separat.Se vinde complet mobilat și utilat. Școală, grădiniță, stație autobuz în apropiere. Loc parcare pentru fiecare apartament. ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Bacau, Bacau

Vînd apartament cu 2 camere mobilat și utilat complet in Militari rezidence
10
2