Promovat
Apartamente 2 camere test

Apartamente 2 camere test

Imobiliare De vanzare Apartamente de vanzare Apartamente 2 camere

142 EUR/m2 | 323 m2

Abramut, Bihor

Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

Vând apartament 2 camere,la casa,et.1,ultracentral ,aproape de piata av.iancu.Ap. este renovat,amenajat,mobilat și utilat este la strada și are fațada izolata cu polistiren. Are 50 mp utili,hol,baie,bucătărie,cămară,utilități complete,toate sant noi,centrala pe gaz.Tot ce se afla în ap.este nou.Ap. ...

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu parcare
5
2

Apartament de vanzare cu parcare

Persoana fizica vând apartament cu CF in Florești strada Eroilor construcție 2024 decomandat compartimentare living open space cu Bucătărie un dormitor o baie suprafața utila de 55 mp un balcon de 13 mp finisat modern , aproape de mijloacele de transport in comun . Opțional se poate achiționează și ...

2289 EUR/m2 | 55 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere cu boxă subsol si loc parcare. Cu centrala termica proprie complet mobilat ..bloc anvelopat.

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar vând apartament 4 camere + 2 parcări- Cartier Triaj-Brașov
10
3

PROPRIETAR -Apartament 4 camere, Cartier Triaj Brașov -Suprafața utilă 81 mp -3 dormitoare -Living + bucătărie open space -2 bai -Bucătărie mobilată și utilată -3 aparate aer condiționat -2 locuri parcare -etaj 8 -Priveliște panoramică asupra orașului-SE+SV Locație excelentă: Școala 31 (clasele ...

1691 EUR/m2 | 81 m2

Triaj, Brasov, Brasov

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei.
5
2

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei. Garsoniera este amplasata ultracentral, vis-a-vis de Cercul Militar National, blocul Romarta, cu vedere pe spate, ferita de zgomotul si praful bulevardelor. CLADIREA NU ARE RISC SEISMIC! Mobilata si utilata integral, potrivita unui stil ...

3850 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

Persoana fizica, vand  in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.
8
5

Persoana fizica, vand in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.

Se ofera la vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etaj intermediar (4 din 5), intr-o zona linistita, aproape de spital, scoli, magazine, piata agroalimentara, statii de autobuz. Apartamentul este spatios, avand suprafata utila de 63 mp si suprafata totala de 65 mp. Impreuna cu apartamentul ...

1348 EUR/m2 | 66 m2

George Enescu, Suceava, Suceava

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
19

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

vand apartament 3 camere decomandat parter
5
8

vand apartament 3 camere decomandat parter

apartament 3 camere cf 1 decomandat parter balcon centrala termica termopan aer conditionat instalatie electrica sanitara refacuta complet izolat exterior polistiren interior vata minerala rigips gresie parchet acte la zi in cartier obor

1328 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Penthouse Nou superb Braytim - 70 mp, terasă 30mp, predare imediata
8
6

Proprietar vând Penthouse superb, zona Braytim, acces facil in oras,acces din drum asfaltat cu următoarea compartimentare: - Hol acces - Baie spațioasă cu 2 geamuri - Dormitor 1 cu acces pe terasă - Dormitor 2 cu două geamuri mari - Living și bucătărie cu acces pe terasă - Terasă superbă în C pe toată ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere,decomandate,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal,bloc 21
7
4

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal,Bloc 21, etaj 4, bloc reabilitat termic în 2024. Suprafață: 66 mp 3 camere decomandate 2 balcoane Uscător comun pe scară Bloc izolat termic recent 2024(costuri mici la întreținere) Zonă foarte bună aproape ...

1038 EUR/m2 | 66 m2

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Lux -59mp+18 mp terasa, Future Residence Giroc, lift, P subterana
10
2

Proprietar vând Ap 2 camere suprafață utilă 59mp plus 18 mp terasa tip open space Compartimentare: -Living și bucătărie open space cu ieșire pe terasă -baie spațioasă cu geam -dormitor -debara -hol Finisaje premium, Geamuri și uși exterior Salamander, uși interioare MDF, sanitare Ideal Standard și ...

2117 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Vânzare de apartament
5

Vânzare de apartament

Proprietar!Am avea de vânzare un apartament cu 2camere semidecomandat la etajul 1.pe D.Cantemir aproape de scoala D.Cantemir. Aproape de statii de mijloace de transport, De Lotus Center, de Piata Cetătii .Pretul e negociabil.Mai multe info ,poze n privat.FĂRĂ AGENTI IMOBILIAR!!!!! Deocamdată nu e disponibil ...

1571 EUR/m2 | 49 m2

Oradea, Bihor

Proprietar Garsoniera
9
1

Proprietar Garsoniera

garsoniera de vanzare confort 2 . et.10 & 10Dr.Taberei Moghioros bloc civilizat dispune de apa rece, apa calda, caldura, gaze ,zugravita recent, schimbat calorifere inst. facuta pe cupru, inst. baie si bucatarie PPR are g ,f ,um , t ,cabluTV, in imediata apropiere se afla statia de metrou Parc Dr.Taberei ...

2190 EUR/m2 | 20 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Liceul Economic
5
1

Apartament 2 camere Liceul Economic

Agentue imobiliara ,intermediem vânzarea unui apartament cu 2 camere în zona Liceului Economic cu o suprafață de 55 m,centrală termică,etaj1 4, preț 72000 euro.Tel Nina imobiliare.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)
9
5

Vand apartament cu 3 camere in Faleza nord (plaja Reyna)

Vand apartament cu 3 camere, zona Faleza Nord, etaj 4, langa plaja Reyna. Apartamentul dispune de 2 bai și două balcoane cu vedere la mare. Preț 165000 euro.

2391 EUR/m2 | 69 m2

Constanta, Constanta

Ap. 2camere,63,7m.p.,confort 1,decomandat
9
16

Ap. 2camere,63,7m.p.,confort 1,decomandat

Proprietar, vând apartament 2camere +1,Pitesti,str.Fagaras, lângă Școala Gen.AlexandruDavila,suprafata 63,7m.p.,balcon 15m.p.etaj.3 din4,zona liniștită

1256 EUR/m2 | 64 m2

Pitesti, Arges

vand apartament Arad
10
33

vand apartament Arad

vand apartament o camera 33 mp recent renovat mobilat,electronice in mobila de cea mai buna calitate cumparate toate de noi vechime 1 an bloc exterior renovat

1303 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Salvează căutarea