Apartamente de vanzare

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Vand apartament 3 camere ,renovat
9
1

Vand apartament 3 camere ,renovat

Se ofera la vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Plopilor numarul 4, intro zona linistita si accesibila din orasul Campia Turzii Are o suprafata de 65 mp, + 1 balcon si este situat la etajul 2 intr-un imobil cu 4 nivele. Compartimentarea se prezinta astfel: 3 camere 2 holuri 1 bucatarie 1 ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Campia Turzii, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere 72m  zonă liniștită aproape de centrul orașului 1650E m
8
1

Apartament 2 camere 72m zonă liniștită aproape de centrul orașului 1650E m

Vindem apartament 2camere situat pe strada Alba Iulia nr 83 la etaj 1. Suprafață 72m cu balcon de 4.2m . În bloc nou cu doar 7 apartamente finalizat 2026. Aproape ce centrul orașului. Magazin Kaufland si Doi Pași în apropiere. Zonă foarte liniștită retrasă de aglomerația orașului. Zonă verde cu parc ...

1650 EUR/m2 | 72 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Garsoniera 22mp
8
4

Vand Garsoniera 22mp

Garsoniera a fost renovata se da cum se vede in poze mai multe detali la telefon.

864 EUR/m2 | 22 m2

Fagaras, Brasov

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere ultracentral   Mihai Eminescu   modern, 3 băi, eficient energetic
10

Apartament 4 camere ultracentral Mihai Eminescu modern, 3 băi, eficient energetic

Proprietar, nu agenție. Se oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere, situat ultracentral, pe Bd. Mihai Eminescu nr. 20, etaj 3, într-o zonă foarte bună, liniștită și aproape de toate punctele de interes. Compartimentare: 2 dormitoare living spațios bucătărie 3 băi 2 holuri balcon închis ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Botosani, Botosani

Afacere funcțională - ap 2 camere regim hotelier Băile Felix
10

Apartament cu 2 camere decomandate, 51 mp suprafață, format din living open space cu bucătăria, dormitor, baie, hol, balcon și loc de parcare proprietate privată (13 mp). Este situat la etajul 2 într-un bloc nou dotat cu lift și sistem de supraveghere video aflat la aproximativ 350 de metri de Aquapark ...

2096 EUR/m2 | 51 m2

Baile Felix, Bihor

Vând apartament 2 camere Bârlad, Republicii nr.277,B1in statie la Spital

Vând apartament 2 camere Bârlad vis-a-vis de Spital, in statie, bloc B1, deasupra la farmacia Terapia. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, inclusiv electrocasnice și electronice, TV ,AC,etc. Plata se va face pentru toată suma doar in cont bancar euro sau lei ,echivalentul în lei la cursul ...

1558 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

VÂND SAU SCHIMB - Apartament 3 Camere - Stradal - Tomis Nord - Str Tulcei - Gaze - Etaj 2
10
3

- PERSOANĂ FIZICĂ - VÂND APARTAMENT 3 CAMERE ,VEDERE STRADALĂ SEMIDECOMANDAT - BUCĂTERIE , BALCON , BAIE , - STRADA TULCEA NR 5 COLȚ CU BD TOMIS - ZONA TOMIS NORD - ESTE SITUAT LA ETAJ 2 DIN 4 - ÎNCĂLZIREA SE FACE CU GAZE - ESTE IZOLAT LA EXTERIOR - GEAMURI ȘI UȘI TERMOPAN - ÎN IMEDIATA APROPIERE ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
7

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament
10
4

Vand apartament

Proprietar,vand apartament 2camere,54 mp. situat in str. Pepinierii V. Adanca. Mobilat,utilat,acte la zi,AC,incalzire in pardoseala,balcon inchis,centrala proprie ,et 1din3.an constructie 2024. Pret 96000 euro. Optional pot oferi si un loc de parcare. Se accepta credit.

1778 EUR/m2 | 54 m2

Valea+Adanca, Iasi, Iasi

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere suprafață 50m et.4 Nicolina 1,un minut până la Lidl, scară renovată.

