Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac
10
2

Apartament de vanzare - 2 camere - Baba Novac

Apartament 2 camere open-space Compozitori Baba Novac, Constanța Proprietar vand apartament 2 camere open space, situate in cartier Compozitori Baba Novac. Detalii apartament: - Etaj 2 9 (bloc cu lift). - Suprafata totala 56mp utila 50mp. - Open-space - spațios, luminos, bine compartimentat. - ...

1732 EUR/m2 | 56 m2

Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum
7

Vând apartament 2 camere bloc nou Iuliu Maniu 6R Novum

Vând apartament 2 camere tip 1 nemobilat este închiriat ca birou in prezent. Etajul 1 Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare. Nu deranjați inutil, nu este negociabil prețul.

3651 EUR/m2 | 63 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament
9
4

Vând apartament

Apartament cu doua camere, bucătărie,balcon, cămară,debara,baie.Apartamentul este situat in Mănăștur aproape stația de autobuz piata școli, grădinițe,parcuri Lt copii.

3529 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 cam 2

Apartament 2 cam

De vânzare apartament 2 camere în Bragadiru Str Ciresar Bloc din 4 nivele cu lift,parcare personală pentru mașina auto, aer condiționat, bucătărie Old Spice Suprafața totală 45 M.P

Bragadiru, Ilfov

Apartament spațios 64 mp, 2 camere, decomandat, Iaşi, Bd.Poitiers
5
3

Proprietar vând un apartament spațios 2 camere decomandat, 64,20 mp în zona Poitiers, la câțiva pași de Lidl și cu acces facil la mijloace de transport. Apartamentul este situat la etajul 2 din 10 într-un bloc pe cadre de beton, construit în anul 2000 și dat in folosință în 2001. Cu dublă orientare ...

355 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

3 camere Popesti Leordeni (zona noua) in apropiere de metrou
5

Va propun spre vanzare un apartament de 3 camere cu 2 bai si 2 bacoane situat la etajul 2 4 cu o suprafata utila de 59 mp, pe strada Biruintei langa magazinul Mega Image. Locuința oferă confort, funcționalitate, fiind ideală pentru o familie sau o persoana care apreciază un spatiu bine compartimentat ...

2017 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament de vânzare în  Năvodari.
6

Apartament de vânzare în Năvodari.

Vând în Năvodari apartament 2 camere decomandate, suprafața de 52 mp, etaj 4, izolat exterior și interior, mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul este spațios cu vedere bilaterală și prezintă îmbunătățiri, centrală proprie pe gaz, aer condiționat. Apartamentul se află în zonă bună lângă magazinul ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Navodari Tabara, Constanta

Vând apartament nou
9
1

Vând apartament nou

Persoana fizică vând apartament, zona Vivo, în bloc finalizat în anul 2025, 46 mp + 7 mp terasă, semidecomandat, finisaje de lux, mobilat și utilat complet, încălzire în pardoseală, view deosebit! Preț 166.000 euro neg. Parcare subterană 10.000 euro Pt mai multe detalii tel.

3532 EUR/m2 | 47 m2

Floresti, Cluj

Apartament de vânzare
2

Apartament de vânzare

Nr de tel:

1096 EUR/m2 | 82 m2

Husi, Vaslui

Ap de vanzare
7
4

Ap de vanzare

Ap de vanzare cu 2 camere ,se vinde cum e în poze utilat .Ap se afla la etajul 2 este izolat .Zona foarte bună aproape de piață și magazine .

1571 EUR/m2 | 35 m2

Turda, Cluj

proprietar, vand ap 2 cam, cf1, decomandat, etaj4, 54mp, zona Progresu, proximitate scoala, Kaufland
6
9

Proprietar vinde apartament 2 camere, decomandat, 54 mp zona Progresu Apartamentul este spațios, ideal pentru locuit sau ca investiție pentru închiriere. Blocul este din 1981, situat într-o zonă liniștită și cu acces rapid la școală, Kaufland și transport public. Etaj 4 din 4, cu potențial de renovare ...

