Apartamente de vanzare

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere decomandat spatios loc de parcare inclus
5
4

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat in Pitești zona Prundu, parchet , gresie, faianță, termopan,ușă metalică ,balcon închis , centrală proprie pe gaze și calorifere, utilat și mobilat modest,necesita modernizări după preferință,dar este locuibil. Suprafata utila este de 54 mp, Blocul are regimul ...

1315 EUR/m2 | 54 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8
1

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
3

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament cu scară interioară
10

Proprietar vând apartament cu scară interioară

NOU PE PIAȚĂ ÎN ABRUD APARTAMENT 3 CAMERE, complet mobilat și utilat. Certificat de performanță energetică clasa A. Preț: 52.000 Parter bloc cu 2 etaje Parc lângă bloc, liniște, verdeață. Detalii la cheie: 3 camere spațioase Bucătărie separată la demisol, cu acces din hol. ...

612 EUR/m2 | 85 m2

Abrud, Alba

Vand ap central km 0 pt activitate, birou cabinet agenție sediu firma
10
15

Situat pe str Memorandumului ap de 74 m compus din camera cu 43 m alta camera de 18m hol 12m baie 6 m ,loc de parcare in curte,teren aferent de 80m constructie acces auto parcare in curte istoric.gradina retrasa acces doar proprietari

3473 EUR/m2 | 74 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vand apartament 3 camere
5

vand apartament 3 camere

renovat 3 camere 2 min de scoala 2 min de gradinita contact prin mesaj

2167 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

Vând garsonieră confort 3
6
5

Vând garsonieră confort 3

Vând garsonieră confort 3 ,Unirii Aleea Insulei ,etaj 4,Libera Sau schimb cu garsoniera in București.Ofer diferența.

1769 EUR/m2 | 13 m2

Buzau, Buzau

inchiriez apartament
8

inchiriez apartament

inchiriez apartament cu doua camere situat pe str. Intre Lacuri nr.20, et.2. apartamentul se afla intr-un bloc nou, situat la 10 min. de Iulius Mall.

13 EUR/m2 | 45 m2

Cluj-Napoca, Cluj

garsoniera
10

garsoniera

Garsonieră de 16mp, bloc cu RS1, Bld Carol

2250 EUR/m2 | 16 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

VAND(SCHIMB CU CASA) Apartament 4 camere decomandat, cartier Micălaca
10
16

Vând (sau schimb cu casă) apartament decomandat, 4 camere transformate în 3, bloc din cărămidă, etaj 1 din 4, balcon de 7 metri, compus din: o sufragerie mare, două dormitoare, o bucătărie mare, două băi (baia mare cu bideu și geam), renovat, mobilat (mobila este nouă), centrală nouă cu gaz, boxă mare ...

1538 EUR/m2 | 80 m2

Arad, Arad

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vând apartament cu 2camere decomandat 63mp

Vânzare apartament cu 2camere 63mp, decomandat in cartierul Mărăței Piatra Neamț

873 EUR/m2 | 63 m2

Cartier Mărăței , Piatra Neamt, Neamt

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
16

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

vînd apartament 5

vînd apartament

vînd ap. 3 camere ,3 holuri ,2 servicii (baie și wc de serviciu) balcon închis +logie închisă cu termopan apartamentul este dotat cu centrală proprie ,cu termopane și izolat interior din momentul intrării în posesie Ap este situat în str Longinescu et 2 pe S/V Mp 65 ,an construcție1986/1987 preț 75000 ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere Buzaului
7
8

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

Vând apartament decomandat   Alexandria, între 1 Mai și Școala 4
10
1

Vând apartament decomandat Alexandria, între 1 Mai și Școala 4

Vând apartament decomandat Alexandria, între 1 Mai și Școala 4 Locație: Strada Dunării, Bloc 914, între 1 Mai și Școala 4 Etaj: 4 4, acoperiș refăcut Suprafață: 90 mp, decomandat Camere: 3 (din 4 inițiale), 2 băi, bucătărie, balcon Dotări: centrală termică, aer condiționat Vortex 24.000 BTU, termopane, ...

1022 EUR/m2 | 90 m2

Alexandria, Teleorman

Vand apartament 4 camere
5

Vand apartament 4 camere

Dacă îți dorești un cămin într-o zonă verde, ferită de agitația orașului, acest apartament este alegerea ideală. Situat la etajul 3, într-un bloc amplasat pe o alee liniștită, apartamentul dispune de 4 camere spațioase, este complet mobilat și pregătit pentru mutare imediată. Suprafața utilă de 85 mp ...

1647 EUR/m2 | 85 m2

Botosani, Botosani

Apartament 3 camere Grui estaj 4
2

Apartament 3 camere Grui estaj 4

Apartament 3 camere de vânzare complet mobilat și utilat Preț: 60.000 ușor negociabil Se vinde apartament spațios și îngrijit, situat la etajul 4, într-o scară liniștită, cu doar 2 apartamente pe etaj și vecini cumsecade. Ideal pentru familie cu copii, mutare imediată fără investiții suplimentare. ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Campulung-Muscel, Arges

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
6

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
6

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, 2 bai, 71 mp, etaj.1, decomandat. Zona Dedeman-Jysk. Instalatiile sanitare si electrice schimbate. Mai multe relatii la nr. de telefon:

1183 EUR/m2 | 71 m2

DEDEMAN-JYSK, Pascani, Iasi

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

vând partament cu 3 cam'et'1 m11 sau schimb cu casa ,ofer si diferentă
10

De vânzare Apartament 3 camere complet mobilat și utilat Etaj 1din 4, zonă liniștită, cu locuri de parcare disponibile chiar în fața balconului Apartamentul are o compartimentare practică și modernă: 2 dormitoare spațioase sufragerie cu ieșire directă în balcon bucătărie mare și luminoasă ...

1397 EUR/m2 | 68 m2

Targoviste, Dambovita

Salvează căutarea