Apartamente de vanzare

Promovat
Vand apartament 3 camere, Etaj 1, Targu Jiu
7
1

Vand apartament 3 camere, Etaj 1, Targu Jiu

Apartament de 3 camere situat la etajul 1 pe strada Savinești, colț cu Agriculturii, decomandat și compartimentat astfel: (1 bucătărie, 1 sufragerie, 2 dormitoare, un hol, o baie și un balcon). Locația este excelentă, liniștită, fără trafic, fiind în apropierea mai multor puncte de interes: foarte aproape ...

1524 EUR/m2 | 59 m2

9 Mai, Targu Jiu, Gorj

Promovat
Persoană fizică  apart 2 camere 55.8mp zona  Piața Voievozilor
10
4

Persoană fizică apart 2 camere 55.8mp zona Piața Voievozilor

Persoană fizică: de vânzare apartament 2 Camere, 55.8mp, în inima orașului (zona Piaţa Voievozilor Alexandru cel Bun) *** Renovat PREMIUM *** bloc fără risc seismic, disponibil pentru mutare imediată, intabulare făcută, acte pregătite pentru vânzare. Nu a fost locuit după renovare. Totul este absolut ...

285 EUR/m2 | 474 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10
1

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Proprietar vând (schimb)apartament 3 camere
5
9

Proprietar vând (schimb)apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere confort 1 decomandat ,suprafață totală 63 mp ,zona Viziru 3(Aleea Cocorilor nr 16 BL D4 ,Covoare) Dotari:AC ,Centrala Termica ,Termopan, etaj intermediar. Vedere spre Parcul ...

944 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Apartament 3 Cam decomandat | Bloc Boutique | Piața Muncii - Decebal
8
2

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat la etajul 1, cu o suprafata totala de 100m2 cu tot cu balcon si terasa. Este situat in zona Pietei Muncii, in spatele blocurilor principale de pe Sos Mihai Bravu, intr-o zona linistita de case adiacenta Bld Decebal, la aproximativ 400 m de metrou Piața ...

3700 EUR/m2 | 100 m2

Piata%2bMuncii, Sector 3, Bucuresti

Vanzare 2 camere
5
19

Vanzare 2 camere

Giurgiului - (Toporasi), una dintre cele mai cautate zone din Bucuresti, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (scoala gradinita, restaurant pub, mall, parc, hotel, piata, benzinarie, trafic pietonal, supermarket, banca, zona comerciala, autobuz), scoli, magazine, parcuri si centre comerciale. Detalii ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat
10
3

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat

Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Casa 3 camere langa Parcul Vatra Luminoasa
4
5

Casa 3 camere langa Parcul Vatra Luminoasa

Dacă vrei să locuiești în cea mai liniștită zonă din București, chiar lângă parc, această casă este pentru tine. Este o construcție solidă din 1940, tipică pentru farmecul cartierului Vatra Luminoasă. Detalii Proprietate: Suprafață: 175 mp total (65 mp amprentă la sol). Compartimentare: 3 ...

4385 EUR/m2 | 65 m2

Vatra%25252525252525252525252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2
10
4

De vânzare apartament 2 cam ,nou Flamingo Luxuri 2

Vă invit sa descoperiti acest apartament spectaculos de 2 camere, situat in cel mai luxos ansamblu rezidential din Galati, unde unitatea stilistică este vizibilă, iar atmosfera este primitoare şi relaxată datorita comunitatii exclusiviste. De la proiect, la finisaje şi design, facilităţi şi amplasare, ...

2292 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Vand Apartament zona CET NORD. 3 camere, semidecomandat, etaj 3, 68mp.
11
2

Vand apartament zona CET NORD. PRET 63.000 EURO NEGOCIABIL 3 camere, semidecomandat, etaj 3, suprafata 68mp, centrala pe gaz, parcare platita pe 2026 - CENTRALA NOUA MONTATA - TOATE DATORIILE LA ZI - ZONA LINISTITA - MAGAZINE ALIMENTARE IN APROPIERE, AUTOGARA LA 500M, SCOALA GENERALA, GRADINITA, FARMACII - ...

926 EUR/m2 | 68 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Ready to Move, în zona Parcului 22 Decembrie, Oradea, Bihor
5

Persoană fizică, ofer spre vânzare apartament cu 2 camere, tip X, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc P+4, cu o suprafață utilă de 41 mp, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată în apropierea Parcului 22 Decembrie. Apartamentul are 2 camere, o bucătărie, o baie, un hol și un balcon închis. Apartamentul ...

1780 EUR/m2 | 41 m2

Oradea, Bihor

Vând apartament 2 camere ,Răcădău
10
16

Vând apartament 2 camere ,Răcădău

Vând apartament decomandat,2 camere,situat la parterul înalt al unui bloc tip vilă,strada Jepilor,cartier Răcădău. Suprafața utilă 55 mp,incluzând balcon de 5 mp,an construcție 1983. Acces facil la mijloace de transport,supermarketuri,școli,grădinițe ,etc. Dețin beci si loc de parcare. Preț 122000 euro ...

2218 EUR/m2 | 55 m2

Valea%2525252525252bCetatii, Brasov, Brasov

Apartament o cameră (garsonieră) confort 1 Aleea Rapsodiei
9
13

Apartament o cameră (garsonieră) confort 1 Aleea Rapsodiei

Vând la pretul de 32000 euro apartament cu o cameră (garsonieră) confort I, situată pe strada Aleea Rapsodiei, bl.3, et 4, an construcție 1980, suprafață utilă 30,00 mp, complet utilată și mobilată, total renovată recent, toate utilitățile (gaz, apa curentă, curent, cablu si internet Digi RCS&RDS, router ...

1458 EUR/m2 | 24 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 1 camera, zona UTA
1

Apartament 1 camera, zona UTA

etaj 1 29 mp complet renovat, mobilat bloc reabilitat, izolat termic pe exterior, casa scarii complet modificata ca si aspect vizual, arata precum un bloc nou.

1775 EUR/m2 | 20 m2

Arad, Arad

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea