Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră modernă uta   gata de mutare   ideal investiție
9
2

Garsonieră modernă uta gata de mutare ideal investiție

Garsonieră modernă de vânzare Arad, zona UTA Vând garsonieră complet mobilată și utilată, situată la etajul 3, într-un bloc îngrijit din zona UTA. Suprafață totală: 33 mp (22 mp utili) Compartimentare practică: cameră, bucătărie, baie complet mobilată se vinde exact ca în poze bucătărie utilată ...

1773 EUR/m2 | 22 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Vând garsoniera strada ursului etaj4 complet mobilata cu baie bucătărie , baie preț 2700 euro detalii la telefon

848 EUR/m2 | 33 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Studio Astoria Lake
3
1

Studio Astoria Lake

Vand studio in Astoria Lake 1 , Mamaia Nord 25 m2 utili +5 m2 balcon, vedere lac si mare Etaj 7 din 10

2600 EUR/m2 | 25 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vand Apartament 2 camere, bloc nou, Dumbravita
10
1

Vand Apartament 2 camere, bloc nou, Dumbravita

Vand apartament cu 2 camere, 52.46 mp utili + balcon generos de 6.24 mp, clasa energetica A, si are inclus si 2 locuri de parcare. Apartamentul este situat la etajul 2, într-un imobil cu regim de înălțime P+2E+M, mansarda fiind locuită. Se afla pe strada Miksath Kalman, strada recent renovat, cu canalizare, ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Vand sau schimb apartament
5
2

Vand sau schimb apartament

Vand sau schimb apartament Complex Rasarit de Soare( Pacurari) , 2 camere open space 34mp, boxa pe hol 3mp, loc de parcare 12mp cu apartament una camera in zonele - Arcu Gara, Central, Podul de Fier, Tatarasi. Apartamentul de poate preda asa cum este prezentat in fotografii.

2529 EUR/m2 | 34 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Vând apartament
5

Vând apartament

Vând apartament, 2 camere , zona monument

1500 EUR/m2 | 50 m2

Bals, Olt

vind apartament 2 camere 1

vind apartament 2 camere

apartament confort 1 marimea de 55 metri patrati,utilat cu termopane usa metalica la intrare,incalzire cu teracota,boiler

Orsova, Mehedinti

Apartament zona liniștită de vânzare!
9

Apartament zona liniștită de vânzare!

Ofer sper vânzare apartament cu 2 camere în Dej, zonă bungar, strada Pepineriei , numar 11 , bloc S2 , etajul IV cu o suprafață total de 50,63 mp . Apartament izolat cu acoperiș și beci propriu, renovat recent , termopane, cantrala noua, fara mobilier . Preț 70k eur cash sau prin credit 75k eur negociabil. ...

1373 EUR/m2 | 51 m2

Dej, Cluj

Apartament 2 camere   Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc
5
7

Apartament 2 camere Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc

Apartament 2 camere Cartier Solar | Etaj 3 | Vedere parc | 120.000 Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Bulevardul Metalurgiei nr. 132, în Cartierul Solar, etaj 3, într-un imobil construit în 2018, cu vedere deschisă către parc. Locuința este luminoasă, bine compartimentată ...

419 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Central, liber, Centrala Termica, mobilat
11
13

Garant Imobiliare vinde apartament 2 camere, zona Expo Parc-Calea Bucuresti-Livezilor, confort 1 SD, etaj 4 4. Apartamentul are suprafata: 47 mp este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, 2 holuri, grup sanitar si un balcon. Are ca dotari : Centrala termica 24kW, calorifere otel, Aer conditionat, ...

