Apartamente de vanzare

Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
8
2

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament Neptun
6

Apartament Neptun

Apartamentul de 2 camere are o suprafață de 50 mp și este situat la etajul 4. Compartimentarea este decomandată, oferind un spațiu bine definit. Este situat aproape de centrul din Neptun și aproape de plaja (5-10 minute de mers pe jos) Vizavi de bloc este Pădurea Comorova și parcul de distracții Aventura ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Neptun, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere Govandari,zona linistita,etaj 1,bloc 4 etaje.Disponibil imediat!
17

VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, FARA INTERMEDIARI, FARA COMISIOANE! DISPONIBIL IMEDIAT! Proprietar vand apartament cu 3 camere, suprafata construita 82 mp (suprafata utila 67 mp ) ,semidecomandat, in Govandari, zona foarte linistita langa Spitalul Judetean si Liceul de Arta. Imobilul este situat ...

999 EUR/m2 | 67 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

*Proprietar*Schimb apartament 2 camere Ploiesti Vest cu Bucuresti
10
23

Schimb cu Bucuresti, un apartament cu 2 camere, cu balcon, cu geam la baie și racordat la toate utilitățile. Apartamentul se află într un bloc construit în anul 1977 la etajul 4 din 4. NU are risc seismic. Suprafață utila 42 mp, construit 49mp. Blocul este amplasat în Ploiești Vest, zona Lamaita Marasesti ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Vest II, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați
5

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați

Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...

1349 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi
8
2

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi

Agentia imobiliara MyaCasa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat Dorohoi Colegiul Grigore Ghica , cu o suprafata de 53 mp , etaj 4 , model semidecomandat . Imobilul dispune de Aer Conditionat , centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet . Se vinde complet mobilat ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 3 cam DOROHOI
9
2

Apartament 3 cam DOROHOI

De vanzare - Apartament 3 camere situat in zona Olinescu , cu o suprafata de 46 mp , model circular , etaj 2 . Imobilul dispune de centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet , boxa , loc de parcare concesionat . Pret 56.000 euro negociabil

1120 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament

Apartament

Apartament de vânzare reformat,37mp,2camere,decomandat în zonaIzbiceanu la parter.Termopane,gresie,faianță,gaze,centrala proprie și canalizare separata.

811 EUR/m2 | 37 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Promovat
Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad.  Pret: 75.000. Negociabil.
5
2

Vând apartament cu doua camere în Centrul Orașului Arad. Pret: 75.000. Negociabil.

833 EUR/m2 | 90 m2

Central, Arad, Arad

Apartament 2 camere | 52 m  | etaj 3 | Str.Echinocțiului
5

Apartament 2 camere | 52 m | etaj 3 | Str.Echinocțiului

Apartament 2 camere | 52 m | etaj 3 | Str.Echinocțiului Popești-Leordeni | 85.499 | disponibil imediat | se vinde exact ca în poze .

1644 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin ,pasarela Bucium et4,zugravit, semimobilat ,16 ,12 mp cu hol baie cu cabina de dus ,toaleta ,str Mihail Sturza

1975 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat & utilat complet, Orizont, str. Năvodari
8

Se vinde apartament de 2 camere, decomandat, situat în zona Orizont Bazar, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață totală de 49,69 mp și este poziționat la etajul 4, fiind prevăzut cu acoperiș din tablă și izolat exterior, oferind un confort termic sporit. Locuința ...