Apartamente de vanzare

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere 90,7mp
4

Apartament 3 camere 90,7mp

Proprietar - Oportunitate rară! Vă propunem spre vânzare un apartament nou, cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 al unui imobil cu regim mic de înălțime dotat cu lift, video interfon, camere supraveghere și acces cu barieră, bloc construit cu materiale premium și finisaje de înaltă calitate situat ...

1852 EUR/m2 | 91 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere tip duplex Râmnicu Vâlcea | Preluare antecontract Se oferă spre preluare promisiune de vânzare-cumpărare pentru apartament modern tip duplex, situat în Râmnicu Vâlcea, zona Troianu Meri, într-un imobil nou aflat în curs de edificare. Suprafață utilă totală: 66,95 mp Compartimentare ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Troianu, Ramnicu Valcea, Valcea

apartament penthause 150 mp utili
5

apartament penthause 150 mp utili

Apartament Penthouse 150 mp utili , 3 nivele,, etj 9, 10, mansarda, 4 camere, 3 bai, balcoane pe fiecare nivel, terasa , 244990 euro negociabil... Intabulat cu toate actele in regula...

1633 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

B-dul Constantin Brancoveanu, str. Lamotesti, vanzare apartament 2 camere semidecomandat
10
1

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, B-dul Constantin Brancoveanu, strada Lamotesti, suprafata 36.02 mp, etaj 3 din 4, gresie, faianta, parchet, bloc reabilitat termic si toate conductele pentru partile comune sunt schimbate. Ferestrele din termopan ale apartamentului se afla pe rasarit, vara ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Sector 4, Bucuresti

apartament doua camere baie bucatarie sala de sport suprafata 160 Mp  pus mansarda nefa
9
18

apartament doua camere baie bucatarie sala de sport suprafata 160 Mp pus mansarda nefa

apartament doua camere baie bucatarie 80 mp sala de sport suprafata 80mp Garsoniera compusa din camera și baie proprie ci wc di cabina de dus Mansarda 80 mp 1000 EUR mp Restaurant cu pivniță ideala ptr crama 275 mp Utilitățile sunt împreună gaz curent apa canalizare cablu TV internet

200 m2

aradul+nou, Arad, Arad

Apartament 1 Camera
10
7

Apartament 1 Camera

Vând garsoniera decomandata in Mihai Bravu Teleajen, cu suprafața utila de 40,52 mp + boxa de 20,24 mp. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul sre separație de gaze, centrală , AC. Apartamentul este renovat complet, iar totul este nou și de calitate. Apartamentul se ...

1195 EUR/m2 | 41 m2

Ploiesti, Prahova

Schimb 2 apartamente cu casa în București 1

Schimb 2 apartamente cu casa în București

Schimb 2 apartamente cu 2 camere, sector.3 cu casa în Bucuresti , sectoarele 1,2, 3,4 . Apartamentele sunt renovate, mobilate, utilate în 2025. Mai multe detalii la tel. .

801 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere STRADAL, ideal locuință sau spațiu comercial. Proprietar
10

Apartament cu 2 camere decomandat, situat la parterul unui bloc de 10 etaje, construit în anul 1973, prevăzut cu 2 lifturi. Suprafață: 50 mp, Balcon închis. Aer condiționat. Baie cu geam. Loc de parcare ADP. Zonă aerisită, cu mult spațiu verde și trotuare largi. Mare avantaj: poziționare STRADALĂ, ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI 15

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI

Vând urgent apartament 3 camere , intrari separate in Hunedoara zona M7, strada Viorele nr6 bl 7 ap14 ,etaj 3 din 4 ,hol lung 6m ,bae ,bucatarie ,camara ,balcon inchis ,vând apartamentul deoarece locuesc in Irlanda si nu mai revin in tara , este nelocuit din 2008 adica de 16 ani , doritorii ma pot contacta ...

592 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2-3 cam. Bucuresti - Baicului, etaj 6 din 8, 1984, 51 mp, mobilat, decomandat, incadrat.
10
1

Direct proprietar, Vand apartament cu 2-3 camere, decomandat, in Bucuresti, sector 2, zona Baicului, langa Lidl - Baicului Pantelimon. Apartamentul se afla in blocul 6B, str. Costache Conachi nr. 10, orientat spre Vest (toate camerele), intr-o zona linistita, la 5 min. de mers pe jos de capatul de linie ...

2647 EUR/m2 | 51 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
4

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
13

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

vînd apartament 2 camere
5

vînd apartament 2 camere

de vînzare ap 2 camere cu centrala propie zugrăvit balcon închis gresie faianță uși schimbate geamuri PVC cu patru camere se vinde mobilat

1351 EUR/m2 | 51 m2

2 Moldoveni, Calarasi, Calarasi

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament Dorobanti 1

Vand apartament ,Dorobanti 1 langa scoala 7. Mai multe detalii la telefon: . Pentru vizionari suna-ti la numarul de mai sus.

1236 EUR/m2 | 55 m2

Buzau, Buzau

Vand apartament nou cu 2 camere