Apartamente de vanzare

Promovat
Vând garsoniera 2

Vând garsoniera

Vând garsoniera Zona Kaufland Imum bl c2 parter Decomandat Baie Bucătărie Dormitor Hol Balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr de telefon:

1061 EUR/m2 | 33 m2

Medgidia, Constanta

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Dimitrie Cantemir - 1 minut Metrou, Comision Zero
9

Apartament 2 camere Dimitrie Cantemir - 1 minut Metrou, Comision Zero. Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat pe Bulevardul Dimitrie Cantemir , într-una dintre cele mai bine cotate și căutate zone din București. Poziționarea excelentă oferă acces imediat către Piața Unirii, dar și ...

2237 EUR/m2 | 46 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare Studio
10

Vanzare Studio

Vand Studio in Mamaia Nord, in hotelul White Tower, este situat la etajul 1, vedere partiala la mare. Suprafața 41mp. Se vinde total mobilat.

3044 EUR/m2 | 41 m2

Navodari, Constanta

Garsoniera Alphaville 3 Racadau
5
1

Garsoniera Alphaville 3 Racadau

Garsoniera Alphaviile 3 Racadau 48 mp Mobilata complet Etaj 6 10 Pret; 118.000EUR negociabil Nu dețin parcare,dar este 1 parcare a primăriei langa bloc Pentru mai multe detalii va rog sa ma contacti la nr

2458 EUR/m2 | 48 m2

Brasov, Brasov

Proprietar vând studio mobilat la cheie în Mamaia Nord
5
9

Proprietar vând studio mobilat la cheie în Mamaia Nord

Proprietar vând studio mobilat și utilat la cheie în Mamaia Nord zona Lidl în ansamblul rezidențial IBO Residence. - bloc nou construit - lift - etajul 2 - vedere pe față - loc de joaca pentru copii - posibilitate loc de parcare - capacitate de cazare 4 adulți - pat matrimonial și canapea extensibilă - ...

1737 EUR/m2 | 38 m2

Constanta, Constanta

Garsoniera de vanzare
1
13

Garsoniera de vanzare

De vanzare garsoniera,strada Garofitei,etajul 2,mobilata si utilata

440 EUR/m2 | 25 m2

Stei, Bihor

Garsoniera decomandata în bloc nou, Avangarden 3
6
4

Garsoniera decomandata în bloc nou, Avangarden 3

Propunem spre achizitie garsoniera decomandata, amplasata la etaj 2 8,ideală pentru o viață modernă. Deține loc de parcare și boxă! Situată într-un cartier rezidential, garsoniera oferă posibilitatea relocarii într-o zona cautata a Brașovului. Pe lângă poziționare,cu acces rapid la toate facilitățile ...

2361 EUR/m2 | 36 m2

Avantgarden, Brasov, Brasov

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vând apartament cu doua camere situat la etajul 3 in zona centrala pe Gheorghe Petrașcu,situat aproape de cabinete medicale ,policlinica,grădinița, scoli ,licee, piata, Penny Market și diferite magazine. - apartamentul dispune de încălzire cu centrala proprie, baie recent renovata ,apartament proaspăt ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Tecuci, Galati

Apartament 14Mai
5
7

Apartament 14Mai

Vand apartament cu 2 camera la etajul 3 in 14Mai Nufarului Geamuri termopane montat recent,usa metalica,interfon,centrala termica,izolat din interior. Se vinde fara mobila Fara Intermediari!!! Pret: 42.000 EURO Numar de telefon

1024 EUR/m2 | 41 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ap de vanzare

Ap de vanzare

Apartament 2 camere de vânzare Cernavodă, jud. Constanța Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Cernavodă, pe Str. Medgidiei, nr. 6, bloc H3, Scara A, etaj 3 din 4, apartament 12. Detalii locație: zonă liniștită, central, cu acces facil la puncte de interes apropiere de magazine, ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Cernavoda, Constanta

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!
5

Aparent 2 camere zona liniștită de vânzare!

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , zona bungar, strada pepineriei , bloc S2 , etajul IV . Apartamentul dispune de o suprafață totală 50,63 mp , recent renovat , termopane , centrala noua, beci propriu și acoperiș. Prețul este de 69k eur Cash iar prin credit 74k eur negociabil. Pentru mai multe ...

1353 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Apartament Sector 6 1

Apartament Sector 6

Se vinde apartament decomandat cu doua camere in zona Crangasi. Blocul este din anul 1984, reabilitat anul trecut si dispune de doua lifturi noi Schindler. Apartamentul are 53 mp si este in curs de renovare completa (inclusiv instalatii electrice si sanitare noi, incalzire in pardoseala), dispune de ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere o baie bucătărie balcon toate utilitățile necesare

929 EUR/m2 | 70 m2

Bals, Olt

Apartament 3 camere semidecomandat 39B
5

Apartament 3 camere semidecomandat 39B

Persoana fizica vând apartament 3 camere semidecomandat, izolație exterioară, rulouri la geamuri , centrala termica, în fața blocului stația de autobuz, la 10minute piața 39, mobilat,geam la baie, 48 mp utili, 52 mp cu balcon la dormitorul mare, etaj 4 4, micro 39 A, preț 60.000 euro negociabil, se acceptă ...

1250 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera in Orastie-Pricazului
1
11

Vand garsoniera in Orastie-Pricazului

Vand garsoniera in Orastie ,Pricazului in apropierea Spitalului,suprafata aprox.38 M2,necesita renovare total si utilitati! Toate actele legale la zi!!!Pretul nu este negociabil,mersi! Contact preferabil pe WhatsApp.

353 EUR/m2 | 34 m2

Orastie, Hunedoara

Vand apartament 2 camere la metrou Dristor
5

Vand apartament 2 camere la metrou Dristor

Apartament 2 camere decomandat 59 mp Metrou Dristor complet renovat poziție excelentă Important de reținut! Anunț particular! Nu ne dorim colaborare cu agenție! Vă rugăm nu insistați! Proprietar, vând apartament 2 camere decomandat, situat pe Strada Dristorului, la doar 300 m de stația de ...

2286 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând apartament cu 3 camere în Gherla  Cluj
3
1

Vând apartament cu 3 camere în Gherla Cluj

Vând apartament cu 3 camere în Gherla, str George Coșbuc, etajul 3, cu suprafața de 63 mp, finisaje clasice, ne mobilat. Zonă liniștită, spații verzi, cu școala generală Nr 1 (proaspăt renovată redată în folosință), gara și autogara în imediata proximitate. Info la tel

1797 EUR/m2 | 63 m2

Gherla, Cluj

Vând apartament Focsani SUD
5
7

Vând apartament Focsani SUD

Vând apartament ne renovat preț negociabil !

913 EUR/m2 | 46 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Vand apartament M3
5
6

Vand apartament M3

Persoana fizica,vând apartament cu 2 camere semidecomandat,mobilat și utilat precum se prezintă în fotografii .