1616 EUR/m2 | 43 m2

Pitesti, Arges

apartament 4 camere
5
2

apartament 4 camere

Apartament cu 4 camere, ultracentral, etaj 6 10 Renovat acum 3 ani Inlocuit instalatie electrica si sanitara Centrala schimbata martie 2026, garantie 5 ani Doua grupuri sanitare Bucatarie mare 3 instalatii de aer conditionat

1434 EUR/m2 | 80 m2

Alexandria, Teleorman

Caut colegă de apartament,cartier Militari residence.Anuntul este doar pentru fete!
2
1

Caut colegă de apartament,cartier Militari residence. Pentru mai multe detalii vă aștept în privat. Țin să precizez că proprietarul nu acceptă animale. Camera disponibilă este cea din imagini. Chiria este de 1350 lei,plus celelalte utilități care se vor împărți la doi. Anunțul este valabil doar pentru ...

9 EUR/m2 | 33 m2

Rosu, Ilfov

Garsoniera confort 3 1

Garsoniera confort 3

Garsoniera confort 3 , 12 mp

775 EUR/m2 | 12 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand apartament 2 camere Oradea
5
4

Vand apartament 2 camere Oradea

Vând apartament două camere, în Oradea, etaj 4 4, acoperiș țiglă, mobilat, imediat ocupabil, preț 72000 euro ușor negociabil. Nu sunt interesat de colaborare cu firme de intermediere. Nu accept vanzarea prin credite ipotecare cu bănci.

1309 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Garsoniera Auchan Vitan
4
2

Garsoniera Auchan Vitan

Garsoniera aproximativ 40 mp, proprietar, locuiesc intr-un apartament acum si rog seriozitate pentru vanzarea garsonierei.

1816 EUR/m2 | 38 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum
7

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum

Vând apartament 2 camere tip 1 nemobilat este închiriat ca birou in prezent. Etajul 1 Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare. Nu deranjați inutil, nu este negociabil prețul.

3651 EUR/m2 | 63 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament
9
4

Vând apartament

Apartament cu doua camere, bucătărie,balcon, cămară,debara,baie.Apartamentul este situat in Mănăștur aproape stația de autobuz piata școli, grădinițe,parcuri Lt copii.

3529 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 cam 2

Apartament 2 cam

De vânzare apartament 2 camere în Bragadiru Str Ciresar Bloc din 4 nivele cu lift,parcare personală pentru mașina auto, aer condiționat, bucătărie Old Spice Suprafața totală 45 M.P

Bragadiru, Ilfov

Apartament spațios 64 mp, 2 camere, decomandat, Iaşi, Bd.Poitiers
5
2

Proprietar vând un apartament spațios 2 camere decomandat, 64,20 mp în zona Poitiers, la câțiva pași de Lidl și cu acces facil la mijloace de transport. Apartamentul este situat la etajul 2 din 10 într-un bloc pe cadre de beton, construit în anul 2000 și dat in folosință în 2001. Cu dublă orientare ...

355 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

3 camere Popesti Leordeni (zona noua) in apropiere de metrou
5

Va propun spre vanzare un apartament de 3 camere cu 2 bai si 2 bacoane situat la etajul 2 4 cu o suprafata utila de 59 mp, pe strada Biruintei langa magazinul Mega Image. Locuința oferă confort, funcționalitate, fiind ideală pentru o familie sau o persoana care apreciază un spatiu bine compartimentat ...

2017 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament de vânzare în  Năvodari.
6

Apartament de vânzare în Năvodari.

Vând în Năvodari apartament 2 camere decomandate, suprafața de 52 mp, etaj 4, izolat exterior și interior, mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul este spațios cu vedere bilaterală și prezintă îmbunătățiri, centrală proprie pe gaz, aer condiționat. Apartamentul se află în zonă bună lângă magazinul ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Navodari Tabara, Constanta

Vând apartament nou
9
1

Vând apartament nou

Persoana fizică vând apartament, zona Vivo, în bloc finalizat în anul 2025, 46 mp + 7 mp terasă, semidecomandat, finisaje de lux, mobilat și utilat complet, încălzire în pardoseală, view deosebit! Preț 166.000 euro neg. Parcare subterană 10.000 euro Pt mai multe detalii tel.

3532 EUR/m2 | 47 m2

Floresti, Cluj

Salvează căutarea