Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.
1633 EUR/m2 | 49 m2
Timisoara, Timis
22 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1633 EUR/m2 | 49 m2
Timisoara, Timis
22 mai
Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
13 mai
Apartament 2 camere de vânzare Militari, zona Bulevardul Timișoara Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Sector 6, în zona Bulevardului Timișoara, pe Strada Aleea Valea Călmățuiului Locuința are o suprafață totală de 57,2 mp și o suprafață utilă de 54,5 mp, fiind poziționată pe ...
2000 EUR/m2 | 55 m2
Sector 6, Bucuresti
18 mai
Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...
806 EUR/m2 | 78 m2
Satu Mare, Satu Mare
18 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită
910 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
azi 00:49
Apartament 4 cam, 75 mp utili, cf 1, decomandat, vis-a-vis Profi, Pucioasa, bucatarie, debara, baie, WC de serviciu, 2 balcoane, boxa la subsol (16 mp)
1067 EUR/m2 | 75 m2
Central, Pucioasa, Dambovita
azi 00:49
intre bld ALEXANDRU OBREGIA și BRANCOVEANU vă oferim la vânzare pe str COVASNA un ap 2 cam cf 1 decom 51 mp situat la etj 7 10 intr-un bloc reabilitat termic din 1971 liber și curat la 89900 euro
1763 EUR/m2 | 51 m2
Sector 4, Bucuresti
azi 00:48
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere în zona Rogerius. Puncte de interes: Mijloace de transport,școli,piața,poșta,parcuri,restaurante. Apartamentul se vinde gol FĂRĂ AGENȚIE IMOBILIARE
2222 EUR/m2 | 36 m2
Rogerius, Oradea, Bihor
azi 00:45
Vând apartament modern într-o zonă ultracentrala din Odorheiu Secuiesc, situat pe str. 1 Decembrie 1918, la o distanță de doar câteva sute de metri de centrul orașului. Apartamentul are o suprafață utila de circa 90 mp, având 3 camere decomandate, bucătărie, cămară, o baie spațioasă (cu cabină de duș ...
1439 EUR/m2 | 90 m2
Central, Odorheiu Secuiesc, Harghita
azi 00:39
Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...
2762 EUR/m2 | 101 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 00:38
Vând garsoniera 1 camera zona blașcovici etajul 4
1364 EUR/m2 | 33 m2
Blașcovici , Timisoara, Timis
azi 00:19
De vânzare Apartament 2 camere decomandat, Etaj 4 4 | 50,48 mp utili +3,34 mp balcon | Târgu Jiu Îți propunem spre vânzare un apartament confortabil cu 2 camere, situat în Târgu Jiu, la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș din tablă lindab, izolat pe exterior cu zapada de 10 cm grosime. Ideal pentru ...
1667 EUR/m2 | 54 m2
Targu Jiu, Gorj
azi 00:10
Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...
1479 EUR/m2 | 47 m2
Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti
azi 00:10
Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...
2907 EUR/m2 | 99 m2
Delfinariu, Constanta, Constanta
azi 00:03
Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...
1500 EUR/m2 | 32 m2
La+Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov
ieri 23:51
Schimb apartament 88 mp, etajul 2 din 4, 3 camere , două balcoane închise cu geamuri termopan ,baie,wc de serviciu, încălzire centrală proprie, geamuri termopane, parcare auto.Arad cu similar Timișoara s au o casa la periferie
1136 EUR/m2 | 88 m2
Confectii, Arad, Arad
ieri 23:49
Apartamentul are 37m2, se vinde mobilat si utilat, asa cum se vede in poze. Bloc Park Residence, vis-a-vis de parcul Monument