1780 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Vând apartament 45 mp utili cu parcare
3

Vând apartament 45 mp utili cu parcare

Vând apartament 45 mp utili cu 2 balcoane de 6, 5 mp ambele , total 52 mp plus un spatiu de depozitare în mansarda cu acces din holul încăperii an construcție 2018 cu centrala proprie pe gaz și încălzire în pardoseală și parcare este situat în Sf Ilie com Șcheia, Suceava este liber și se poate muta ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Suceava, Suceava

Apartamen 2 camere Brazda
2
2

Apartamen 2 camere Brazda

Persoana fizica , vând apartament 2 camere parter situat in Brazda lui Novac,zona complex Novaci.Imobilul are o suprafață utilă de 45 mp ,este din cărămidă pe cadre de beton armat,parchet masiv stejar , călduros ,luminos ,încălzire termoficare. Este compartimentat eficient ,oferind un potențial excelent ...

2000 EUR/m2 | 45 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

 Apartament 3 camere etaj 1 Ion Creangă Prefectura Primarie(fostul C.E.C) liceul Pedagogic
10
9

****PRET FIX și INDISCUTABIL! *****VIZIONARI NUMAI Pe Weekend.. după o discuție în prealabil ,Nu locuim in zona ! ***Rog sa citiți cu atenție descrierea din anut și până la capăt!! NU mai deranjați inutil! VAND Apartament cu 3 camere, etaj 1, în cea mai EXCLUSIVISTA și SELECTA zona din ...

1119 EUR/m2 | 67 m2

Alexandria, Teleorman

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat
10
3

Proprietar,vand apartament 1 camera,intabulat

Proprietar,vand apartament 1 camera la parter cu balcon din 2024 intabulat în Lunca Cetatuii județul Iași complet mobilat și utilat cu plita din sticla pe gaz Beko,cuptor electric Beko,hota Franke,combina frigorifica Beko,cuptor microunde Samsung,mașină de spălat cu uscător incorporat Candy,59mii euro,parcare ...

2107 EUR/m2 | 28 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Mamaia Centru cu vedere la mare si lac, Solid Residence Butoaie, Plaja Vega, TVA inclus
10
8

Apartament cu 2 camere, situat în centrul stațiunii Mamaia, cu două balcoane cu vedere la mare și lacul Siutghiol, etaj 7 din 8 cu regim de înălțime S+P+8E, suprafata totală 60.40 mp, suprafata utilă 48.70 mp, cu acces la supermarketuri în fața blocului. Nemobilat, oferind posibilitatea de personalizare. ...

2600 EUR/m2 | 60 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

PROPRIETAR - Vând   Schimb - Apartament Exclusivist - Primul Rând la Mare - One Mamaia Nord
10
11

PROPRIETAR - Vând Schimb - Apartament Exclusivist - Primul Rând la Mare - One Mamaia Nord

- PROPRIETAR - - APARTAMENT EXCLUSIVIST SITUAT ÎN PRIMUL RÂND LA MARE CU IEȘIRE DIRECT PE PLAJA H2O - CRAZY BEACH VÂND ori SCHIMB un Apartament Exclusivist cu Loc de Parcare privat situat în Complexul ONE MAMAIA NORD !! ATENȚIE !! -APARTAMENTUL este MOBILAT și UTILAT COMPLET plus LOCUL de PARCARE ...

2945 EUR/m2 | 73 m2

Mamaia, Constanta

Proprietar - Vând   Schimb !! APT. PREMIUM UTILAT și Mobilat Complet în zona 0 din Mamaia Nord
10
2

Proprietar - Vând Schimb !! APT. PREMIUM UTILAT și Mobilat Complet în zona 0 din Mamaia Nord

- PROPRIETAR - PREȚ: 149.900 EURO - La schimb se acceptă un apartament de 2 ori 3 camere situat în primul rând la mare. Accept și schimburi cu proprietăți în resorturi precum: Signature, Stefan Building , Alezzi, etc. La schimb ofer ori primesc diferență (doar dacă este cazul). - Sunt deschis și ...

2333 EUR/m2 | 60 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...