Apartamente de vanzare

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea
10
6

Apartament 3 camere 70mp + terasa + loc de parcare, Prelungirea Ghencea

Proprietar propun spre vânzare un apartament deosebit, cu un potențial excelent, ideal pentru cei care își doresc mai mult spațiu și versatilitate. Inițial configurat ca apartament de 2 camere, acesta a fost renovat complet acum 2 ani și inteligent recompartimentat oferind în prezent 3 camere cu o suprafață ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Prelungirea%2bGhencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare penthouse de lux - Vila Ovidiu Luxury Homes, Mamaia
6

Vanzare penthouse de lux - Vila Ovidiu Luxury Homes, Mamaia

Direct proprietari, va prezentam spre vanzare, un apartament deosebit, tip penthouse situat la intrarea in statiunea Mamaia , intr-o zona exclusivita la 50 de m de mare. Amplasata in inima statiunii Mamaia, intre lacul Siutghiol si mare, Vila Ovidiu imbina utilul unei locuinte permanente cu ...

4000 EUR/m2 | 100 m2

Mamaia%252bSat, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Roznov,Neamt!
10
6

Apartament 3 camere Roznov,Neamt!

Proprietar vând apartament 3 camere decomandate,parter,centrul oraș Roznov, langa Dispensarul Roznov,pretabil pentru spatii lucrative (notariat,medical,consultanță, comercial,etc) dar și pentru locuință,preț 45001 Euro.Apartamentul este conectat la utilitati(curent electric,gaz metan,apa, canalizare,internet,încălzirea ...

652 EUR/m2 | 69 m2

Central, Roznov, Neamt

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
9
3

Garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar Bloc solid, reabilitat termic, fără risc seismic, construit în anul 1970 Etaj 4 din 4 (terasă refăcută odată cu reabilitarea, polistiren 30 cm + panouri fotovoltaice) Suprafață utilă 17,44 mp Conectată la toate utilitățile orașului ...

2333 EUR/m2 | 18 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament  de  vânzare  în  Sebeș  Alba  cartier  Lucian  Blaga  4 camere .2 balcone.pivniță  .pod
10
2

Apartament de vânzare în Sebeș Alba cartier Lucian Blaga 4 camere .2 balcone.pivniță .pod

Se vinde apartament cu 4 camere Sebeș Alba cartier Lucian Blaga etaj 3 cu 2 balcoane , pivniță si pod. Bloc cu 3 eteje ,pe scara blocului sunt 8 apartamente . Necesită renovare. Zero.zero.trei.patru. Șase.patru.șapte. Opt.șase.zero. Doi.unu.cinci

994 EUR/m2 | 87 m2

Sebes, Alba

Schimb (vând) apartament 4 cam Rm. Vâlcea cu 2 camere București
8
1

Schimb (vând) apartament 4 camere stare perfectă, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, priveliște deosebită asupra dealului Capela și muntelui Cozia, cu apartament 2 camere în București etaj p, 1, 2 sau cu o casă mică, ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Gorjului, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere + boxa in Murfatlar
5

Apartament 2 camere + boxa in Murfatlar

Apartamentul are 2 camere, 40mp si are multiple imbunatatiri: termopane, usa metalica, faianta, gresie, incalzire cu soba pe lemne. Este la parter si are acces direct din balcon la boxa care este situata sub dormitor. Este situat pe str. Ion Gheorghe Dragusanu, in Murfatlar, jud Constanta Pretul este ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Basarabi, Constanta

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vânzare apartament 2 camere + terasă
10

De vânzare apartament 2 camere + terasă

De vânzare apartament cu suprafața totală de 74 mp, situat în Constanța, pe strada Ion Corvin, în zona Casei de Cultură. Apartamentul este compus din living spațios, dormitor cu dressing, o baie, o bucătărie, o debara și o terasă de 74 mp (extratabulră), ideală pentru amenajări exterioare sau extinderea ...

1214 EUR/m2 | 140 m2

Casa de Cultura, Constanta, Constanta

Apartament in Orșova
6
2

Apartament in Orșova

Vind apartament 42 mp situat in Orasul Orsova , jud. Mehedinți , poziție centrala lingă parc pe malul apei la etaj 7 la prețul: 35000 euro . Relatii la tel : 0 8 5 4 2 5 3 8 7 7

833 EUR/m2 | 42 m2

Orsova, Mehedinti

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament central, mobilat gata de mutat. Merită văzut! Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la nr. de tel.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Central, Husi, Vaslui

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsonieră Damaroaia
9
2

Garsonieră Damaroaia

Se oferă spre vânzare garsonieră situată la etajul 3 din 4 într-un imobil construit în 2008 prevăzut cu LIFT. Locuința are o suprafață de 34,26 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din: - camera spațioasă - bucătărie mobilată și utilată - baie mobilată - balcon - aer condiționat - centrală ...

2500 EUR/m2 | 34 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Vand apartament
10
40

Vand apartament

PROPRIETAR.Vand apartament 3C decomandat str Roman Musat,mobilat si utilat.

1038 EUR/m2 | 80 m2

Roman, Neamt

apartament de vanzare de 3 camere Craiova ULTRACENTRAL CASA ALBA

se vinde apartament de 3 camere in Craiova la Casa Alba ultracentral 75 de m2 decomandat+ anexe pod si boxa

1999 EUR/m2 | 75 m2

Craiova, Dolj

vand camera camin stil garsoniera
6

vand camera camin stil garsoniera

camera camin transformat in garsoniera 24 metri patrati in valea rosie langa henri coanda utilata complet renovata in 2026

1875 EUR/m2 | 24 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere,Beclean,BN
5

Vand apartament 3 camere,Beclean,BN

De vânzare apartament 3 camere,decomandat,cu o suprafață totală de 100 de mp.Apartamentul este la etajul 1 într-un bloc reabilitat termic cu vata bazaltica de 20 de centimetri.Are 3 camere spațioase,luminoase,o baie,WC de servici,un hol mare și o bucătărie mare.Are și 2 balcoane mari,închise cu termopane.Dispune ...

1067 EUR/m2 | 75 m2