739 EUR/m2 | 54 m2

Braila, Braila

Apartament trei camere
1

Apartament trei camere

Vand apartament trei camere, str. T.Vladimirescu, bl.t4, sc.a, ap.5,et.2, an costructie 1985, suprafata utila 61,8 mp.

66 EUR/m2 | 861 m2

Central, Dragasani, Valcea

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia
9
1

De vanzare apartament 3 camere, zona Decebal-Dacia

De vanzare apartament 3 camere tip PB in zona Decebal-Dacia, pe strada Costache Negruzzi, situat la etajul 4 4 in bloc cu acoperis. Este orientat spre sud-est, fiind foarte luminos. Se afla intr-o zona linistita, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, supermarket, magazine, banci, gradinita, ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Garsoniera 20.000
5
11

Garsoniera 20.000

Garsonieră de vânzare în zona Piața Gemeni, situată într-o casă naționalizată. Locuința are o suprafață de 16 mp și beneficiază de balcon deschis, cu acces într-o curte comună. Zona este liniștită, cu vecini civilizați, iar în curte există suficient spațiu pentru parcare. Toaleta este separată, amplasată ...

1176 EUR/m2 | 17 m2

Rosetti, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vanzare
5
3

Garsonieră de vanzare

De vanzare garsoniera pe str. Electrolizei bloc 10 Pret 13.500 EURO MAI MULTE DETALI LA TEL . O773356426 PERSOANA FIZICA.

563 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

PentHouse Apartsment 5 camere
5
1

PentHouse Apartsment 5 camere

Vă propunem un apartament de vânzare care dispune de 3 camere la parter, plus mansarda care este locuibilă,se află la etajul 6 și are o suprafață de 148 m.p + balcon 14,85 m.p Este decomandat, ceea ce îți oferă confort și intimitate. La parter se află livingul care este unul spațios cu ieșire ...

1047 EUR/m2 | 148 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând apartament 2 camere 47mp zona Lamaita
7
2

Vând apartament 2 camere 47mp zona Lamaita

Vând apartament 2 camere zona Lamaita, izolat exterior, ușă metalică la întrare,tâmplărie termopan,actele la zi,etaj 4 fără probleme cu plafonul. 47000euro negociabil

1000 EUR/m2 | 47 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament două camere,aproape de Vivo de vanzare
6
4

Apartament două camere,aproape de Vivo de vanzare

Apartament de vânzare cu curte interioara și parcare la un ansamblu de blocuri cu doua etaje.Apartament de 45m pătrați și balcon.Apartament cu centrala termica,mașină de spălat vase,mașină de spălat haine,aragaz pe gaz și cuptor electric,doua televizoare,aer condiționat,frigider.

1978 EUR/m2 | 45 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Garsoniera Barlad 5

Garsoniera Barlad

Vand garsoniera confort 3, pe strada Bd. Epureanu, nr. 55, bloc F1, la etajul 3. Garsoniera are 14 MP.

536 EUR/m2 | 14 m2

Barlad, Vaslui

Vând în Sinaia apartament mobilat la intrare castel Peles 5

Vând în Sinaia apartament mobilat la intrare castel Peles

Vând în Sinaia apartament 2 camere, mobilat complet la parter cu mini terasa, exact la intrarea spre castel Peleș (Aleea Pelesului), cu zona privată în curte proprie ,închisă pentru parcare sau alte activități.Va rog nu lăsați mesaj obțineți detalii la telefon

2000 EUR/m2 | 45 m2

Sinaia, Prahova

Persoana fizica vand apartament 3 camere spital, etaj 3 6
7
6

Persoana fizica vand apartament 3 camere spital, etaj 3 6

Persoană fizică vand apartament cu 3 camere, situat pe strada Mircea cel Bătrân, în imediata apropiere a Spitalul Județean. Locuința are o suprafață totală de 75 mp (63 mp utili) este amplasată la etajul 3 al unui bloc de 6 etaje construit în anul 1983 si se vinde mobilata si utilata ca in poze. Compartimentare ...