Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

De vânzare : Apartament 3 camere + 2 băi + cămară + hol + bucătărie . Îngrijit și întreținut . Decomandat . Suprafață 80 mp . Mobilă în 2 din 3 camere , centrală pe gaz , geamuri termopan , apă trasă separat , parchet , gresie , faianță . Lângă apartament se află uscătorie comună și locuri pentru depozitare ...

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Promovat
Apartament  3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea
10
6

Apartament 3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea

Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand apartament 2 camere decomandat
10
3

Vand apartament 2 camere decomandat

Proprietar, vând apartament spațios, 2 camere, decomandat, situat în Buzău, pe Bulevardul 1 Decembrie 1918 (Lenin), la etajul 3 într-un bloc liniștit de 4 etaje + mansardă. Este o locuință curată și foarte bine întreținută, așa cum se vedea și în fotografii. De ce merită atenție: Investiție sigură: ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Cartier%252bGarii, Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietari -  Vindem apartament 3 camere, Etaj 2, Arad, Cocorilor UTA > Potrivit Studenți medicină.
9
38

Proprietari - Vindem apartament 3 camere, Etaj 2, Arad, Cocorilor UTA > Potrivit Studenți medicină.

Preț Fix. Vindem apartament 3 camere, decomandat. Vânzarea se poate face astfel: > 1 cameră din 3 = 18.300 Euro preț de plecare. > 2 camere din 3 = 36.600 Euro preț de plecare. În acest moment putem vinde doar 2 camere din 3. Apartamentul este situat pe strada Cocorilor colț cu strada Inului, ...

980 EUR/m2 | 56 m2

UTA, Arad, Arad

Vand garsonieră confort 3
9
3

Vand garsonieră confort 3

Garsoniera confort 3 semidecomdat 14 M2 cadastru intabulare proprietar acte la zi zona Carol Davila .

1893 EUR/m2 | 14 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Direct proprietar, fără comision!! Apartament modern utilat și mobilat, gata de mutat sau investitie
5
2

!!!Atenție, acest anunț aparține direct proprietarului, nu sunt agenție imobiliară, deci nu veți plăti nici un fel de comision!!! Se vinde un apartament total utilat și mobilat modern, gata de mutat sau de dat în chirie regim hotelier. Apartamentul a funcționat până acum în regim hotelier și este ...

1966 EUR/m2 | 73 m2

Sibiu, Sibiu

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1151 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Vand apartament in Brestei
5
3

Vand apartament in Brestei

Apartament decomandat 2camere la parter ,52 mp si un loc de parcare trecut in acte. Imobilul se afla pe strada Aleea Nectarului iar blocul este format din parter si un etaj sunt 7apartamente pe scara ,are centrala propie pe gaze,Ac electrolux cu inverter și wifi,supermarketuri Profi,Lidl,Mall Promenada,Scoala,gradinita,farmacie,statie ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Proprietar direct: Apartament 4 camere în casă naționalizată Ploiești
10

Apartament 4 camere în casă naționalizată Ploiești Sud, Bulevardul Castanilor, rondul 1 de la Gara de Sud, strada B.P. Hașdeu Vindem un apartament spațios, situat la etajul 1 al unei case. La etajul 1 mai este o garsonieră, iar parterul este deținut de un alt proprietar. Curtea este comună. Apartamentul ...

1323 EUR/m2 | 113 m2

Sud, Ploiesti, Prahova

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1747 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Anastasia Residence Oradea
7
1

Anastasia Residence Oradea

Vand apartament in cartier rezidential Anastasia ,zona Nufarul Oradea. Blocul este izolat cu vata bazaltica la exterior si izolat fonic la interior. Costuri mici la asociatie. Apartamentul este compus din living open space cu bucatarie, dormitor, spatiu de depozitare, baie, balcon. Este de tip smart ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

Oradea+%e2%80%93+Sanmartin, Oradea, Bihor

Apartament  Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz
8
4

Apartament Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz

Direct de la proprietar: Apartament 2 camere semidecomandat, nemobilat, curat, gata de renovare dupa gustul cumparatorului, in bloc vechi de caramida ( an constructie -1964),reabilitat energetic, etaj 9 din 10 (cu spalatorie deasupra) Locatie ideala - Acesibil tuturor mijloacelor de transport in comun, ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii
10
5

Vând apartament cu 2 camere in zona republicii

Vând apartament cu 2 camere cu o suprafață generoasă de 55mp2 , pe republicii bloc r24 ,bloc anvelopat acoperiș schimbat și panouri solare pe acoperiș pentru iluminat scarii, cu costuri mici la încălzire , etaj.3 din 4 , camere spațioase , bucatarie mare, renovat recent : geamuri termopan și uși termopan ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament
10
17

Vând apartament

Apartament cu 3 camere 2 bai situat în zona Lidl blvd 23 August nr 2 et 2 peste drum de hotel Armin Eforie Nord 80 mp locuibili.Ap a fost locuit numai pe timp de vară este renovat și utilat complet preț 100000 Euro ușor negociabil tel Solomon Emil

1250 EUR/m2 | 80 m2

Eforie Nord, Constanta

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea