apartament de vanzare
9

apartament de vanzare

vand apartament in Focsani vis a vis de finance, suprafata totala125,4 mp ( ap2 camere+ap 3 camere) et2 , bl izolat termic ,CT, AC, instalatie electrica pe cupru, usile din stejar masiv, termopane , 2 bai ,2 balcoane, aproape de piata si de scoala. Se vinde partial mobilat.

1059 EUR/m2 | 118 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere ,inchiriere centru
7
6

vand apartament 2 camere ,inchiriere centru

vând,închiriez apartament 2 camere centru în apropiere de piața mica str. Crișan nr.5 ,ap.6A ,et.1 , renovat și utilat amenajat ca și birou de avocatura, centrala termica pe gaz, parcare în curte, boxa, pod pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon ,pentru închiriere prețul este de 350 euro ...

889 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utilitățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere semidecomandat - 58 m2 utili | Zona Matei Millo | Direct proprietar
10

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Matei Millo (în apropiere de A3 și Lemon Retail Park), într-un bloc boutique finalizat în 2022, cu regim de înălțime P+3. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 m și un balcon generos de 6.8 m , fiind poziționat la etajul 2. Locuința ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Voluntari, Ilfov

Apartament 2 camere | Loc parcare subteran | Boxa | Bragadiru
10

DIRECT PEOPRIETAR Ofer spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-o zonă liniștită din Bragadiru, Ilfov, pe strada Diamantului nr. 97-99. Imobilul beneficiază de finisaje premium, un design elegant și un loc de parcare subteran inclus în preț. Caracteristici principale: ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Bragadiru, Ilfov

Apartament de vanzare in Bloc Nou
9
4

Apartament de vanzare in Bloc Nou

Apartament de vanzare in bloc NOU (receptionat in 2025) 52 mp+4 mp balcon Mobilat si utilat complet. Apartament tencuit! 1 living mare cu bucatarie tip open space 1 dormitor (aprox 12mp) + 1 camera fara geam (aprox 11mp) care se poate transforma in dormitor, dressing sau birou Incalzire prin centrala ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Apartament  2  camere  ARED  Micalaca
10
6

Apartament 2 camere ARED Micalaca

Oportunitate pentru investitie Apartament 2 camere semidecomandat ARED MICALACA Str. Ciobanului 68 mp ETAJ 6 din 7 Cochet mobila ,totul este la comanda ,de buna calitate , decorativa de calitate superioară la comandă, TV Sony Bravia, electronice de buna calitate ...

1463 EUR/m2 | 67 m2

Micalaca, Arad, Arad

Plopeni-2 camere-in bloc tiip vila
5
1

Plopeni-2 camere-in bloc tiip vila

2 CAMERE | decomandat 53 mp + balcon + 2 beciuri (13.7 mp + 5.2 mp) CENTRALA PROPRIE NECESITA RENOVARE COMPLETA. Se vinde exact cum apare in poze. Curte:mare in fata, in folosinta exclusiva 58 mp,, teren imprejmuit deținut in baza unui contract de inchiriere de la Primarie. Apartamentul este complet ...

865 EUR/m2 | 52 m2

Central, Plopeni, Prahova

Apartament 2 camere etaj 3 4 Bld. Independentei colt cu str. Scolilor
8
5

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 2 camere etaj 3 4 situat pe Bld. Independentei colt cu str. Scolilor, langa Centrul de evenimente Bulevard. Apartamentul dispune de centrala termica noua pe condensare (Ariston Class One), aer conditionat, termopan exterior, rulouri exterioare, usa metalica. Interiorul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Independentei, Braila, Braila

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia
7
4

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia

Vând apartament 2 camere, confort 2, et 3, pe Ion Creangă ,vedere față.Pret 49000 euro neg.Aparamentul se vinde cu tot ce e în el.Dotari centrala electrica ,aer condiționat, izolat termic,loc parcare. Apartamentul necesita renovare

1140 EUR/m2 | 43 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament confort 1.
6
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
4

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Pantelimon | 3 camere decomandat | confort 1 | vedere Parc Morarilor | 10 min metrou
10
4

Apartament 3 camere decomandat, confort 1, situat în zona Pantelimon, cu vedere deschisă către Parcul Morarilor ideal pentru o familie, într-un bloc liniștit. Suprafață utilă 63,7 mp (68,1 mp total) Etaj 5 10, bloc solid construit în 1975 Compartimentare eficientă, camere luminoase Zonă liniștită, ...

1500 EUR/m2 | 64 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

vind apartament trei camere semidecoandat
5

vind apartament trei camere semidecoandat

vind apartament 3 camere semidecomandat in zalau aproape de lidal construit din cărămidă izolat termic in interior,ci bolte finisat in glet,centrala noua ,uși și jamuri schimbate,aduse din Ungaria,aer condiționat,utilat parțial,la fata locului,pret54.000 euro sunați pentru vizionare după ora 15.00pina ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

Zalau, Salaj

Garsoniera, Policlinica Titan, Prisaca dornei, DIRECT PROPRIETAR
10
1

Garsoniera et.4 Prisaca Dornei, Langa parcul Titanel Geamul se afla pe răsărit Bloc reabilitat Vecini liniștiți Direct proprietar - actele la zi Preț 67900 eur. negociabil Rog și ofer seriozitate NU DORESC SA LUCREZ CU AGENTII

2263 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vând apartament în zona extra centrală a Dumbrăviței lângă Kaufland
10

Vând apartament situat între cele două noi centre comerciale din zona Kaufland, apartamentul este situat la magazinul Cramele Recaș, este compus din două dormitoare, balcon închis cu termopan, două băi, living și bucătărie, cumpărătorul va beneficia de parcare trecută în CF, cu barieră , lift, apartamentul ...

2386 EUR/m2 | 88 m2

Dumbravita, Timis

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere sau garsoniera
5
5

Vând sau schimb apartament cu 3 camere cartier Traian etaj 3 suprafață 64 mp, confort 1, Rm Vâlcea, Aleea Ciocârliei Nr 2, bloc 5 sau schimb cu apartament cu 2 camere sau garsoniera, confort 1,etaje inferioare.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita
10
1

Apartament 2 cam et 2,central,zona linistita

Apartament de vanzare in Lipova(Arad),strada A Vlaicu ,zona centrala dar nederanjata de forfota, orasului,zona linistita, situat la et 2 intr-un bloc de 4 etaje. Compus din: 1coridor intrare cu gresie si mobilier 1 baie cu gresie si faianta,cada ,boiler electric 50l (functional atat pt baie cat si pt ...

889 EUR/m2 | 54 m2

Central, Lipova, Arad

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea