Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%,Bloc nou,gata de locuit,Brazdă,Șc.24.
10
60

Comision 0%,Bloc nou,gata de locuit,Brazdă,Șc.24.

Ultimele apartamente de vânzare. La prețul afișat se adaugă și TVA . Un apartament cu suprafața de 57mp.și două cu suprafața de 65mp.etaj 5 și 6. Bloc nou,situat în Cartierul Brazda lui Novac, zona Școala nr.24,lângă Supermarketul BigFamily. Bloc construit de Firmă de construcții cu renume cu materiale ...

2281 EUR/m2 | 57 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Proprietar direct. 2 camere cf1 dec, METROU Gorjului
7
5

Proprietar direct. 2 camere cf1 dec, METROU Gorjului

Et 3 din 4, 52 mp, decomandat, extrem de bine compartimentat, camere mari, living 19 mp, dormitor 13 mp, bucatarie patrata (situata intre camere), vedere pe parc (3000 mp, cu copaci si leagane si tobogane, chiar sub fereastra) vest (insorit dupa pranz). Strada secundara, fara trafic, vederea pe spate ...

2692 EUR/m2 | 52 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

* URGENT* Vând garsonieră 20.000 Euro 16

* URGENT* Vând garsonieră 20.000 Euro

Vând garsonieră Amurgului - Parter , cameră+bucătărie+baie : Centrală Gaz + Calorifere Bucătărie Baie Cameră + Hotă + Termopan + Contor Gaze + Contor Apă + Contor Energie Electrică + Ușă Metalică-intrare , Ușă Baie , Ușă Bucătărie . Str : Amurgului ; Sector 5 ; Bucuresti ) - -

1176 EUR/m2 | 17 m2

Sector 5, Bucuresti

Proprietar,vand apartament cu 4 camere decomandat
9
13

Proprietar,vand apartament cu 4 camere decomandat

Vand in Oravita,str.Zona Garii, etajul IV, apartament cu 4 camere,98 mp, decomandat. Imobilul avand vedere pe ambele parti ale blocului,ofera intimitatea si confortul unei locuinte extrem de primitoare datorita compartimentarii , a camerelor spatioase si dispune de multiple imbunatatiri ,cum ar fi: -apartamentul ...

388 EUR/m2 | 98 m2

Oravita, Caras-Severin

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc
20
5

apartament 2 camere NOU vanzare, strada Sperantei 11, GIroc

Apartament NOU , 54 m2 , complet mobilat, loc parcare bariera ,strada Sperantei 11 , etaj 2, GIroc

2176 EUR/m2 | 54 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

apartament mega mall( propietar) vând
10
3

apartament mega mall( propietar) vând

Proprietar , vand apartament 2 camere, decomandat, etaj 9 din 10, bloc reabilitat, 49,76 mp utili, 7,87mp balcon, suprafață totală 57,63 mp , blocul este construit în anul 1978, detin loc parcare. Apartamentul este spatios, compartimentare bună, calduros(nu se afla pe colț). Nu se afla la stradă principala ...

2512 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare
5

Garsoniera de vanzare

De vânzare garsonieră confort unu, complet mobilată,în Targu-Jiu. Este situată pe strada Agriculturii, lângă fostul restaurant Bon Mariage, aproape de Liceul Sportiv, la 5 minute de mall.

1667 EUR/m2 | 27 m2

Targu Jiu, Gorj

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere Balaban
10

Apartament 4 camere Balaban

De vanzare, direct de la proprietar, apartament 4 camere + 2 balcoane si 2 bai, mobilat si utilat. Zona: Balaban, Targoviste An constructie: 1979 Etaj: 2 4 Suprafata: 92 m2 View la Curtea Domneasca + Turnul Chindia Apartamentul a fost renovat complet in 2019, instalatia electrica si sanitara refacuta ...

1522 EUR/m2 | 92 m2

Targoviste, Dambovita

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Doamna Ghica
8
2

Apartament 3 camere Doamna Ghica

Vând apartament 3 camere decomandat et1 , ca îmbunătățiri are, ac ,rulouri geam , geamuri termopan ,usa metalica noua abia montata, mobila bucătărie , amenajat parțial. mai multe detalii va rog sunati.PROPRIETAR.Se acceptă și credit.NU FIGUREAZA PE LISTA CU RISC SEISMIC

1699 EUR/m2 | 67 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Super oferta: Apartament 3 camere, 61 mp, complet mobilat si utilat in zona ultracentrala
10
25

Apartamentul este situat la parterul unei clădiri cu 4 etaje și este situat într-o zonă ultracentrală cu multe spații verzi cu peluze, copaci și multe flori, și cu întreaga rețea de supermarketuri pe o rază de 100-500 metri: Lidl, Penny, Anabella, Diana, Carrfour și Kaufland, inclusiv piața alimentară ...

1451 EUR/m2 | 61 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

vînd apartament semi.dec.zona casa de cultura
5

vînd apartament semi.dec.zona casa de cultura

apartament de vanzare etaj 3. suprafata 35mp.semi decomandata.blocul este 3 3 zona casa de cultura.cu pod din constructie.incadrat.cu centrala pe gaze.se vinde mobilat.utilat.lînga biserica Constantin si Elena.pret 71500.euro.se accepta si schimb la Bucuresti.tot 2 cam.semi.

2043 EUR/m2 | 35 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,central Sebeș
9
2

Apartament 3 camere,central Sebeș

Ofer spre vânzare apartament în Sebeș,Aleea Parc, et 3,cu o suprafață de 72 mp,complet renovat.Imobilul dispune de 3 camere decomandate, bucătărie spațioasă, 2 băi,2 holuri și balcon.Ca și îmbunătățiri, apartamentul deține parchet, gresie, faianță, uși de interior noi, centrală termică, geamuri termopan, ...

1289 EUR/m2 | 76 m2

Central, Sebes, Alba

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
7
51

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Va oferim spre vaznare un apartament cu 2 Camere, complet mobilat si utilat in zona Pantelimon . Apartamentul are o suprafata de 55 mp si se afla la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, construit in anul 1988. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de toate electrocasnicele ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea